Reklama

Trestání kluků

D (So, 25. 1. 2014 - 23:01)

Myslím že kdyby to nebyla...Ja netvrdim, ze sovetsti dustojnici nemlatili kadety na holou prdel. Ja jen silne pochybuji o tebou popisovane uniformite teto praxe, a o zavedenosti a duslednem dodrzovani pevnych zvyklosti a pravidel s tim spojenych. Oficialni predpisy na takove trestani jiste nebyly, a jiste se o nem nezminovaly ani rozkazy vysokych dustojniku cinnych v sovetskem vojenskem skolstvi. Kdyz ovsem nejaka praxe oficialne neexistuje, neni nikoho, kdo by vymahal jakoukoli uniformitu pri jejim praktickem uplatnovani. Uz jenom z tohoto prosteho duvodu se musela praxe telesnych trestu lisit od skoly ke skole, a od pripadu k pripadu. Rusi jsou krome toho jeste navic hrozni bordelari a kalici - coz jeste vice znemoznuje byt i sebemensi sanci, ze by se snad v celonarodnim meritku neoficialne shodli na zpusobu biti svych kadetu.

Stavař (So, 25. 1. 2014 - 19:01)

To jsi vazne ochoten verit i...Myslím že kdyby to nebyla pravda, tak by neměl důvod mi to říkat. Naopak si myslím, že v Prusku-Německu by se nic takového dít nemohlo.

D (So, 25. 1. 2014 - 18:01)

Nemám důvod mu nevěřit,...To jsi vazne ochoten verit i tomu, ze se konzistentne uplatnovalo pravidlo minutove prestavky po 12. svihanci, a ze se behem teto prestavky trestanym kadetum dusledne nabizel jeden decilitr vody k obcerstveni? Rusko prece neni Prusko...

Stavař (So, 25. 1. 2014 - 18:01)

Na Rusko to zni trochu moc...Nemám důvod mu nevěřit, mluvil i o tom že to leckdy velitelé přehnali dokonce i o zastřelených.

D (So, 25. 1. 2014 - 15:01)

Každý tu vyjadřuje své...Na Rusko to zni trochu moc systematicky. To kdyby se reklo, ze kazdy rok bylo v SSSR 70. let ubito k smrti v prumeru tucet kadetu svymi veliteli nametenymi vodkou, uveril bych tomu daleko spis. Slovane radi kecaji - a u alkoholu zvlast...

Stavař (Pá, 24. 1. 2014 - 21:01)

Každý tu vyjadřuje své názory na výprasky, tak Vás možná bude zajímat jak se trestali v SSSR v 70. letech minulého století kadeti ve vojenských školách.Pracuji na stavbě s jedním Ukrajincem, který kadetní školu absolvoval a vypravoval mi toto. Do kadetky ho rodiče dali když mu bylo 8 let a absolvoval tam celých povinných 10 ročníků. V každém ročníku byla jedna třída po 36 žácích a tresty byly na denní m pořádku. Trestalo se za každý prohřešek rákoskou na holý zadek. Podle závažnosti přestupku byli kadeti trestáni 12ti, 24mi, 36ti nebo 48mi švihanci. Nejběžnější bylo trestání 12ti nebo 24mi švihanci. Vyšší počty švihanců byly tresty mimořádné. A jak samotný trest probíhal: Kadeti byly vypláceni před spolužáky svého ročníku. Trestaný byl vyvolán při rozkaze z řady, byl mu sdělen důvod trestu a jeho výše. Poté se musel vysvléci zcela donaha a přehnout přes speciální stojan, tak že mu nohy visely nad zemí. Poté ho jeho velitel začal švihat. Každých 15 sekund jeden švihanec. Po každém 12. vyplaceném švihanci byla delikventovi umožněna minutová přestávka a měl možnost se občerstvit 1 dcl. vody. Švihaný kadet musel sám každou ránu počítat. Po skončení musel svému veliteli poděkovat a podat mu ruku. Výkonu trestu byl pokaždé přítomen doktor. To se dělo v zemi, kterou nám dávali ve všem za příklad.

Tebe (Čt, 23. 1. 2014 - 20:01)

u nás musí kluk do naha a...asi po celé tvoje dětství soustavně bušili do hlavy. Dnes nedáš kloudně dohromady ani primitivní souvislou větu, a spolehlivě pokurvíš písmenka i v jenom trošíčku složitějším slově.

Mrv (Čt, 23. 1. 2014 - 20:01)

Samozřejmě. A na holou. Nic...u nás musí kluk do naha a pak výprask, někdy nsáelduje i po výprasku ještě klečení

Jindra (Út, 21. 1. 2014 - 10:01)

jirko souhlas. musím říct,...Samozřejmě. A na holou. Nic nenormálního nebo sadistického. Prostě naplácat. Jsem rád, že v tom názoru nejsem sám.

