Reklama

Trestání kluků

Zdena (Ne, 14. 9. 2014 - 09:09)

> Neřekla bych že, holky...Je to hovadina, vnímání bolesti je dost individuální. Z jednoho příkladu nelze vůbec nic vyvodit. Jak jsem napsala výše, u mužů se předpokládá, že nebudou řvát a brečet, u žen to tak nevadí, proto je ten rozdíl zdánlivý. Boj je něco jiného, je to vypjatá situace, kdy bolest ustupuje jakoby do pozadí. Mužský testosteron způsobuje tak akorát větší agresivitu, ne že se méně cítí bolest.

D (Ne, 14. 9. 2014 - 02:09)

Trest je trest, tak jaképak...> Neřekla bych že, holky snesou méně bolesti, naopak, díky porodu mají nastaven práh bolesti od přírody výše, snesou víc.

To je pouhý mýtus. Porod sice může být bolestivý, ale zpravidla trvá jen krátkou chvíli, maximálně několikrát za život, a jeho bolestivost je navíc velmi individuální záležitostí - při porodu se uvolňuje průchod mezi dělohou a pochvou, a dochází i k podstatnému rozvolnění rodidel. Hladký porod tak lze absolvovat bez větší bolesti, a u každého porodu lze navíc porodní bolesti podstatně zmírnit narkotiky či anestetiky.

Je to však v každém případě mužské pohlaví, na jehož bedrech převážně spočívá zápas lidstva s vnější přírodou i válečné aktivity v první linii styku s nepřítelem. Muž proto musí snést - a snáší - daleko více fyzické bolesti než žena.

Jak reálně vypadá srovnání typického mladého muže a typické mladé ženy co do snášení bolesti lze vidět v tomto videu, zachycujícím výprask pro oba příslušníky mladého indiánského páru z Peru za jejich nedovolený sexuální poměr:

http://tinyurl.com/plhhpkt

Jarda (Ne, 14. 9. 2014 - 01:09)

Já jsem pro výprask na...Máš pravdu, Pepo. Také bych rád potrestal nějakou holku nad 18 let naplácáním na holou. Jen lehce. Nic sexuálního bych v tom neviděl, alespoň se tak mohu tvářit.

Zdena (Ne, 14. 9. 2014 - 01:09)

mnohem více bolesti než...Trest je trest, tak jaképak ohledy. Neřekla bych že, holky snesou méně bolesti, naopak, díky porodu mají nastaven práh bolesti od přírody výše, snesou víc. To je jen, že si na rozdíl od kluků nemusí hrát na hrdinu, tak se vám to zdá. Já bych v tom také nedělala rozdíly, dnes je prostě rovnoprávnost. Jestli odhalí holý zadek kluk před holkama nebo holka před kluky, v tom není asi moc rozdíl. Naopak, jakákoliv nespravedlnost, že někdo trest dostane a jiný ne vyvolává hořkost v tom, kdo se cítí, že se koná nespravedlivě, tím se získá vzdor a takový trest má pak opačný účinek než by měl. Musí být spravedlnost a rovnoprávnost.

Kluci obyčejně (Ne, 14. 9. 2014 - 00:09)

mnohem více bolesti než holky, a snášejí i podstatně lépe, když jsou jim při výprasku odhaleny jejich hýždě. Proto je žádoucí je pro dosažení srovnatelného účinku trestat podstatně tvrději než holky, a narozdíl od holek není ani třeba dělat příliš velké okolky, uznáme-li za vhodné jim udělit výprask na holou.

Jan (So, 13. 9. 2014 - 22:09)

Proto jsem osobně proti...Neměly by se dělat žádné rozdíly. Buď výprask klukům i holkám nebo nikomu.

Pepa (So, 13. 9. 2014 - 22:09)

Proto jsem osobně proti...Já jsem pro výprask na holou holkám, když je jim 18 a víc. Že je v tom něco sexuálního mi vůbec nevadí.

Jindřich (So, 13. 9. 2014 - 14:09)

Proto jsem osobně proti výprasku holkám. Když je jim 12 a víc, je v tom už něco sexuálního, když by dostala na holou před kluky, tak tím vystavujete její ženství. Výpraskem kluka "jen" degradujete zpět na dítě, což je naopak někdy potřeba, protože někteří pubertální kluci mají pořád nezodpovědný dětský mozek, ale už zkouší, kam až fyzicky a v chování můžou zajít. Dokud se nenaučí zodpovědnosti, jsem pro výprask.

Jan (Čt, 11. 9. 2014 - 23:09)

Nejvíc ponižující trest...Ne, myslím, že pravdu mají spíše předchozí komentáře. Pro kluka je určitě víc ponižující, že ho někdo přemohl a ponížil před holkou, ne to, že holky uvidí jeho nahý zadek. Pro holku nikoliv, zde to je čistě tak, že se stydí, že všichni i kluci vidí její holý zadek, s výjimkou nějakých exhibicionistek.

