Reklama

Trvale stažená předkožka

Honza, 14 let (Pá, 2. 5. 2014 - 07:05)

musíš se rozhodnout sám....Neumím si představit, jak bych řekl doma, že chci jít na zkrácení uzdičky, aby držela předkožka trvale stažena za žaludem, hlavně ne poté, co mi na přehlídce lékařka řekla, že je vše v pořádku. Další věc - příšerně se bojím jehly a řezání a stydím se nahý před jinými. Předkožka mi stáhnuta za žaludem drží, ale občas se sama stáhne na žalud, když například běhám nebo si kleknu. Já jsem kromě svého v životě neviděl realne žádný jiný penis a tak si neumím představit, kdo to jak nosí, například i u nás doma nebo spolužáci. Obdivuji i lidi co píší zde, že vidí bratra nebo otec jim něco ukazoval, když byli menší a nevím, jestli tomu mám věřit :-/ no já si to u nás představit nevím, jak doma, tak ani mezi spolužáky.

Jakub (St, 30. 4. 2014 - 16:04)

nikdo me do neho rezat...zkrácení (odříznutí) uzdičky není obřízka, předkožka ti zůstane celá. Jen ji nebude nic ani v ochablým stavu tahat zpátky. Vím své, drží mi kdykoliv kde chci. Nezvu tě, aby sis to přijel prohlídnout, musíš mi věřit :-).

ijacek (St, 30. 4. 2014 - 16:04)

nikdo me do neho rezat nebude. Kdyz je predkozka srolovana tak zustava za zaludem a je to ok. Obrizka je vyloucena.

ijačkovi (St, 30. 4. 2014 - 13:04)

po precteni par prispevku sem...asi platí to stejný, co jsem psal Honzovi...zkrácení uzdičky. Ty dva týdny to snad přítelka bez sexu vydrží...teda myslím bez soulože. A navíc máš výhodu, že ti tu jizvu může pak pečlivě masírovat, aby jizva nebyla tvrdá a nebyla skoro vidět. Hodně štěstí, Jakub

pro Honzu (St, 30. 4. 2014 - 13:04)

četl jsem si pár...musíš se rozhodnout sám. Pokud ti předkožka drží za žaludem i v normálním stavu, tak ti nic nebrání ji tak na zkoušku nosit. Na prázdniny čekat nemusíš, nějaká ta erekce navíc i ve škole tě snad nezabije. A třeba si všimne i holka, která se ti líbí :-). Kdyby ti tam nedržela, nechej si zkrátit uzdičku. Po zahojení bude držet podle tvýho přání. Obřízka je až to poslední, já bych do ní nešel. Určitě už rád onanuješ, s kůžičkou je to snadnější a umožňuje i jiné techniky než jen nahoru a dolů.

ijacek (St, 30. 4. 2014 - 12:04)

20

ijacek (St, 30. 4. 2014 - 12:04)

a kolik ti je?jsem star jako Metuzalem a proto jsem chranen pamatkovym uradem

Honza, 14 let (St, 30. 4. 2014 - 11:04)

po precteni par prispevku sem...a kolik ti je?

ijacek (St, 30. 4. 2014 - 07:04)

po precteni par prispevku sem se rozhodl ze to zhkusim taky. Pritelkyne souhlasi, odhalenej zalud se ji libi vic. Zkusil sem predkozku stahnout dozadu,ale vraci se. Zkusil sem ji srolovat jako kdyz se ohrnuje rukav, to chvilu drzi, ale pak zase zakryje zalud. Nakonec me celkem funguje kdyz predkozku sroluju jakoby dovnitr, predkozka drzi za zaludem ve zlabku a zalud je pekne videt. pres noc se sice trochu stahla,ale to bude nocni erekci.

ijacek (St, 30. 4. 2014 - 07:04)

po precteni par prispevku sem se rozhodl ze to zhkusim taky. Pritelkyne souhlasi, odhalenej zalud se ji libi vic. Zkusil sem predkozku stahnout dozadu,ale vraci se. Zkusil sem ji srolovat jako kdyz se ohrnuje rukav, to chvilu drzi, ale pak zase zakryje zalud. Nakonec me celkem funguje kdyz predkozku sroluju jakoby dovnitr, predkozka drzi za zaludem ve zlabku a zalud je pekne videt. pres noc se sice trochu stahla,ale to bude nocni erekci.

pták ohnivák (Út, 29. 4. 2014 - 20:04)