Estebák (Čt, 16. 1. 2014 - 08:01)

Ono těch pětadvacet na...jirko souhlas. musím říct, že já teda nahotou trestanej nebyl ani sem moc nedostával, ale když vydím dnešní pubertáky i pubertačky tak myslím že by jim nahota a výprask neuškodili. jsou sprostý, hlučný, neohleduplný-že se třeba honí na nádraží div nevběhnou pod bus projíždějící či nevrazí do lidí. ty starší i kouří a v 15 si s rodičů dělají už srandu. já bych jim dal párty s alkoholem na oslavu 15tin pěkně doma a když bude prudit tak klidně o narozeninách výprask.

Jindra (Po, 13. 1. 2014 - 18:01)

Z puberťáka dnes jinak než...Ono těch pětadvacet na holou nebyl nikdy špatně vymyšlený trest. A předkové dobře věděli, že proutek třeba ohýbat, dokud je mladý. Ale dnes se z každého plesknutí dělá bůhvíjaké sadistické týrání dítěte. A nahota je zejména pro nevybouřeného, divokého a drzého klacka docela dobrý prostředek, aby zkrotnul. Ale vysvětlujte to pseudoexpertům na pedagogiku...

Jindra (Po, 13. 1. 2014 - 18:01)

Z puberťáka dnes jinak než...Ono těch pětadvacet na holou nebyl nikdy špatně vymyšlený trest. A předkové dobře věděli, že proutek třeba ohýbat, dokud je mladý. Ale dnes se z každého plesknutí dělá bůhvíjaké sadistické týrání dítěte. A nahota je zejména pro nevybouřeného, divokého a drzého klacka docela dobrý prostředek, aby zkrotnul. Ale vysvětlujte to pseudoexpertům na pedagogiku...

přesně tak (So, 20. 4. 2013 - 12:04)

všem prasatům, co píšou na tuto diskusi: ÚCHYLOVÉ VŠECH ZEMÍ, VYLIŽTE SI.....!! Je úchylné fantazírovat o trestání kluků. Je to nenormální. A co se týče výchovy, tak občas plácnout jo, ale výprasky jsou dávno přežité. Je to kruté a hloupé. Jste ubožáci - vy, co takhle vychováváte, i vy úchylové, co o tom sníte a naštěstí to nikdy nebudete mít možnost reálně udělat, protože děti nemáte, protože jste úchylní a nechce s vámi nikdo žít!!!!! Howgh !!!

Slávek (Po, 8. 4. 2013 - 11:04)

Plácáte tady všichni nesmyly a výplody chrobné fantazie.

UKR (Pá, 15. 3. 2013 - 16:03)

já bych spíš seřezal ty...To je mi divný----možná je láká že po nich nechce sex a třeba že se jim nekouká na prsa a zadek, že je přitahuje že je to prostě jen kamarád-nezkaženej

no (Pá, 15. 3. 2013 - 10:03)

V mém okolí je asi...já bych spíš seřezal ty holky. On z toho nemá rozum, ale trochu divný je, že se ONY chtějí objímat s ním...

(anonymka) (Čt, 14. 3. 2013 - 19:03)

8-10letej kluk ? Znáte ho vůbec ? To vypadá, že by mu klidně mohlo bejt klidně i 12let, některý kluci vypadají dlouho jako malí... a za další někteří jsou prostě vyspělejší ? A proč by se měl stydět za 5let, že se v 10letech objímal s 15letýma holkama, spíš naopak.. tak co tu vůbec řešíte ?? :-D

UKR (Čt, 14. 3. 2013 - 17:03)

V mém okolí je asi 8-10letej kluk odhadem takový věk. je takovej živej, a dost se kamarádí s mnohem staršíma třeba 15letýma holkama. myslíte si, že je vpoádku, že se snima objímá? Já myslím že ne. Asi se mu už zapalujou lejtka. každopádně tim holkám co se s nima objímá a možná i ten kluk by mu neuškodilo dostat na zadek-co myslíte. Kdyby ho ted někdo při tom objímání vyfotil a ukázal v 15 tu fotku asi by se styděl co dělal v tich 8 letech za blbosti.

Ivana (Čt, 14. 3. 2013 - 09:03)

U nás dostávali kluci mnohem větší výprasky, často širokým řemenem, ale holky zase byly bity častěji, i když v úvozovkách jenom vařečkou. Takže to nakonec vyšlo tak nějak nastejno.

Michal (So, 2. 3. 2013 - 07:03)

Někdo tu už dřív...je živej ten kluk z gymplu ale v zádadě hodnej

Reklama

Přidat komentář