Reklama

Vlastík Plamínek a jeho fan-club

jak pro koho (Út, 2. 12. 2014 - 22:12)

- mně to baví,šoumen

vážně pako (Út, 2. 12. 2014 - 22:12)

A z toho mám taky dost,...Odkaz:
http://www.youtube.com/watch?v=9NoNG_KT-j8

vážně pako (Út, 2. 12. 2014 - 22:12)

Tak ten je vážně hustej,...A z toho mám taky dost, totální retard. A ty komentáře pod tím také stojí za to, lidi z něho mají akorát bžundu.

Joshua (Út, 2. 12. 2014 - 22:12)

Díky za vzkaz. Toho šestého na webovkách nemá.

fanynka (Út, 2. 12. 2014 - 22:12)

pro fanoušky: sobota 6.12. Čt-art - Plamínek v přímém přenosu SM kabaret, večer.
Nejbližší koncert v Praze 22.12 (vyprodán)
zdroj. J.Cami.

Jarka (Út, 2. 12. 2014 - 22:12)

Tak ten je vážně hustej, shlédla jsem to video a teď čtu ty komenty, málem jsem se počůrala smíchy. Ten to má vyjebaný.

Jitka (Út, 2. 12. 2014 - 21:12)

Proč by si měl Plamínek tady dělat sebereklamu?
Tady je to i na jiných tématech než o Plamínkovi, že když někdo na někoho napíše pozitivní recenzi, hned je podezřelý, že si to píše autor sám.
Nejde o diskuzi,ale o závist a znevážení kohokoliv, kdo je kladně hodnocen.

hehehe (Út, 2. 12. 2014 - 21:12)

No neříkejte mi, že je ten...A ty komentáře pod tím jsou taky dobrý. Fakt dement.

blbci (Út, 2. 12. 2014 - 21:12)

No neříkejte mi, že je ten člověk normální.
Je to groteska, jak se mlátí pixlou od sušenek do makovice, nebo jak skřehotá při mlácená do tamburíny a mektá o čoklovi. nebo jak kvíli kde má mobil a že nežral celej den.
Fakt hustý, toho zavřít do blázince. Tohle s šamanismem ani uměním nemá nic společného.

http://www.youtube.com/watch?v=rSg8nloFyDA&feature=related

ubohý (Út, 2. 12. 2014 - 21:12)

Za všechny fandy Plamínka-...A ještě jsi sprosťák, pochlebovači. Nebo že by opět trhlý Plamínek?

??? (Út, 2. 12. 2014 - 21:12)

Za všechny fandy Plamínka- ostatním pochybovačům, jako jsi ty- JDI DO PRDELE!

! (Út, 2. 12. 2014 - 20:12)

A jéje, Plamínek zase paří na diskusi. není ti to trapné, psát si sám se sebou?

SENT (Út, 2. 12. 2014 - 20:12)

plamíííííííííííííínkůůůůůůůůůůůůůůů!!!

Pamatuješ na koncert v Rock kafé v Praze?

Mám tvou knížku i s podpisem, fotili jsme se spolu!

#NÁZEV? (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

Čtu tuhle diskusi a čumím. Jesti je řeč o tom věštci a bubeníkovi, tak ten byl loni tady na gymnaziu na Pohořelci. Fakt hustej, i ta jeho přednáška. I profesoři ho žrali. Teda ne všichni... Ale fakt dobrej odvaz.

Jitka (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

Já Plamínka znám i z osobní zkušenosti. Tam naprotá spokojenost a profesionalita.
Ty jeho bubnovací výstřelky jsem nechápala do doby, než jsem je viděla na koncertě a tam byla skvělá atmosféra a lidi se neskutečně bavili.
Přesto si myslím, že to Plamínek dělat nemusí,protože to snižuje jeho důvěryhodnost. Asi se tím jen tak baví.

Marky (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

Už z vašeho slovníku, plného vulgarit vyznívá, že nejste hoden rovnoprávné diskuze a že vy mu lézt do pozadí ani nemůžete i kdyby jste chtěl, protože na to nemáte, abyste se vyrovnal člověku, jako je Plamínek.
Asi vás hodně štve, že takový člověk může být úspěšný na rozdíl od vás, který jste toho ještě příliš nedokázal.

hahaha (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

Vy jste ten film viděl nebo...Jaký oplzlosti? Jenom názor, můj pohled na věc. To neznamená, že když kdejakému pošukovi nelezu do prdele, že to, co vyjádřím, není pravda a je hned oplzlost.

Marky (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

Vy jste ten film viděl nebo vám někdy pomohl v životě? Asi ne, takže máte nejméně co zde vykřikovat za oplzlosti.

hahaha (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

Vlastíku, děkujeme za...Vážně? Ten ukňouranej šarlatán? To je vtip dne.

Marky ,manžel a (Út, 2. 12. 2014 - 18:12)

Vlastíku, děkujeme za pozvání na film. Chci za sebe ti vyjádřit obdiv. Ten film byl dost kontroverzní, ale ty jediný jsi zde obstál suverénně, na rozdíl od Pastelky, Stanlyho a dalších.
Nejvíce mne ale také dostalo, že jsi po filmu trefně sekundoval moderátorovi a tvé poděkování své ženě za její oporu, to byla třešnička na dortu a všichni v sále to kvitovali upřímným potleskem. Jsi osobnost a moc ti přejeme štěstí a zdraví do dalších let a příjemně prožité vánoční svátky!

Reklama

Přidat komentář