Reklama

Chci umřít a nedaří se mi to

Jill (St, 19. 6. 2013 - 13:06)

Nezlobte se, ale nebudu si...KM, teď si ale protiřečíš.....

KM (St, 19. 6. 2013 - 13:06)

Nezlobte se, ale nebudu si hledat jinou diskusi a i když si myslíte, že nemám morální právo sem psát, tak se pokusím ty vaše zákazy nějak porušovat, byť jen občas. :)
Každopádně jsou vaše představy na hony vzdáleny, od toho čím si ve skutečnosti procházím, nebo čím jsem si prošel.
Vím, co se skrývá za zoufalstvím,depresí a beznadějí, jinak by mne ani nenapadlo přispívat na toto téma.

Jill (St, 19. 6. 2013 - 11:06)

Pro Jill, ano čekal jsem,...KM, víš, nepřeju ti to, ale kdyby ti proběhlo životem něco takového jako těžká nemoc, bída či jiné typy mizérie, neštěstí či zoufalství a deprese, pak porozumíš a tvá mysl nebude mít šanci myslet na krásy života.
Jen ten kdo jedl ze stejné mísy, ten rozumí.
Opravdu na tuto diskusi nemáš morální právo.
Opakuji to slovo "morální" (abych nebyla
okamžitě kritizována že někomu beru právo psát kam chce.)

troska (St, 19. 6. 2013 - 10:06)

Pro Jill, ano čekal jsem,...pro km :
najdi si jinou diskuzi,kde tve radosti a prozitky budou sdilet.
tady nic takovyho necekej.
preju Ti tu radost a spokojenost,ale sdilej ji radsi jinde,jestli chces aby byla pochopena a opetovana

troska (St, 19. 6. 2013 - 10:06)

Jistě má "ta mrcha...neco podobneho si taky rikam.
proc si umiraji ti co nechteji .
nedokazu to brat jako znameni.
jednou se to povest musi.
nic jineho nepripustim.
Tuhle ,existenci, odmitam

KM (St, 19. 6. 2013 - 09:06)

Pro Jill, ano čekal jsem, že si budete usurpovat právo, na to cítit se "pod psa" nebo ve vašem případě možná trochu "nad psa", jen aby diskuse nastála.

Jak se můžete cítit jak v márnici a chtít umřít, když je na světě tak krásně. Denně prožiju desítku krásných okamžiků, které bych nevyměnil za nic na světě. Proč chcete od života něco co vám nemůže dát třeba něco jako smrt? Vždyť je ve vaší moci myslet si na co chcete, mysl nemá možnost přemýšlet o dvou věcech naráz, pokud budu přemýšlet o tom krásném nebudu už mít kapacitu na to cítit se jinak než skvěle a úžasně?
Co si pro začátek zkusit představovat, jak se držíte delfína ten vás veze po moři a vy jen cítíte to jak vás voda proudí kolem těla a cítíte vůni čerstvého vzduchu a vůni mořských hloubek a jen se kocháte tou nádherou. Neuvěřitelná radost z bytí, je při té představě!!
Kdo neumí plavat, může si představovat třeba koně.

Jill (St, 19. 6. 2013 - 05:06)

Pane jo, zde je nálada jak v...Pro KM - a jakou jsi si představoval(a)
náladu na diskusi s názvem "Chci umřít a nedaří se mi to" ? To,co píšeš je absurdní.

KM (Út, 18. 6. 2013 - 23:06)

Pane jo, zde je nálada jak v márnici, jste si jistí,že myšlenkami na smrt jen nenaplňujete nějakou emocionální prázdnotu? Pokud ano, pak je to poměrně morbidní zábava.

Pampeliška (Út, 18. 6. 2013 - 22:06)

To druhy.
ta mrcha smrtka me...Jistě má "ta mrcha smrtka" nějaký důvod. I když mám období, kdy ji, upřímně, taky moc nechápu, proč plýtvá životem tam, kde není vítaný a nedostává se ho pak tam, kde je potřeba.

Tolik lidí chce žít. A nemůže. Tolik lidí chce umřít a nemůže.
Z nějakého důvodu je to takto rozdělen o a my nejsme na úrovni, kdy jsme schopni to pochopit. Možná by nás to vědění jen zbytečně zatěžovalo. Jsem ráda, ýže nevím co ještě budu muset prožít.

fate (Po, 17. 6. 2013 - 21:06)

kdy uz ten posrany zivot...
Skončí až nám ho vezme smrt.
Anebo dřív, když nechceme čekat.

troska (Po, 17. 6. 2013 - 19:06)

kdy uz ten posrany zivot skonci.....

