Reklama

Iveta Bartošová

A. (St, 15. 6. 2016 - 21:06)

Zoufale hledala lásku, ale v cizích rodinách! Kdyby se nesrala jiným do manželství, nemusela takto dopadnout. Chtěla Rychtáře i přesto, že patřil jiné ženě. Tak teď má /měla/, co chtěla.

... (St, 15. 6. 2016 - 21:06)

http://tv.blesk.cz/video/1980748/audio-sokujici-telefonat-bartosove-pred-smrti-volala-o-pomoc.html

... (Pá, 10. 6. 2016 - 23:06)

https://www.youtube.com/watch?v=K4FzW-WRXz0

Lia (Pá, 10. 6. 2016 - 23:06)

proč na sebe balila ty pitomce jeden větší než druhej... strašný!!!?

Rychtář spí pod (Ne, 1. 5. 2016 - 19:05)

Ode dne, kdy Iveta Bartošová spáchala sebevraždu skokem pod vlak, uběhlo již 21 měsíců. Vdovec Josef Rychtář přitom ale dodnes s Ivetou spí v posteli. Nejenže totiž uléhá na polštářku se zpěvaččinou podobiznou, ale nad hlavou má navíc vystavenou i urnu s jejími ostatky.
Rychtář si v ložnici vytvořil v podstatě svatyni Bartošové. Kromě urny s popelem na čestném místě nad postelí zdobí místnost Ivetiny obrazy a hned několik jejích fotografií. Nechybí ani květiny, svíčky a andělíčci.

Nyní přibyl i polštářek, který má z každé strany jinou fotografii zesnulé zpěvačky. „S tím polštářem spím, ale hlavu si na něj nedávám. To bych si nedovolil!“ řekl pro Aha! Rychtář, kterému prý polštář věnovala jedna fanynka jako opožděný vánoční dárek. „Od smrti Ivety je neslavím, ale musím říct, že polštářek mě potěšil,“ dodal.

Vdovec prý většinu času tráví právě doma ve vile v Říčanech. „Od toho neštěstí na Ivetku neustále myslím. Žiju stylem, že nikam nechodím. Na nákupy posílám svého syna Honzu. Jedu na hřbitov, jedu ke kamarádovi…,“ povyprávěl o svém životě Josef.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/368132/rychtar-spi-pod-urnou-ivety-vdovec-po-zesnule-zpevacce-bartosove-se-obklopuje-jejimi-vecmi.html

neberu ani vdov (Ne, 1. 5. 2016 - 19:05)

Kamenné srdce u železničního přejezdu, křížek u kolejí a hrob. Josef Rychtář opět navštívil všechna místa, která mu připomínají 29. duben 2014 a smrt Ivety Bartošové právě v den jeho tehdy 56. narozenin.
„Lidé mi samozřejmě píší, ale já od rána nereaguji na žádné zprávy ani telefonáty. Dnes je pro mě životně výjimečný den, kdy jsem ztratil to nejcennější, co jsem miloval. Je to tragédie, která bude bolet do konce života,“ řekl vdovec Blesku.

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/390855/neberu-ani-vdovecky-duchod-tvrdi-vdovec-po-ivete-bartosove-48-rychtar.html

Nicnezpravda (Pá, 29. 4. 2016 - 22:04)

Lidé, co jsou z dvojčat, páchají sebevraždy častěji,než ostatní... Bylo to v nějaké studii..někdy spáchá sebevraždu jen jedno dvojče a někdy obě..

Hejhej (Pá, 29. 4. 2016 - 21:04)

Dnes jsou to přesně dva...Ten primitivní pablb si bude neustále vymýšlet nesmysly, jenom , aby se o něm psalo. Žádná pieta, žáden smutek po zemřelé, jenom vlastní zviditelňování!

Cisvet (Pá, 29. 4. 2016 - 21:04)

Dnes jsou to přesně dva...Tomu hulvátovy prolhanýmu,zase bulvár platí! Přitom svým chováním zřejmě dohnal Ivetu na koleje.

