Reklama

Mámin vibrátor

martin (Út, 11. 6. 2013 - 12:06)

Doufam, ze jsi si potom umyl...No teď se dívám pokaždý když se mamka koupe klíčovou dírkou vzrušuje mě pohled na její nahý tělo, na krásný velký prsa s velkými bradavkami a na její vyholený klín. Už nevím co mám dělat

!!! (So, 18. 5. 2013 - 08:05)

To určitě, nechce se ti makat a takhle to máš bez práce! A nemusí nic prát, párkrát si prdne, párkrát neotře buchtu a má vyděláno! K důchodu si baba může i slušně vydělat!

Nikolka (Pá, 17. 5. 2013 - 10:05)

Ahoj, jmenuju se Nikola a jsem osmnáctiletá studentka Obchodní akademie. Delší dobu nemůžu sehnat brigádu, a proto jsem se rozhodla přivydělat si rozesíláním svých nahých fotek. Nevidím na tom vůbec nic špatného :) Proto teda nabízím komukoliv svoje nahé fotky, za nějakou malou částku, na které se dohodneme. Kdo máte zájem, tak mi napište na email [email protected] a dohodneme se :) Předem upozorňuju, že nestojím o nějaký nadržený konverzace. Vaše Nikolka M.

martin (Pá, 17. 5. 2013 - 09:05)

Doufam, ze jsi si potom umyl...Ten vibrátor má trochu zahlou špičku, takovou mají jen vaginální nikam jinam si ho strkat nemohla

michal (Pá, 17. 5. 2013 - 08:05)

no neuvěřitelnej...Doufam, ze jsi si potom umyl ruce. Kdo vi kam vsude si ho tva mama strkala.

Renata (Po, 7. 4. 2014 - 08:04)

Asi před měsícem jsem našla mámin vibrátor v nočním stolku je to ten s tím výstupkem na klitoris,nedalo mi to a jednou rána jak máma odešla do práce tak jsem ho vzala do postele vyzkoušet.Byla jsem už vzrušená jen tím pocitem že to zkusím.Zasunula jsem ho tak do půlky dovnitř a už jsem cítila že to bude velice příjemné pokračovala jsem s pohyby a zasunovala pořád dál až ten výstupek byl na místě na klitorisu lépe řečeno v kapuci klitorisu a to začalo to pravé vzrůšo.Vibrace rozkmitaly kiťáka a díra byla taky v jednom třesu myslím že orgáč který jsem měla trval v jednom kuse.Když jsem se probrala ze vzrušení tak vinrouš už byl s pipiny venku na prostěradle pod zadkem mokro a já jako po sexuální šichtě ležela jsem a nabírala síly vstát a jit do sprchy a vše uklidit hlavně převléci postel.Byla to krása v sedumnácti jsem poprvé poznala sex s vibroušem,teď si půjčuji skoro každé ráno když máma odejde do práce.O víkendu budu sama doma a přítel bude umě spát tak to vyzkoušíme společně ten jeho a vibrouše už se těším.A teď jsem doma sama tak jdu si to udělat čau Renča.

martin (Ne, 12. 5. 2013 - 19:05)

no neuvěřitelnej nepopsatelnej pocit vzrušení. Hned jsem si ji představil jak si to dělá, uplně nahá jak si hladí svoje krásný velký prsa a vzdychá a jak ji ten vibrátor vrčí a krásně klouže dovnitř

Jan (Ne, 12. 5. 2013 - 11:05)

Vibrátor si u vás zapomněla návštěva. :)

michal (Ne, 12. 5. 2013 - 10:05)

Martine, jaky jsi mel u toho pocit, kdyz jsi ten vibrator drzel v ruce? Tva mama si to s nim predeslou noc treba delala a ty jsi ho pak drzel v ruce.

Petra (Ne, 17. 3. 2013 - 08:03)

To jsem jednou našel v...No nikdy by mě nenapadlo dát vibrátor do pračky teda.

:) (St, 20. 2. 2013 - 04:02)

To jsem jednou našel v...Podle mě to nebyl vibrator to bylo wirpoohl

martin (Út, 19. 2. 2013 - 16:02)

To jsem jednou našel v...a dál si potom už nepátral

Tomáš (Ne, 17. 2. 2013 - 12:02)

To jsem jednou našel v pračce v koupelně vibrátor.Jestli ho tam měla odložený mamka nebo ségra těžko říct.

martin (So, 16. 2. 2013 - 21:02)

...To je dobrý, ale já bych se na ni chtěl nejdřív chvilku dívat, nejlépe kdyby na sobě neměla peřinu a taky poslouchat jak si to dělá a až potom ji jako přistihnout

Hutka (Ne, 27. 1. 2013 - 22:01)

Strč si vibrátor do zadečku tak jak to dělá dcerka V.Žilkové. Kurvička Hanychová.

Verča (Ne, 27. 1. 2013 - 22:01)

http://www.drsnysvet.cz/mamina-pristizena-s-vibratorem/

Bobulka (Čt, 17. 1. 2013 - 17:01)

Nemáš zač. Tak snad ti bude vyhovovat :P kdyby ne, je jich tam ještě spousta :P a nějaký vhodný se na 100% najde.

martin (So, 5. 1. 2013 - 20:01)

Mamka jich má hodně,ale...taky bys ji chtěl přitom vidět Pavle?

MilanXD (So, 5. 1. 2013 - 13:01)

Taky bych mohla skoro pořád...Lenko - Tebe jsem hledal !!! :-)))))
Testuju tyhle doslova píčovinky a nemohl jsem najít holku, která by vyzkoušela cokoliv, co bych jí dal - vždycky se na něčem začaly kroutit .....

Testy a recenze:
http://www.eroticke-pomucky.cz/

Pavel (So, 5. 1. 2013 - 13:01)

Mamka jich má hodně,ale ještě jsem neměl to štěstí ji s něma vidět.

Reklama

Přidat komentář