Reklama

Trvale stažená předkožka

Tomáš (St, 28. 5. 2014 - 20:05)

to, ze Ti je to neprijemne je...Já to tedy nosím stáhnuté protože se mi to líbí a je mi to příjemné. Ne, protože bych si myslel, že je to znamení jakési dospělosti. Také jsem s tím začal před dvěma lety, tedy v 25 letech a to už jsem dospělý opravdu byl :)

MichaL (St, 28. 5. 2014 - 19:05)

a co bude na střední ine?...to, ze Ti je to neprijemne je mi uplne jasne, ked si doteraz nebol takejto situacii vystaveny, ale neznamena to, ze to je zle alebo nedobre, ja som sa hanbil tak isto do urciteho veku, kym som nesiel na strednu a hanbil som sa a nevedel som, ako si aj ty pisal, kto to ako doma nosi a to som chodil na zakladnu celych 9 rokov s bratrankom - rovesnikom a potom to prislo akosi cez letne prazdniny, ked sme boli obaja u dedka /nasi otcovia chodili spolu na kamione/ a dedko nas nahanal do kupelne kvoli vode, ktoru ohrieval drevom a vosiel som do kupelne, kde sa sprchoval bratranec: prv som sa ospravedlnil, neskor som ale videl, ze to neriesi ani on, ked vojde mne nejak extra, to iste aj dedko no a neskor sme mali miniprednasku, ze sme uz dost velky chlapci nato, aby sme zacali nosit stale zalud von, ze zakryty je take dedinske a dospeli muzi nosia zalud zvacsa trvale von alebo velmi casto si nechavaju predkozku stiahnutu, ze takto to robia aj nasi otcovia /nikdy som ja otca pritom naheho nevidel/ tak som si postupne akosi zvykal, no nepacilo sa mi to ani tak nosit, ani aby ma niekto videl naneho, no ale po nastupe na gymko som videl, ze to, co sa mi zdalo pred 2 mesiacmi absurdne a cudne - je teraz uplne normalne a fakt nosila uz zalud von skoro vacsina chalanov okolo mna /aj bratranec/ a ti, co sa hanbili asi neprekonali to, co ja cez prazdniny a povazoval som neskor svoje prve myslienky za detinske a cudne a dakujem, ze dedko bol otvoreny taky, ako bol

Jana (Út, 27. 5. 2014 - 20:05)

Dekuji Jani urcite ho skusim...Koupíš ho kdekoli v drogerii, nebo v obhoďáku. My si ho koupili v Globusu. Žádný problém s ním nebyl.

Max (Út, 27. 5. 2014 - 19:05)

Teď máme broskovoý za asi...Dekuji Jani urcite ho skusim ja potrebuji hlavne na masrurbaci a aby nebyl na kuzi nejak vim ze nekere delaji vyrazky a kde ho kupujete dvim ze se da durex nebo primeros koupit bezne v drogeriji nebo ho kuzpujete v lekarne a je ten broskvovy teda dobry nerad bych litat po koznim ja radeji vzdy nejaky niovi gel nanesu napred na nejake jine misto nez hned na penis

milan (Út, 27. 5. 2014 - 16:05)

Myslím,že Jana má na...Ahoj,taky mám trvale staženou predkozku,je to neskutečně příjemný pocit a navíc se mi to i líbí.

Jana (Út, 27. 5. 2014 - 14:05)

Presne jak pises Jani je to...Teď máme broskovoý za asi 130 kč. Teď nevím, jestli je od primerosu, nebo durexu. Jde použít v pohodě i na anál

Max (Ne, 25. 5. 2014 - 18:05)

Presne jak pises Jani je to lepsi bez predkozky a muzu se ti zeptat jaky lubrikacni gel pouzivate ja taky pouzivam ale ten tak nevoni a kolik tak asi stoji

Jana (Ne, 25. 5. 2014 - 08:05)

ale když si hraješ s...Já si s ní při předehře ráda hruju, beru ji mezi zuby apod. Občas na masturbaci ji používáme, ale přítel má díky obnaženému žaludu sníženou citlivost žaludu, takže mu víc vyhovuje když mu to dělám jako by měl obřízku. Tzn jezdím přímo po penisu (víc to cítí). Když je to s orálem, tak pomůžou sliny, když jen honění, tak máme po ruce voňavý lubrikační gel.