- (Čt, 11. 9. 2014 - 00:09)

Nejvíc ponižující trest pro kluka by byla nahota před holkama.

Blbec (Po, 19. 10. 2020 - 20:10)

Stopro to je největší trest jaký může dostat. Třeba ještě být nahy před jeho spolužačkou

Michal (Po, 8. 9. 2014 - 17:09)

Výprask kluka řemenem se u...Těžko říct, který z těch pocitů je pro takového kluka víc ponižující. Jestli být trestán jako holka, nebo jako malé dítě. A když jsou to oba dohromady....ano, tak to je opravdu hodně tvrdé. Takovému ponížení se nevyrovná ani sebevětší bolest při výprasku jako takovém.

Mirka (Po, 8. 9. 2014 - 10:09)

Výprask kluka řemenem se u nás, kolem roku 1985, ještě stále považoval za správný a docela důstojný způsob trestu, nic moc zahanbujícího.
Jenom jednou se stalo, že bratr nějak mamku hodně naštval, nečekaně si ho přehnula přes kolena a schválně celý trest vykonala rukou. A to byl trapas, protože plácání rukou na holý zadek byl vyloženě holčičí trest a ještě tak na úrovni první třídy. Pro 14ti letého kluka maximálně ponižující.

Michael (Pá, 5. 9. 2014 - 00:09)

...Tak tohle video je už až moc hrozný výprask, to by řval asi skoro každý. Ale já jen chtěl říct, že i obyčejný klasický výprask rukou na holou by dneska hlavně ty méně fyzicky odolné kluky dohnal k slzám a vřískotu. Dnes už výprask není běžná věc a většina dětí a dospívajících nepočítá, že ho někdy dostane.

Třeba takhle: (Čt, 4. 9. 2014 - 20:09)

No jen si to nemaluj, že by...http://www.ebaumsworld.com/video/watch/81871768

Michael (Čt, 4. 9. 2014 - 14:09)

Pokud se pubertální kluci...No jen si to nemaluj, že by kluci nesli výprask nějak hrdě. Drtivá většina dnešních puberťáků by po pár pleskancích na holou vřískala, kopala nohama a prosila o milost. Zvláště nevysportovaní a nevytrénovaní kluci jsou i ve vyšším věku pořád jak malá děcka.

- (St, 3. 9. 2014 - 01:09)

Pokud se pubertální kluci...No jo, ale to ponížení pro kluka, že je ve chvíli výprasku zase jen malým dítětem a nemá už svou pubertální hrdost, to je taky dost hrozné. Když pubertální kluk dostane na holou třeba od maminky, není v tom nic hrdého. A klidně se může stát, že to nějaký taky nevydrží a rozbrečí se. A to je pak ještě horší ponížení než u holky, protože u holek se s pláčem v různých situacích počítá, kdežto platí zásada, že "chlapi nepláčou", takže když to nějaký kluk nevydrží a brečí a jsou u toho svědci, tak je pak hodně těžké obnovit před nimi mužskou hrdost. Holku každý polituje a utře jí slzy, ale kluka? Našli by se určitě i diváci posměváčci, od nichž by pak slýchal věty, že brečel jako ženská, nebo jako malý usmrkaný kluk, nebo v nejhorším (zkombinovaném) případě jako malá holčička. A to je hodně ponižující pro takového mladíka.

Něco na tom bud (Út, 2. 9. 2014 - 20:09)

No s tou rovnoprávností je...Pokud se pubertální kluci dostanou se svými holými zadky nějakým nedopatřením do zrakového pole holek, mnozí z nich to snáší statečně a bez nějakých scén.

Naopak to ale zdaleka tak nefunguje.

- (Út, 2. 9. 2014 - 14:09)

Máš pravdu, někteří...No s tou rovnoprávností je to pravda. Holky se dnes v pubertě chovají často hůř, než kluci. Pětadvacet na holou takové rozmazlené puberťačce taky někdy neuškodí. Jestli by to byla větší potupa pro kluka nebo pro holku těžko říct. Holka by se asi hodně styděla prostě jen za to, že ji při výprasku někdo vidí nahej zadek. U kluka je to podle mě spíš o tom, že by se styděl, že mu někdo bere jeho hrdost a frajerství, že mu dávají na holou jako nějakému prckovi. Zjednodušeně řečeno myslím, že holce by vadil hlavně te její vystavenej holej zadek před klukama, zatímco klukovi by vadila spíš ta ruka, která mu dává výprask, styděl by se hlavně za akt výprasku. Nebo ne?

PETR STRNAD (So, 3. 10. 2020 - 23:10)

VELICE PĚKNĚ NAPSANÉ

Reklama

Přidat komentář