A - HA! (Pá, 29. 4. 2016 - 21:04)

Dnes jsou to přesně dva roky ode dne, kdy Iveta Bartošová spáchala sebevraždu. Vztahy mezi pozůstalými ale dodnes nejsou urovnané.
Josef Rychtář (58) až nyní promluvil, jak zareagoval na smrt zpěvačky její bratr Lumír Bartoš (52). „Když jsme se bavili s panem Lumírem Bartošem o tom neštěstí, tak mi řekl – vy máte smůlu, že jste si vytáhl černýho Petra,“ popsal Rychtář Blesku podivnou reakci na Ivetinu sebevraždu. Sám prý neví, co přesně tím Lumír myslel, možná to, že to byl právě Rychtář, při kterém se rozhodla vzít si život.
Rychtář zmínil také tahanice kolem Ivetiných pozůstatků. „S panem Bartošem jsme řešili i pohřeb. Trval na tom, aby byl ve Frenštátě a aby tam byla Ivetka i uložena. Na to jsem mu řekl, že v žádném případě.“ Rodina po něm chtěla dokonce i část popela, což ale také odmítl. „To by bylo, jako kdybych živému člověku uřízl nohu a dal ji někomu jinému!“ řekl Rychtář, který Ivetinu urnu dodnes opatruje ve své vile v Říčanech.

Oxx (Pá, 29. 4. 2016 - 20:04)

No, všichni nemáme takové problémy... Všichni totiž nemáme doma Rychtáře. Naštěstí...:o)

Luxxx (Pá, 29. 4. 2016 - 18:04)

Jsou to dva roky od její...Ano, vzala to zkrátka.

a (Pá, 29. 4. 2016 - 13:04)

Jsou to dva roky od její smrti,rychle to uteklo..

robert (Ne, 17. 4. 2016 - 16:04)

že je to pravda? To by bylo...Blbka to byla, mluvil sem s ní na rodičovském sdružení ve škole a připadala mě trochu mimo a to nebyla ožralá, přijela autem a s nějakou tetkou. Tehdy jsem měl u ní dokonce pracovat, ale raději jsem to vzdal. Žila zrovna s hercem, který na mne působil slušně, bohužel dáma chlastala, tak od ní vzal kramle a pak teprve přišla komedie s Pomejem, bílý kůň atd. takže na průser bylo zaděláno, ten blb ještě lítal po Říčanech, ale už ji měl v hledáčku.

Myslíš, (Ne, 17. 4. 2016 - 13:04)

„Musela jsem se převlékat...že je to pravda? To by bylo opravdu zvláštní a tak trošku bych tomu i věřila.Ale jinak ona je blbka,nejdříve s Macurou,pak s Rychtářem.

guletrh (Ne, 17. 4. 2016 - 13:04)

Jako zpěvačka neměla... Arthurovi je to u prdele, ten neřeší ani to své blbé křestní jmého, to bych se raději jmenoval čurák

guletrh (Ne, 17. 4. 2016 - 13:04)

Jako zpěvačka neměla... Arthurovi je to u prdele, ten neřeší ani to své blbé křestní jmého, to bych se raději jmenoval čurák

julie (Ne, 17. 4. 2016 - 12:04)

„Musela jsem se převlékat... Macura je od pohledu pitomec, viděla jsem ho na Hlavním nádraží, čumel jako blbeček,chodil sem tam, kroutil hlavou a ta jeho blbka chodila za ním jako nějaká ŠÚRA, klidně ať ji převléká třeba za hovno, protože si to zaslouží, v Macurovi je dobroty jako v prdeli medu!
já bych od takového zjevu bych prchla už po 30 sekundách,

mamut (Po, 11. 4. 2016 - 01:04)

Jako zpěvačka neměla chybu. Ale prostě doplatila na lásku k alkoholu a na svou prostoduchost. No a bulvár tomu všemu nasadil korunu. Je to hyenismus, že i dnes, po její tragické smrti, se stále někdo přiživuje na její popularitě a do bulváru vytahuje věci, které patří do přísného soukromí. Lituji její rodinu a jejího syna, který ty zvratky okolo své matky vidí a musí tím trpět.

Přítelkyně Macu (So, 9. 4. 2016 - 21:04)

„Musela jsem se převlékat za Ivetu,“ řekla Aha! Vlaďka Šuleková (45) s tím, že je Zdeněk Macura na Ivetu Bartošovou dodnes fixovaný. „Neustále mě s ní srovnával. Musela jsem dělat stejné věci, jaké dělal s Ivetou. I ty intimní! Dokonce mě nutil převlékat se za princeznu...,“ uvedla.

Macurova expřítelkyně o svých zážitcích promluvila také z toho důvodu, že má strach o jeho psychické zdraví. „Skutečně se o něj bojím. Každý den rozmlouvá s Bohem, a dokonce i to, že má zachránit Ivetu, mu prý řekl on. Každé ráno mě nutil se hodinu modlit! A prý tohle dělal i s Ivetou, když ji měl u sebe,“ řekla Šuleková. Macura se k jejím výrokům nevyjádřil.

Reklama

Přidat komentář