Petr (Pá, 23. 5. 2014 - 21:05)

ale když si hraješ s...Myslím,že Jana má na mysli,že si zvykla na staženou předkožku,ne na penis bez ní.Každá žena je jiná.Moje přítelkyně má staženou předkožku ráda,ráda si s ní hraje a říká,že tak se jí to líbí.Pro sex je to fajn hračka:-)Já bych zakrytý žalud nechtěl a obřízku taky ne.Tohle je pro mě nejlepší!

Jakub Janě (Pá, 23. 5. 2014 - 20:05)

Já si na to také zvykla a...ale když si hraješ s penisem partnera...tak asi předkožku použiješ. Nebo ne? Aspoň pro masturbaci se hodí, bez ní to nejde jen tak bez namazání.

Jana (Pá, 23. 5. 2014 - 15:05)

Přítel chodí doma často...Já si na to také zvykla a teď už se mi to líbí víc než s předkožkou

Steve (Pá, 23. 5. 2014 - 14:05)

Na vojně si předváděli ptáky ... hmm zajímavé, my to teda nedělali :-D a ani bych se toho osobně nezúčastnil.

Lucka (Pá, 23. 5. 2014 - 13:05)

Přítel chodí doma často nahý a nedávno začal nosit staženou předkožku. Ale já jsem právě ta holka, které se to moc nelíbí, ze začátku jsem mu ji vždycky stáhla zpět, ale nakonec si asi budu muset zvyknout

Tomáš (Pá, 23. 5. 2014 - 13:05)

Mám hodně velký žalud,...To můžu potvrdit. Jak jsem si na obnažený žalud zvykl, tak ho tak nosím pořád úplně automaticky a vůbec mi to není nepříjemné. Je také pravda, že všem ženám se to líbilo.

Roman (Pá, 16. 5. 2014 - 17:05)

pokial som dobre pochopil...Mám hodně velký žalud, tak mi za ním perfektně drží a na něj se nikdy nevrací. Nepatřím k tomu procentu šťastlivců, kterým se v pubertě obnaží sám a zůstane natrvalo obnažený. Takže jsem musel projít tím nepříjemným zvykáním. Naštěstí to netrvá dlouho. Ten Němec to s tou temnou místností vystihl pěkně. Myslím si, že nikdo z těch, kdo si navykl chodit s obnaženým, už by ho nechtěl překrývat předkožkou. Prý se to některým holkám nelíbí. Tak s takovou jsem se nesetkal. Všem se to hodně líbilo.

Erik (Pá, 16. 5. 2014 - 01:05)

Rozhodl jsem se to zkusit...pokial som dobre pochopil bavite sa tu cely cas o tom ako je v boxerkach ci slipoch? moj vacsinou zalud von, obcas sa stiahne na zalud, ale to hadam kazdy, kto ho ma trosku "vojety" vie a citi /uzivanim aj hygienou/ ze je mu lepsie von

Roman (Čt, 15. 5. 2014 - 21:05)

Rozhodl jsem se to zkusit před 6 lety na základě fóra www.med1.de, kde jsem se tehdy dověděl, že to mnozí muži tak nosí. Mám hodně velký žalud, takže je to k nerozeznání od volné obřízky. Moje družka i holky před ní si zpočátku myslely, že jsem obřezaný. Využívám teď výhody trvale odhaleného žaludu, jako bych měl obřízku, ale zůstala mi předkožka k erotickým hrátkám. Zvláště moje současná družka se s ní naučila krásně si hrát. Prvních 14 dní bylo hodně nepříjemných, pak se žalud postupně otrkal a nyní to vnímám jako mírně příjemné. Jeden na tom německém fóru to přirovnal k tomu, jako když je někdo zvyklý žít v temné místnosti a najednou vyleze na plné denní světlo, také ho z toho zpočátku bolí oči. Když si na to světlo navykne, tak by už do temné místnosti zpět nechtěl. Tak je to i se žaludem, který je zvyklý být uvězněný pod předkožkou. Když si navykne na volnost a svobodu, tak už se mu do vězení pod předkožku nechce. Mnozí to nechápou a tak si pošetile libují v temné místnosti, to je nechávají svůj žalud vězněný pod předkožkou.

Lojza (St, 14. 5. 2014 - 22:05)

To nechápu, při erekci se má přeci stáhnou sama. Mně se nepostaví ani napůl, a už je vzadu.

Pavel (Út, 13. 5. 2014 - 12:05)

Mám asi dlouhou předkožku,...Mám ten piercing stejně jako Jirka, stažení kůžičky při erekci funguje naprosto spolehlivě.

Tomáš (Út, 13. 5. 2014 - 10:05)

Vlaďko,mám stejný...vyřešili jsme to stejně.

Reklama

Přidat komentář