Reklama

Chci umřít a nedaří se mi to

Radko (Čt, 16. 10. 2014 - 09:10)

já jsem zoufalá mám to...kvůli blbému chlapovihned umírat? To je nebetyčná hloupost! Vykašli se na něj, nestál za to, chlapů jsou mraky a lepších! Anebo klidně se dá žít i bez chlapa a život je i tak pěkný.

Radka (Čt, 16. 10. 2014 - 07:10)

Jsem dlohodobě ve středně...já jsem zoufalá mám to podomné jen stím že manžel už si za mě naššel náhradu tet už jen umřít stím problém nemám jen jak napsat svím blízkym dopis tak aby se netrápily že stím mohly něco udělat

MaDi (So, 20. 9. 2014 - 00:09)

Hele jesli máte ňákej problém, tak ho vyřeším!
1. Mám ve sklepě 14 pixel jedu na krysy. Cena 220,-Kč dávka + 10,-Kč kelímek + 2,-kč míchátko + 1860,-Kč moje tvrdá práce (vynesení ze sklepa,namíchat v kelímku, se starou zalehnem,kdyby se vzpouzel a nalijem do krku)
2. Stará nakupuje v Tescu a tak máme plnou špiž těch sraček. - 1.202,-Kč - 202 taška tesco (taška je lividována,takže se následující sebevrah nemůže nakazit )1000,-Kč - se starou (má holka 150kilo) zalehnem a dusíme
3. trhnutí šiškou-2.500-odborně zlomím vaz
4. mám doma po dědovi břitvu, tak brzo rozšířím výběr !!!

koleje (Pá, 19. 9. 2014 - 21:09)

a vlak jsou v každém...plán B,doufám,že už nebude potřeba

R...a (Pá, 19. 9. 2014 - 14:09)

Už by taky mohli vymyslet...přežívám i já.... jsem závislá na úplné péči, nic si sama neudělám, na všechno potřebuju něčí ruce ... a ten, kdo by měl být tou největší oporou, mě to dává pěkně sežrat...je to hrozná beznaděj.. ps. (pro nick koleje) opíjení nevyřeší nic :(

koleje (Čt, 14. 8. 2014 - 14:08)

Už by taky mohli vymyslet...a vlak jsou v každém městě.Ale pak je chudák kdo ten vlak řídí.Nebo okno v 7 patře,to bylo minulý týden u nás ve městě.Mladá slečna se pohádala s přítelem,řešila to skokem z balkonu.Ještě druhý den hasiči myli chodník aby to lidi neviděli.Ale ted vážně,lepší je se opít,po vystřízlivění to budeš vidět jinak.

h. (St, 13. 8. 2014 - 22:08)

Už by taky mohli vymyslet...Gut napad.Kadibudka pro sebevrahy.Lehce omyvatelne steny nenadelaji starost pribuznym pri uklidu a lidem kteri tady nechteji trpet to pomuze.Souhlas.At je tam kamera,pro idioty kteri budou neco blekotat o zneuziti a jdu tam hned.Mam praci,bydleni,uzasnou holku a stejne si myslim ze mi tahle budka pomuze poresit ze uz nevim kam dal.Depku spokojenym zivotem proste nemuzu utlouct..

Pampeliška (Čt, 7. 8. 2014 - 17:08)

Už by taky mohli vymyslet...Mario,
smrtibudky...:-)
To je něco jako babyboxy, ne?
Jako že by nám pomohli s tím umíráním? Zajímavý nápad.

Steve (Čt, 7. 8. 2014 - 16:08)

Jj, je to tak. Vím.

Mario (Čt, 7. 8. 2014 - 15:08)

Už by taky mohli vymyslet nějaký srmti budky. Pistol nekoupim na nuz se necitim tak ja se nedivim ze ty sebevrazi brzdej dopravu me asi nic jinyho taky nebude zbyvat. 5 let jsem nestasnej a to neni zivot to je prezivani. Nekdo kulku navic asi nahodou nema co ? :-D
Zivot nema cenu kdyz ho nemam pro koho zit!!!

Andrea Matyasov (Po, 7. 7. 2014 - 14:07)

Jsem dlohodobě ve středně...Vas manzel Vas miluje a je trosku trptel, co Vam k Vasemu stavu rekl psychiatr, deprese mam taky, pomaha chodit mezi lidi, ac je tezke se k tomu dokopat. Hezky den a neumirejte.

