Reklama

Chci umřít a nedaří se mi to

... (Pá, 22. 2. 2013 - 23:02)

hledam dva roky odvahu...co tady pořád opruzuješ?

.. (Pá, 22. 2. 2013 - 22:02)

Dávejte si pozor na nick geolos a další jeho nicky , je to hacker a vleze vám do kompu a do mobilu a bude vás špehovat ,pracuje u policie , má na profilu fotku , ale je víc tlustej a má holou hlavu, hledá baculky .........je nebezpečnej.... http://nick.amateri.cz/geolos

pavel (Pá, 22. 2. 2013 - 10:02)

Pavle,spíš najdi odvahu změnit sám sebe.Je to těžší.Zkus to.

Pavel (Čt, 21. 2. 2013 - 23:02)

můj meil je [email protected] zmáčknout spoušť nenajdeš, hledám ji už dva roky.

Pavel (Čt, 21. 2. 2013 - 23:02)

Ani když vlastníš revolver...Odvahu zmáčknout spoušť opradu nenajdeš, hledám ji už dva roky.

Pavel (Čt, 21. 2. 2013 - 23:02)

Odvahu zmáčknout spoušť opradu nenajdeš, hledám ji už dva roky.

myš (Čt, 14. 2. 2013 - 16:02)

Ahoj,
mám to podobně,...znám

laska (Čt, 14. 2. 2013 - 16:02)

a proč nešel hned na...nechci reagovat, chci...

Kamila (St, 16. 1. 2013 - 14:01)

Počkej si na jaro, až se budou spravovat silnice. Taková velká válcovačka, tam je to 100%. Ty válce i mě už dlouho přitahují.

Kamila (St, 16. 1. 2013 - 14:01)

Počkej si na jaro, až se budou spravovat silnice. Taková velká válcovačka, tam je to 100%. Ty válce i mě už dlouho přitahují.

Ano (Út, 15. 1. 2013 - 16:01)

jaasně že tam visí ten...net je plnej cvoků:)))Jen ty seš normální:D

To (Út, 15. 1. 2013 - 10:01)

Pán,kterej to napsal byl...je něco strašného,nepochopitelného.Je jasné,že třeba dotyčná,která tohle dělá záměrně,tak si třeba ani neuvědomuje,jak moc lidem ubližuje.Lidé jsou různí,někdo to opravdu nemusí unést.Já sama jsem také moc citlivá,ale zase z těchto lidí si tolik nedělám,vím,že jen ubohý člověk se posmívá ostatním.

tak (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

zrůdo,na serveru...jaasně že tam visí ten vymyšlenej blábol blázne.....a co mmá být ? net je plný cvoků jako jsi ty , v reálu na tebe všichni kašlou, tak na netu šíříš pomluvy a´by ses zahojila.....

Je to archívova (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

a proč nešel hned na...zrůdo,na serveru Najdise.cz,neraduj se,že se cokoliv co napíšeš na netu,vypaří:)

Bohužel strpí (Út, 15. 1. 2013 - 09:01)

co je tohle za prase který...Pán,kterej to napsal byl myslím rád,že to dopadlo nakonec dobře a nechtěl se špinit.Jen upozornil lidi a odešel ze "scény."
Tahle zrůda totiž neunese,když je někdo spokojenej se svým životem a manželka toho pána spokojená byla,ačkoliv postižená,muž ji miloval a snesl by ji modrý z nebe.Tak si zrůda řekla,že to takhle nenechá a výsledek znáte.Sama je nešťastná,zoufalá a proto chce,aby byli nešťastný všichni.............
Objevuje se všude tam,kde cítí neštěstí,jako pravá hyena a když je někdo na dně,usilovně mu "pomáhá",aby se úplně potopil.
Najdete ji na všech diskuzích,kde si lidé píšou o svých zdravotních problémech,o osobních tragédiích jako je například ztráta dítěte.
Na Abecedě se například vysmívá lidem,kterým onemocněl někdo blízkej na rakovinu slinivky,to je jen jeden příklad.

