Reklama

Trestání kluků

Simona (St, 2. 12. 2015 - 13:12)

Případně je dobrý trest...To nebudu ani komentovat.

Simona (St, 2. 12. 2015 - 13:12)

dělá se to běžněA kdo to dělá...Ty nebo tví přátelé?

Jitka (St, 2. 12. 2015 - 13:12)

dříve to bylo běžné,...Případně je dobrý trest nošení plenek.

jana (St, 2. 12. 2015 - 11:12)

Tak o zaheslování wifiny...dělá se to běžně

Simona (St, 2. 12. 2015 - 11:12)

dříve to bylo běžné,...Tak o zaheslování wifiny jsem slyšela, ale že by někdo donutil puberťáky stát nahého v koutě, to mi přijde jako blbost nebo drsné týrání.

Jana (Út, 1. 12. 2015 - 21:12)

Zajímalo by mě, jestli tady...dříve to bylo běžné, dnes se trestá jinak, zaheslováním wifiny nebo nahý v koutě.

Marko (Út, 1. 12. 2015 - 13:12)

Zajímalo by mě, jestli tady...Já ano, já dostával pravidleně důtkami a hlavně řemenem. Táta měl v záloze i bič a ten použil jen párkrát. Bylo to drsný. Musel jsem za ním do pracovny,někdy i dvakrát denně ráno po probuzení a večer. A tam jsem prostě dostal. Táta si předemnou vždy nandal košili kterou měl na výprask a pak vytáhnul řemen a už to jelo. Vždy když měl tu košili věděl jsme že dostanu řemenem. KDyž měl jinou tak jsem věděl že to bude horší

Michal 1973 (So, 21. 11. 2015 - 16:11)

Zajímalo by mě, jestli tady v dětství někdo taky dostával důtkami přes holá stehna. Mám na mysli horní část stehen pod zadkem.

Pepa (Ne, 4. 10. 2015 - 00:10)

Dnes moc chybí tato výchova,pořádný výprask by změnil chování mnoha puberťáků.A rákoska ve školách měla taky svůj význam.

Vašek (So, 4. 7. 2015 - 23:07)

Dnešní rodiče to maj jednoduchý. Nás ještě táta musel pořádně seřezat, když jsme testovali, jakou má trpělivost. A to nebylo pro slabší povahy, z fecek jsme si nic nedělali. On z toho chudák byl vždycky ny infarkt. Dnešním rodičům stačí zabavit mobil, zakázat počítač a mladej už trpí jak zvíře :-))

Petr (So, 4. 7. 2015 - 19:07)

V osmdesátých letech byl výprask docela běžným trestem. Taky jsem občas doma pořádně dostal přes zadek. Bylo mi asi deset, když se mi jeden kámoš svěřil, jak ho doma trestají. Kromě klasického nářezu na holou byl za velký průšvih bit na chodidla. Jak mi svěřil, tak tenhle trest na něm býval vykonán v době školy pouze v pátek, nebo v sobotu ráno, aby mohl jít v pondělí do školy. Při trestání si musel bos lehnout na břicho na postel a ohnout nohy, aby chodidla směřovala vzhůru. A pak dostal rákoskou pořádný nářez…

Honza (Út, 9. 6. 2015 - 10:06)

Největším trestem pro...To není moc k tématu. Tady mluvíme o dětech a pubertácích. A i kdyby tak nevím, jak by zákaz sexu měl pomoct vychovat někoho k tomu, aby neničil cizí majetek nebo třeba nešikanoval jiné děti.

Marta (Út, 9. 6. 2015 - 07:06)

Největším trestem pro kluka je, když nemůže zasunovat pinďoura do naší ženské dírky......

gin (Po, 8. 6. 2015 - 09:06)

...Pochybuju, že dostanou rozum. Ne nadarmo se říká: "Čim starší, tím blbější."

Honza (Po, 8. 6. 2015 - 09:06)

http://www.novinky.cz/krimi/371633-devatakum-chybel-adrenalin-vytopili-skolu-soud-jim-odpustil.html tohle zaslouží výprask na holou jednoznačně. A pak tu někteří píšou, že dát na zadek patnáctiletému je blbost, protože prý už má rozum. Tenhle případ potvrzuje, že rozum nemají ani patnáctiletí, ani kluci ani holky. Řezat dokud rozum nedostanou.

Anton (Út, 26. 5. 2015 - 09:05)

třeba někteří dětští...Nejen nářez. K tomu ještě zaracha a žádné kapesné.

Pepek (Čt, 21. 5. 2015 - 15:05)

Říkejte si co chcete ale starej osvědčenej Makarenko byl nejlepší.Když vidím ty výsledky té moderní výchovy, kdy se děcka vychovávají navzájem, tak mě jen napadá jak mají v budoucnu vychovávat děti? Nechci se toho dožít!

Jan (Čt, 21. 5. 2015 - 12:05)

třeba někteří dětští...naprostej souhlas!!! Wermin
třeba já taky přiznávám, že sem někdy ve škole dělal věci, že bych za ně zasloužil na holou před třídou a doma třeba znovu

Wermin (Čt, 21. 5. 2015 - 12:05)

Možná nemoderní, ale...třeba někteří dětští herci jsou v pubertě drzí a povýšení, že už vydělávají a mají pocit, že nepotřebují školu a všichni by se z nich měli posadit na zadek. Ale i třeba takové holky, které puberta rychleji zasáhne se pak vysmívají svým vrstevnicím, které ještě nemají větší prsa, atd. A o klucích ani nemluvě. Každý si pamatuje ze školy, že každá třída měla/má pár svých frajírků co kouří, jsou drzí a chovají se jako hulváti nejen k stejně starým dětem, ale i k dospělým. To jsou všechno případy, kdy je nářez tak akorátní řešení.

. (St, 20. 5. 2015 - 17:05)

výprask je nemoderní a...Možná nemoderní, ale učiný, když větší dítě dostane na holou tak ho to poníží a tu chybu si líp pomatuje. psychologové radí neponižovat, ale když má někdo nezdravě velké sebevědomí, výprask na holou mu ho sníží na normál

Reklama

Přidat komentář