Reklama

Chci umřít a nedaří se mi to

Prosba (St, 26. 9. 2012 - 18:09)

KDO MI, prosím vás, VRAZÍ KUDLU DO SRDCE TOMU DÁM 500 TIS. ozvete se na mail:[email protected]

Jill (St, 26. 9. 2012 - 14:09)

Jill,
to je zajímavý...Pavle, rozumím ale není to paušální.
Já mám vedle sebe někoho, kdo neví, že činí špatně a ať dělám co dělám, nepřesvědčím ho, že je scestný a tak vítězí zlo nad dobrem.
Mívají to lidé s poruchou osobnosti, jejich scestné myšlení jim nikdo nevyvrátí, ani když je něco pravdou pravdoucí.

pavel (St, 26. 9. 2012 - 12:09)

Jill,
to je zajímavý postřeh.Myslela není to sama jako věděla.Říká se,píše se,že Nevědomost hříchu nečiní.Zlo činí ten, kdo ví co svým chováním,dotazem,obrazem,může vyvolat,spustit atd.Ten se nemůže obhajovat způsobem,že nevěděl ,že se vše vyvinulo jinak atd.Už římské právo používalo poučku Věděl a Mohl.

Marta (St, 26. 9. 2012 - 12:09)

Prečítajte si knižku "Uzdravenie rodových koreňov"(Dobrá kniha, Lúč, Spolok sv. Vojtecha)Možno Vám to pomôže.

Jill (St, 26. 9. 2012 - 11:09)

Iren,když chceš pomoct,...Pampeliško, ráda jsem tě znovu potkala v diskusi.
Myslíš, že je možné se léčit, když třeba Iren
myslela, že člověk, který vedle ní žije, má na jejím stavu svůj podíl?

pavel (St, 26. 9. 2012 - 09:09)

Iris,
je to skutečně složité? Co jest-li to je tak,že ti lidé,o kterých se celkem správně domníváš ,že jdou proti tobě ,se ve skutečnosti snaží ti pomoci.Jenom to dělají způsobem,který se ti hnusí.Nežiješ v úplné izolace od ostatních a vyvíjíme se k pravdě všichni.

Z. (Út, 25. 9. 2012 - 21:09)

Jo neni to jednoduchy.:-(

Pampeliška (Út, 25. 9. 2012 - 20:09)

Mám deprese byla jsem na...Iren,když chceš pomoct, musíš ji umět přijmout. Proč jsi vysadila AD? Nepomáhaly? Zkoušej další. Hledej psychoterapie, skupinové, individuální. Mluv o tom, jak ti je, s lidmi, co ti pomoct můžou, nebo aspoň podržet.Zkrátka v prvé řadě zachraňuj svůj život, a pak budeš mít teprv prostor peo radosti.
Nyní tu krásu vidět nejde, přes brýle deprese. Jednej, dokud ti to stav dovolí.

Iren (Út, 25. 9. 2012 - 19:09)

Mám deprese byla jsem na antidepresivách,vysadila jsem je.Život mě nebaví,neumím se radovat z běžných věcí.Jsem unavená,spím 4h denně,nemůžu se soustředit a je mi ze života zle.Kdo poradí chci žít jako kdysi,ale osoba která vedle mě žije si to nechce připustit,připadá mi že všichni jedou proti mě co stím pomoooc!!!!

pavel (Po, 17. 9. 2012 - 08:09)

Iris,
Bůh vede lidi cestami,které nejsou známé ani jeho pozemským služebníkům.Tyto otázky nech na něm.Kdyby jsi na tomto světě být neměla tak jsi se ani nenarodila.

iris (Ne, 16. 9. 2012 - 22:09)

Ahoj, mám bipolární poruchu a něco k tomu a život mě taky nebaví, jen tak nějak přežívám a čekám.Smrti se nebojím pokud bude rychlá a bezbolestná. Mám přítele ale myslím,že už je unavený se mě a je jen otázka času, kdy to vyvrcholí.Rodiče, hm ač to neřeknou jsem pro ně zklamáním.Přátelé jsem postupem času poztrácela a práci?hm nezvládám a v dnešním náročném světě se těžko uchytím stím jaká jsme.Na to abych to skončila sama nemám sílu tak čekám.jen nevím, kčemu tady jsem........................