Tomu,že si ten příspěvek někdo (já)vymyslel,nemůže nikdo uvěřit,tohle nikdo nevymyslí,je to neuvěřitelně zvrácený.
Zrůda může zapírat jak chce,tento příspěvek se objevil v roce 2010 na portále Najdise.cz a je archivovaný,i když byl smazán,nezmizel ze světa, jak se zrůda mylně domnívá.
Nikdy se nedozvíme,kolik lidí má na svědomí,kolik lidí dostala až na samý dno........ale její Poslední soud jí nezávidím,jsem přesvědčenej,že ji čekají pekelná muka,která si plným právem zaslouží.
Tahle zrůda se sice může radovat z toho,že pozemská spravedlnost nefunguje vždycky jak by měla,ale na to,že nefunguje boží spravedlnost,se spolíhat nemůže.........

cože? (Po, 14. 1. 2013 - 19:01)

a proč se...co je tohle za prase který radí lidem spáchat sebevraždu ???? Tohle doktorka.cz strpí? Tohle na DOKTORCE ?????

protože (Ne, 13. 1. 2013 - 17:01)

je to lidsky smutný. Radovat z cizího utrpení se umí jen chudinka Yoss, protože ji nikdo nemá rád a ona si to takhle vynahrazuje

a proč? (Ne, 13. 1. 2013 - 16:01)

yossbábě jde,dohánět lidi...a proč nešel hned na policii? protože je to celý vymyšlený co?

padej na policii pořestan tady lhát lidem.....na netu si troufáš V REÁLU SEŠ POSRA´NÁ STRACHY....

pro Janu (Ne, 13. 1. 2013 - 16:01)

..."Zase znovu jsem v tom stavu kdy to chci vzdát,zase mi říkají to samé a nejradši mám větu "nemysli na to"jak na to nemyslet to bych potřebovala asi návod,který neexistuje.Poradí snad někdo jak to vydržet a nemyslet na bolest???Prosím!!!!!!"

Když se řekne "Bolest je v hlavě" znamená to, že si katastrofické scénáře a jiné věci horší než ve skutečnosti jsou, vyrábíme myšlenkami ve své hlavě. Až budeme schopni si tohle uvědomit, máme napůl vyhráno. Proč jen napůl? Ta druhá půlka je pochopit, že se k destruktivním myšlenkám nemáme vracet nebo je rozvíjet do naprosto neřešitelných propletenců. Ty myšlenky nepřestanou existovat, ale my máme moc se naučit nevšímat si jich

To tomu bláznov (Ne, 13. 1. 2013 - 16:01)

Yosano běž si to hodit ty...yossbábě jde,dohánět lidi až na dno a ta si to bohužel nehodí.

13.04.2010 - 11:20

Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele "nebezpečí", který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Pozor na ni!!!

Dobrý den,
prosím,kdo máte zájem,přečtěte si můj příběh.Před lety jsme s manželkou,kterou velice miluji,měli těžkou autonehodu.Žena měla velmi vážná poranění,ale Bůh vyslyšel mé prosby a přežila,ale zůstala upoutaná na vozík.Svůj stav velmi těžce nesla,nemohla se s postižením vyrovnat.Tehdy jsem zakoupil počítač a zřídil internet.
Pro mou ženu se stal internet dalším spojením se světem.Začala se dostávat ze své zasmušilosti,až to opět byla ta veselá ženská,jako před tím.Tak tomu bylo několik let a náš život se dostal do nových kolejí.Žena začala pracovat přes internet,našla si známé stejně postižené,předávala rady.
Pak jsem si všimnul,že začíná být méně sdílná,občas utrousila poznámku,že je mi k ničemu,v noci nemohla spát,tak jsem ji nakonec vzal k psychologovi.Dostala nějaké léky a já doufal,že za čas bude vše jako dřív.Nikdy jsem se nemýlil víc.
Má žena spáchala sebevraždu.Naštěstí ji zachránila naše známá,která se za ní stavila jen tak na kafe.
Má žena skončila v nemocnici a já začal pátrat po důvodech.A tak jsem nakonec vlezl do její mailové pošty.To,co jsem objevil,mě naprosto šokovalo.Vzkazy,které jí posílala nějaká osoba,byly na zvracení.
Věty jako,ty ubohý kryple,ten tvůj milující manžílek stejně šuká někde jinou, a stejně si najde zdravou,do které bude moct strkat svůj nadržený penis,já mám nohy zdravé,héééč,tak to jsou ty,které se ještě dají zde napsat.
Po návratu z nemocnice,jsme si o všem popovídali a povídáme dodnes.Žena si založila nový e mail a některým stránkám,kde tato dáma působí se vyhýbá.
Tolik pro ty,kteří si myslí,že je tato dáma zábavná.Není,je nebezpečná.Je jak upír,živí se zlem,které všude rozsévá.Vymýšlí si neskutečné pomluvy na lidi,kteří normálně žijí.Normální život není schopna ve své zvrácenosti pochopit.
Nezlobte se,že nebudu reagovat na žádné příspěvky,jen chci upozornit na nebezpečnost této osoby.Píšete tu nereagovat,věřte,že ani to nepomůže.Vždy si najde někoho koho začne napadat a zostouzet,ale to je to nejmenší zlo,kterého je schopna.

Reklama

Přidat komentář