Moudravrba (Ne, 11. 1. 2015 - 21:01)

Zkuste tohle: http://www.falungong.cz/

Pomůže vám to najít vnitřní mír.
Doporučuji vám se podívat na to 6 minutové video.

Steve (Ne, 4. 1. 2015 - 16:01)

Ono těch špatnejch ženskejch je taky požehnaně, co si budem povídat.

Cuc (Ne, 4. 1. 2015 - 15:01)

blbnete, lidi????JO naprosto souhlasím. až na to že z ničím nesouhlasím :)

D (Pá, 17. 5. 2013 - 00:05)

Po sebevrazde, stejne jako prakticky po jakemkoli jinem druhu smrti, se nase tela zpravidla disociuji (bud jsou zkremovana, nebo zhniji).

Nejen atomy, ktere drive spoluvytvarely nase neurony, ale drtiva vetsina atomu formujicich nas organismus v okamziku smrti, postupne ztrati svoje vzajemne prostorove sousedstvi, a nadale jsou si navzajem temer zcela irelevantni.

Gravitacni vzajemne pusobeni jednotlivych atomu, ktere se rozptyli do prostredi, je naprosto zanedbatelne, podobne jako napriklad Coulombovske sily mezi takovymi casticemi techto navzajem odcizenych atomu, jez maji nenulovy naboj (tedy mezi jejich protony, elektrony).

I kdyz tedy zadny atom nezmizi, ona konfigurace atomu, jez jakehokoli cloveka ci zvire formovala v poslednich okamzicich jeho zivota, ona konfigurace atomu prakticky uplne pozbude na vyznamu pro dalsi konfiguracni vyvoj castic univerza.

Lze proto rici, ze smrt a nasledna dekompozice nasich tel de facto znamena nasi zasadni a trvalou anihilaci.

Hitokage (Čt, 16. 5. 2013 - 22:05)

Již jsem to řešil v jiné diskuzi zde na tomto webu, ale řeknu to ještě.
Nedoufejte, že po smrti bude klid a mír. Smrt není konec. Snažte se využít pobytu zde na Zemi, jak nejlépe dovedete. Sebevražda není řešení, je to útěk a vězte, že se bude vše opakovat stále, dokud to nevyřešíte.
Láska, láska je to hlavní. Ne nutně partnerská, ale ke všemu okolo a k sobě.
Chápu, že nemáte náladu na duchovní kecy, ale neškatulkujme nic do sekce duchovní vs opravdová život, realita.
Život má smysl. Každý život.
Věřím, že každý dokáže nalézt světlo a přeji to Vám všem, kteří máte problémy.

Pampeliška (Čt, 16. 5. 2013 - 04:05)

Taky jsem si dřív...Hanko,tak tohle naprosto chápu. Měla bych stejné po city.
Ta bolest musí být nesnesitelná, myslím, že nic horšího ani neexistuje.
Ani nevím, co v taková chvíli popřát...snad jen-sílu, aby čas rychle ubíhal a díru v srdci trochu ošetřil...já vím, nikdy nezmizí. Do konce života.Tohle jsou nejhorší chvíle rodiče- -člověka. Moc je mi to líto...což prdlajs pomůže...já vím.

georgina (St, 15. 5. 2013 - 22:05)

dobrý den, nechci zlehčovat problémy 1ti letých dětí, ale není to brzy zahodit život?Vím, že je těžké uvěřit v lepší zítřky, ale zkuste to, opravdu to stojí za to pro začátek bychzkusila jeden den a pak druhý a třetí...neříkám ta bolest zůstane , ale každým dnem je menší a menší a pokud to po pár měsících nezmizí.....

S manželem žila (Ne, 19. 10. 2014 - 16:10)

Bláznivá Ivana z Babinetu...Týýýý žofka, a jak teda přišla k těm dětem? Źeby duch svatej?
A nebo tu blbě kecáš.
Fuck off!

:(( (Ne, 19. 10. 2014 - 14:10)

Bláznivá Ivana z Babinetu...Neznáme, známe jen paranoidní schizofreničku Yoss z Prahy.Ta má na babinetu blok, proto prudí tam, kde ho nemá, ale moc možností už nemá, chuděra.

Reklama

Přidat komentář