Hana (So, 8. 9. 2012 - 06:09)

Fascinuje mne jistota s jakou...Honzo, promluv si o tom s nějakým psychiatrem
např. z Bohnické léčebny, kde se doléčují pacienti po sebevražedných pokusech otravou prášky. Ti vědí, že je to tak, jak jsem psala. Měla jsem tu čest.

Kamil (Pá, 7. 9. 2012 - 21:09)

kulja a co ti brání, mužeš sa objesit, zastřelit a bude ve vsi žúúúúr.

schizák (Pá, 7. 9. 2012 - 21:09)

strejda byl vybrány na orgány abstinent nekuřák stejně tak asi doadnu i já zatím to zkouší tak aby to vypadalo na sebevr..neleg držen..zbraní zatím jsem vždy vykryl včas a utekl díky umění zatím mám štěstí mějte se nevím co mám dělat

pampeliško (Pá, 7. 9. 2012 - 21:09)

když tě budou vybírat tak je to výhodné já jsem nešáhl na život ani sobě a ani jinému a čelil jsem střelci už pár x myslím si pro to ...ahoj ber to s klidem a s humorem nezapomeň důchod se jen tak z darma nedáva nebuď najivní-mladým lidem

schizák (Pá, 7. 9. 2012 - 21:09)

požádej o to psychychyatry-chceš li zemřít,po mněm se už několik rát střílelo-velice dobré-dají VÁM léky po kterých vám pomáhají za podpory státu tj. policie nejlépe vás zbaví svépravnosti alespoň částečně namluví vám že takto není že se vás zbavit svépravnosti jen tak nhedá to by jste ,musel něco vyvfést ale řidičský průk. ani zbrojní pr. nedostanete a dopadnjete tak jako např. můj strejda s požehnánim policie trag zahynul prý zahynul tak jako každý kdo skončil na PL
JEDNÁ SE O ŽIVOU ZÁSOBARNŮ ORGÁNU PRO TRANSPLANTACI S INJEKCEMA TO JDE LÍP-JEN S NIMA PRACOVAT-omlouvám se za překlepy psychyjatři vraždili v minulosti a vraždit budou když chtějí tak vždy jsou to vrazi+pol..-banda vrahů a říka se tomu demokr..
.

Pampeliška (Pá, 7. 9. 2012 - 16:09)

Fascinuje mne jistota s jakou...Za sebe-
nejsem lékařka a nikdy jsem to netvrdila. Mám jen (příliš mnoho) zkušeností v této oblasti.
Kolik pacientů se ti za těch 12 let zabilo jen BZD?
Nemyslím, že by se našel byť jen jediný, pokud by v tom nehrály roli jiné vlivy.

Honza (Pá, 7. 9. 2012 - 15:09)

Fascinuje mne jistota s jakou tady šíří své názory Hana a Pampeliška. Je mi líto jejich pacientů, předpokládám totiž samozřejmě, že obě jsou lékařky,když nám tak neomylně sdělují, jak se věci mají. Já jako obyčejný internista pouze s 12letou praxí v obyčejném okresním špitále bych až tak kategorické tvrzení nikdy nedovolil.

Je to pravda (Pá, 7. 9. 2012 - 07:09)

Honzo, bohužel, nestačí....Pampeliška má pravdu, je to vyzkoušené. Hana.

pro jirinu (Pá, 7. 9. 2012 - 06:09)

Jak ste docílila Aleno...krasny den.. neznam vas zdravotni stav, ale chcete jen par korun ID od statu? neni lepsi radsi byt zdrava ?? byla jsem na tom tez zoufale..ID mam jen na papire, dnes mne nic neboli a fin, se stale zlepsuji..jen pokud mate vazny zajem, mohu vam pomoci, jarmila. poradna zdravi 604582810

Reklama

Přidat komentář