četl jsem si pár...Zkusit to můžeš, normálně tím nic nezkazíš. Jenom ti musí sama vzadu dobře držet a ne se vracet, to bys pak musel na drobnou operaci uzdičky, aby ti sama držela. Horší by bylo, kdyby se ti předkožka při erekci vzadu zaškrcovala a penis ti otékal, v tom případě s tím okamžitě přestaň, v horším případě bys mohl přijít o žalud a to vůbec není legrace. V tom případě by bylo nejdřív nutné udělat buď nechirurgické, prý jsou na to speciální masti má se to roztahovat v teplé vodě ve vaně, nebo chirurgické zvětšení otvoru v předkožce.
Krátkodobě to můžeš zkusit kdykoliv, s dlouhodobým bych ti radil to nechat až na začátek prázdnin. Přece jenom jsou z počátku ty pocity hodně neobvyklé, chvílema nepříjemné a chvílema naopak příjemné a jsou při tom mnohem častější erekce. Na druhou stranu časté erekce nejsou u 14-ti letého kluka vůbec neobvyklé. To by tě mohlo ve škole rušit. Tak asi za 14 dní až dva měsíce se žalud otrká a drtivá většina mužů si na to krásně zvykne. Pak se po prázdninách můžeš rozhodnout, jak se ti více líbí to mít. Jak už jsem napsal, obřízce nefandím, poněvadž je nevratná a jak už tu bylo už napsáno, mnohem hůře se s ní masturbuje.

Honza, 14 let (Út, 29. 4. 2014 - 19:04)

Dnes urologové většinou...četl jsem si pár příspěvků tady, ale nemohu z toho usoudit , co je dobré - lepší :( mám pocit, že si tu spíše každý utahuje z druhého a nevím komu věřit.
Nemám takový vztah s rodiči, aby se mi do toho montovali, ani máma, ani táta - máma se nevyjadřuje o ničem takovém a jak to nosí otec nebo bratr - to netuším. Hygienu dodržuji, to je jasné, ale rád bych to skusil.

Lojza (Út, 29. 4. 2014 - 13:04)

díky za vysvětlení,...Lukášek asi nebude, ale exhibicionista je jak vyšitej. A jiinej je tu zase hodně zvědavej.

Jakube (Út, 29. 4. 2014 - 00:04)

díky za vysvětlení, sleduju tě delší dobu, v pohodě, nemyslím si, že bys byl ten úchyl Lukášek. Jenom mi to není konzistentní, napsal jsi, že ségře se to na koukání víc líbí, a teď, že tě kvůli tomu má téměř za cvoka. Na druhou stranu jsi napsal, že tvá primatipka to vidí vzrušivě. Ale s tou kůžičkou je asi pro ní jednoduší ti ho vyhonit. Snad už jsi ji také ptstěním udělal. Na Vyšší školu snad máte čas.

Jakub (Po, 28. 4. 2014 - 23:04)

a proč ses ho rozhodl mít...Máš plnou pravdu, že mi ji vlastně mamka zachránila. Jsem jí za to vděčný. Důvody, proč ji mám teď pretazenou, jsou dva. Jednak se mi zdá, že jsem moc rychlík, takže by nevadilo, aby se citlivost žaluda trošku snížila. A taky se mi to teď i víc líbí. Sestra kámoše, co má obrizku, se mně jednou u vody zeptala, jestli kluci, co predkozku mají, můžou chodit s pořád prehrnutou. Tak jsem to zkusil a už ji tak mám skoro pořád. Ale jsem rád, že ji mám, kvůli onanii.

Jakube (Po, 28. 4. 2014 - 22:04)

Ještě je asi brzo to nějak...a proč ses ho rozhodl mít takto přetažený ty, když jsi před pár roky málem seděl před možností tvé celkové obřízky penisu jako Jeníček v perníkové chaloupce jako na lopatě Ježibaby téměč obkročmo. JaK čtu tvé příspěvky, není to výsměch tvé matce, která udělala co mohla, že tu kůžičku můžeš mít, a teď tě stejně stejně furt vidí běhat s holým žaludem. To mi prostě rozum nebere.

Proti gustu žád (Po, 28. 4. 2014 - 21:04)

Já to tak nosím asi rok a...jenže si odporuješ, napsal jsi, že se to ségře na pohled líbí a tvou primatipku , kterou teď máš, snad asi první. že jí to poněkud vzrušuje jak chodíš. Hlavně že si má u tebe primatypka na rozdíl od obřezance s čím hrát.

Hanis 29 let (Po, 28. 4. 2014 - 15:04)

Právě, že mě to neboli ani nijak neškrtí ani v klidu ani v erekci, která je ted opravdu hodně častá, když předkožku zase vrátím přes žalud tak po chvilce ten otok zase zmizí. K doktorce se mi s tímhle právě moc nechce. Rozhodl jsem se tak nějak po přečtení různých diskuzí na internetu, hlavně kvůli hygieně a taky aby žalud byl méně citlivý kvůli oddálení ejakulace a taky trochu kvůli estetice, takhle se mi to líbí víc.

Jakub (Po, 28. 4. 2014 - 15:04)

Nosím předkožku staženou...Ještě je asi brzo to nějak poznat. Jestli tě to pořád táhne nebo i bolí, tak si dej pár dní pohov a pak začni znova. Může to být i tím, že máš teď určitě častou erekci. Při ní se prokrví i ta předkožka. Rozhodně bych nespěchal k doktorce. Proč ses rozhodl to mít přetažený?

jirka (Po, 28. 4. 2014 - 14:04)

Nosím předkožku staženou...To je vážný problém vyhledej odborného lékaře

Reklama

Přidat komentář