Reklama

Trestání kluků

Q (Po, 17. 12. 2012 - 11:12)

Pro Q - o vychovávání...> sám jsem třeba dlouho vůbec netušil, že mnou obdivovaný skauting je vlastně polovojenská organizace

Tos teda netusil peknou banalitu. I Hitler Jugend, Kuratorium ci Pionyrska organizace SSM mely vice ci mene polovojensky charakter (polovojensky charakter Pionyra se projevoval napriklad na nastupech v letnich pionyrskych taborech).

Fernando (Ne, 16. 12. 2012 - 18:12)

Pro Q - o vychovávání lidí pro jiné poměry: To se nedá takhle zjednodušeně říct. Někdy to bylo šikovně zabalené - sám jsem třeba dlouho vůbec netušil, že mnou obdivovaný skauting je vlastně polovojenská organizace. Poměry na vojně byly většinou všude hrubé - ať už tady nebo v cizineckých legiích. Ale spojovat běžný domácí výprask zlobivé holky s výchovou k "celoživotní poslušnosti komunistické vrchnosti" - to už je přitažené za vlasy.

Bakus (Ne, 16. 12. 2012 - 17:12)

Další téma pro uchylárny.tak co tu teda děláš?

xxcd (Ne, 16. 12. 2012 - 09:12)

Další téma pro uchylárny.

pan ixík (Ne, 16. 12. 2012 - 09:12)

Dobytku.ale asi sem to přehnal že sem to zveřejnil to sem uznal

pan ixík (So, 15. 12. 2012 - 17:12)

Dobytku.tak ale jen představa no

D (So, 15. 12. 2012 - 14:12)

Haňule: ale sou kluci...Dobytku.

pan ixík (So, 15. 12. 2012 - 09:12)

Já jsem se poučila na...Haňule: ale sou kluci kterým by se klistýr líbil- ono třeba jde to taky udělat tak že tam fouknete vzduch a tím ho donutíte poníženě prdět třeba před rodiči což může trest zvýšit navíc by moh bejt za prdění výprask-sice podpásovka někomu foknout vduch do zadku a pak se divit že prdí ale byl by to trest-třeba by to mohlo bejt tak když vydrží zadržovat určitou dobu výprask by nebyl když krátkou dobu tak by byl meněí výprask a když moc krátce tak byl velkej výprask a když by to naopak vydržel dlouho tak by byla pochvala paradoxně i kdby to bylo za zlobení

D (Pá, 14. 12. 2012 - 10:12)

Já jsem se poučila na...Takhle z nej ale vychovate jen docilniho samciho cerva, ktery pujde zenskym ve vsem na ruku a snadno se necha od nich manipulovat.

Chlap by mel ovsem spravne byt agresivni bojovnik, s ostrymi lokty.

Klukovi by proto melo byt umozneno delat problemy, a mel by mit tez moznost za ne zakusit spise muznou davku tvrde bolesti od jineho muze, nezli nechutne ponizovani od zenske.

Haňule (Pá, 14. 12. 2012 - 08:12)

Já jsem se poučila na různých diskuzích ze států-tam je to celkem běžný trest, a dosti účinný-sama jsem jej již několikrát použila a účinek byl dostatečný-prostě svému zlobivému synáčkovi udělejte klystýr!Uvidíte, že si propříště rozmyslí dělat problémy, protože bude dobře vědět, že jej čeká koupelna s klystýrem, kde bude muset klečet s vypnutým zadkem!

Q (Čt, 13. 12. 2012 - 14:12)

já jsem pár facek a na...Ale neni tez vyloucene, ze drive byli lide vychovavani pro jine pomery?

Myslim jako brutalni zakladni i profesionalni vojenska sluzba pro mlade muze, nutnost celozivotni poslusnosti komunisticke vrchnosti atp.

(Čt, 13. 12. 2012 - 14:12)

já jsem pár facek a na zadek taky dostával. A žiju a je mi dobře. Za mě žádná liberální výchova nebyla. Tak nevim, co s ní tedka furt dělají všici nějaký cavyky.

Q (Ne, 9. 12. 2012 - 13:12)

...pokud je to vůbec pravda.Jsi typicky priklad ucastnika internetove diskuse, ktery rychleji pise nez mysli :p

nausnice pro sy (Ne, 9. 12. 2012 - 13:12)

trestani syna nosenim nausnic? zvlastni..

ajéje (So, 8. 12. 2012 - 23:12)

Je zásadní rozdíl mezi......pokud je to vůbec pravda.

ajéje (So, 8. 12. 2012 - 23:12)

V cem bys spratroval priklady...Je zásadní rozdíl mezi potrestáním dítěte za něco a mezi vyžíváním se v mlácení vlastního syna. Pisatel si jeho bolest vychutnával. Kdo to v tom nevidí je slepý.

jentak (So, 8. 12. 2012 - 23:12)

V cem bys spratroval priklady...V každém případě v úmyslném šikanování a bití slabšího jedince. V tomto případě jsem dokonce zcela výjmečně pro výprask, v duchu zub za zub .... .
A asi obecně, pokud by obětí byl nějaký nemohoucí člověk - starý, bezbranný, stará paní. Případně vulgární chování.

Q (So, 8. 12. 2012 - 22:12)

Já jsem nepsal o...V cem bys spratroval priklady zavaznych klukovskych provineni, u nichz by prisny trest prichazel v uvahu?

jentak (So, 8. 12. 2012 - 21:12)

Nevim, co je na tom story...Já jsem nepsal o netrestání, ale už mi na té story jenom chybělo, že se nakonec ten kluk od strachu počural.

Kupodivu, jsem i přes podvádění se žákovskou vyrostl v normálního člověka a neměl problém v životě.
A když jsem řešil s dcerou podobný její problém, tak jsem se tomu vnitřně jenom usmál, vysvětlil jí, že lež má krátké nohy a že příště již tedy takhle ne.
A když mi potom dcera na konci puberty řekla, jak je ráda, že nemusela lhát jako některé její spolužačky, tak to je ta nejlepší pochvala.

ajéje, (So, 8. 12. 2012 - 21:12)

Nevim, co je na tom story...další blbec se tu vyzvracel.

Reklama

Přidat komentář