Steve (Pá, 4. 7. 2014 - 16:07)

gemtlmen: hele, nech si laskavě těch přiblblejch komentářů jo? "polib si prdel" to už je jasně vidět jaké máš IQ houpacího koně - kor tohleto psát dámě. Ani slušně se neumíš chovat na veřejnosti. Radši ten PC vypni a běž třeba kydat hnůj. A doma požádej aby tě naučili slušnému chování - to ti opravdu nejde. ;-)

gemtlmen (Pá, 4. 7. 2014 - 16:07)

pampeliško polib si prdel, když nevíš o co jde, Stévíček rád krizuje a opravuje gramatiku a sám píše jako hovado, to víš že je důležitá myšlenka a nějká gramatika , tu seru, ale když ten Stévíček je vůl až do nebes. to jsem to to slušně vysvětlil viď?

N. (Pá, 4. 7. 2014 - 16:07)

jako kdyby na tom...ozvu se

Steve (Pá, 4. 7. 2014 - 15:07)

Steve vypadlo ti písmenko a...Budliki budliki: Ano, slušně se ti omlouvám - mám tam chyby či překlepy, klávesnice má špatný dotyk a ruce mám taky celkem neposlušný k tomu mám horší přemýšlení a reakce, já vím, já to přiznávám - mám bohužel stále zdravotní potíže snad mi to budeš tolerovat. (to píšu v jiných tématech, jistě jsi informován)

Když tak moralizuješ, nechtěl by sis dát nějaký poctivý registrovaný nick? Takto psát za kdeco a kdekoho mě připadá fakt ubohý a hlavně taky pěkně zabělý. Zamysli se zda na tom není pravdy trochu.

TIP pro zdejší web Doktorka. cz

Tento web by mohl zavést anonymních příspěvků VLOŽIT jen pár kusů, poté by byla nutná registrace - a bylo by vymalováno všem podvodníkům a hlavně spamerům. (např anonymních 10ks a dost) kdo by tu byl jen kvůli nějakému problému tak by ho stihnul vyřešit i zeptat se, naopak ti co zde setrvávají tam by měli pěkně pevný a nezaměnitelný nick. kdo by s tím nesouhlasil, tak by zde prostě nebyl a měl by smůlu :-) svobodná volba. (na Novinkách.cz to dokonce omezili pro registrované na 2x a dost - což je teda přehnaně málo)

pampeliška (Pá, 4. 7. 2014 - 09:07)

Steve vypadlo ti písmenko a...jako kdyby na tom záleželo!
Čti myšlenku, ne písmenka.
Mimochodem, vnímám to hodně podobně jako Steve.

N., zdravím, vede se?

Budliki budlik (Pá, 4. 7. 2014 - 07:07)

Bohužel to není jenom o tom... Steve vypadlo ti písmenko a máš chyby v textu !!!

N. (Pá, 4. 7. 2014 - 06:07)

Bohužel to není jenom o tom...asi tak

N. (Pá, 4. 7. 2014 - 06:07)

Důležité je zjistit...Pozitivně naladěný psycholog působí jak rudý hadr na bejka..A co když svým odchodem nejbližším pomůže neb jeho setrvaní by pro ně bylo horší? Jojo to jsou ty teorie

Steve (Pá, 4. 7. 2014 - 02:07)

Bohužel to není jenom o tom vykecávání-se, ani v joze ani taichi ani dalších nesmyslech. V pohybu to taky není - možná na chvíli se to může zdát že to zabírá, jak brzy to píjde, tak to brzy zase odejde. A hobby má snad každej člověk akorát ř pravda v tomto stavu baví míň - jedna něho menší nálad atd. Myslíte že člověk jen tupě zírá celý den nečinně do stropu nebo do zdi? Pokud ano, tak to už jsou snad ty nejtěžší stádia.

"Uvědomovat si, že svým odchodem ze života ublížíte svým nejbližším."

To je jen výmluva (dodání momentální kuráže), mnohdy může být realita zcela jiná či snad opačná - ano, i po tomto uvědomění. Ten nejbližší vás nemusí tako o vás opravdu moc stát - není to automatické. (tak jako když matka klidně dokáže vyhodit své novorozeně do kontejneru či příkopu u lesa) Lidi jsou různí, takže toto bych opravdu nepaušalizoval. je mnoho rodičů kteří své vlastní potomky ani rádi nemají, doslova se jim mstí, ubližují jim fyzicky či psychicky, atd. u partnera platí to samé, u sourozenců to samé. Takže tou poslední větou mě rozhodně promiňte nepřesvědčíte ani omylem. Možná hloupější vám na tuto větu naletí, já ale určitě né.

Reklama

Přidat komentář