Reklama

Iveta Bartošová

oprava (St, 17. 8. 2011 - 12:08)

a jak si myslíte, že bere...celý den

dodám (St, 17. 8. 2011 - 12:08)

a ostatní bulvár kdyby...a jak si myslíte, že bere bulvár fotky z letišť? To tam jsou celý, jakože možná dnes se vrátí nějaká celebrita? A fotky z exot. dovolených, to tam ti chudí reportéři pojedou udělat 3 polonahé fotky od bazénu?

Blesk (St, 17. 8. 2011 - 12:08)

I.B. je nemocná, přijde o...a ostatní bulvár kdyby promluvil jak a kde bere zdroje, věřte, že bysme se dobře pobavili na úkor "těch rádoby uštvaných bulvárem". Vzpomeňte si např. na Simonu Krainovou když se vdávala za Slezáčka. Od několika nov. fotografů inkasovali až 50 tis. za focení svatby a pak dělal cirkus před kamerou jak ji to focení ubližuje a kdo jim to řekl, že se dnes vdává. Velice se choulila na chodníků za domem a věděla, že tam na ni čekají. Jsou to komedianti a za každou cenu chtějí být vidět, pokud zrovna nerandí v autě s 5 promile a s vdanou kolegyní z divadla.

ale Bela (St, 17. 8. 2011 - 12:08)

Mě je líto zase tebe.Strč...má naprostou pravdu, je to holé konstatování, ale určitě né snaha ubližovat Arturovi. Právě jemu samotná Iveta ubližuje nejvíc, dospělá ženská, která se chová jako rozmazlený fracek, kterému berou hračku. Na to její dojímání okolí, na které hraje a zatím jí vycházelo ,už těžko hledá sponzory. Raděj se opije než by zapla mozek a šla do sebe, to totiž vyžaduje osobní disciplínu "potažmo práci na sobě" a to se jí očividně nechce. Pohodlnější je útěk od reality. Ta si nezaslouží lítost, hodně lidí je na tom hůře a jsou stateční.

Belo (St, 17. 8. 2011 - 11:08)

Mě je líto zase tebe.Strč si ty své rady někam a raděj je použij pro někoho z tvé rodiny a blízkých přátel, možná se ti budou hodit. Nemyslíš ,že kdo ubližuje jejímu synkovi Arturovi jsou právě takové rady jaké právě popisuješ.Jakpak by bylo asi tobě, kdyby někdo špinil a pomlouval tvoji matku a posílal by ji do blázince.Uvědomuješ si vůbec co tímhle způsobuješ. Jestli si někdy přečte Artur tvůj anebo kohokoliv podobný příspěvek tak tohle mu víc ublíží než samotná matinka.Nebuď hloupé tele a nepapouškuj to co už píšou noviny.Ty mají z toho zisk, co máš z toho ty ? Léčíš si snad nějaký komplex.

Bela (St, 17. 8. 2011 - 11:08)

Mne ako človeka je jej osobne ľúto.
Mala by si však definitívne uvedomiť, že s touto psychickou konšteláciou akú nosí jednoducho vo svete šoubiznisu nemôže prežiť . Čím skôr to pochopí, tým rýchlejšie sa snáď časom pozviecha a prestane zo seba robiť terč verejných posmechov a urážok. A myslím si, že urobí dobre nielen sebe ale aj Arturovi, z ktorého v tomto prostredí asi vyrastá..nie tak celkom "normálny" chalan. Kiež by som sa mýlila.

? (St, 17. 8. 2011 - 10:08)

Proč sem tu slepici bláznivou taháte? Tu už dávno měli umístit na vypolstrovanej pokoj bez klik!

Pítr (Út, 16. 8. 2011 - 23:08)

Ha ha, jsem žena a jako...Tak hlavně aby Ti to vydrželo.

Olin (Út, 16. 8. 2011 - 22:08)

Všimněte si, že na posledních fotkách se začíná už i sám Bartucci tvářit, jako nesvéprávný, už ho Iveta nervově vysává, tak mám obavy, aby si to radši nehodil, až mu dojde, jaký balvan má na krku.

Zara (Út, 16. 8. 2011 - 22:08)

Zaro, je mě tě líto, že i...Ha ha, jsem žena a jako taková se k životu umím postavit, nejsem závislá na nějakých zkrachovalcích, nebo sexuálních turistech.

x (Út, 16. 8. 2011 - 22:08)

Zaro, je mě tě líto, že i ty jsi Ivetce naletěl nechal se od ní vydírat.No příště ti přeji lepší výběr a hlavně stále mladé ať máš pořád co solit.

Zara (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

S Bartucci a Martucci je aspoň hlína a zasmějem se. Iveta je můra pelešivá, umí jen nastavovat ruku na peníze a manipulovat a vydírat svý nabíječe. Dokud jí na to někdo skáče, tak to půjde, ale za pár let už na tu svojí nenasytnou pitchku těžko sežene blbce, kterej bábě solí.

Byla krásná... (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

http://www.youtube.com/watch?v=HDgXk85-Z24&feature=related

Podívejte se, j (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

http://www.youtube.com/watch?v=kwGYSwkB-VQ&feature=related

Ivuško (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

No Hoppner je ten pravý, ten by si mohl taky zamést před vlastním prahem. Ostatně člověk nejvíce na druhých kritiziju právě to, jakým neřestem sám podléhá sám. A Dobrotka má pravdu.

Ivetka naživo (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

http://www.youtube.com/watch?v=JoBu-Ix-RAQ&feature=related

Heje, heja! (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

http://www.youtube.com/watch?v=SD_UmiibLXE&feature=related

No, (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

a kdyby jenom Bartoška, ono...hlavně by měla mít nějakou zvýšenou sazbu za to, jak "vytřela" zrak lékařům na JIPce. Už několikrát se zplechovala, nechce se jít léčit, tak ať si to zaplatí. Víte kolik stojí lůžko na JIP?
Na nějaké její tajné manévry snad už nikdo není zvědavej.

Maroe006 (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Kdo se s IB zapletl, tak většinou od ní odešel jako ten nejhorší syčák. Ona svou chybu nikdy nepřizná...

Dobrotka (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Komentar O. Hoppnera je...Tak to mas velice spatny postoj k pomoci. Za jakoukoli pomoc nemas co ocekavat - ani vdek. I kdyz je to pak prijemne. Pokud neco za pomoc ocekavas, je to TVOJE CHYBA! Bud pomoct chces a nic za to necekas a nebo nechces

Reklama

Přidat komentář