Reklama

Bolest pod pravým prsem

lucie (Pá, 11. 11. 2011 - 18:11)

to je v piči mě taky a asi to bude nafurt, jak se říká takový to, že to ta nemoc někam sedne

lucie (Pá, 11. 11. 2011 - 18:11)

to je v piči mě taky a asi to bude nafurt, jak se říká takový to, že to ta nemoc někam sedne

Denise (Út, 3. 5. 2011 - 14:05)

Ahoj, mam stejny problem, asi pred mesicem se mela kasel, ktery neustaval, sla sem k doktorce, ale na nic neprisla, a ted posledni tri dny me boli pod pravym prsem, presne jak popisujes. Kdyz se vic nadechnu, kaslu, kejchnu nebo i na hmat. Rano sem sla zase k doktorce ale zase nalez negativni. A kaslu furt, ne moc ale takove to zakaslani petkrat za den, coz bych svedla na alergii (ikdyz zadnou nemam) ale ta bolest no nevim...

vroni (St, 2. 2. 2011 - 15:02)

Zhruba před měsícem jsem měla angínu s ošklivým kašlem a od té doby mě bolí jako by pod pravým prsem. Při kašli, při nádechu, při námaze, v leže (to se nemůžu ani otočit), při následném posazení. Je to velice nepříjemná bodavá bolest. Byla jsem samozřejmě u doktorky, ta mi nejdříve napsala ibalgin, pak mě tedy poslala na RTG, ale nic tam nenašli. Nakonec mi napsala Aulin, že je to možná od zad, nějaký skříplý nerv. Nechala jsem to být, asi jsem se na to přestala zaměřovat a bolest trochu povolila. Ale před dvěma dny jsem opět zakašlala a najednou, jako bych slyšela prasknutí nebo křupnutí a ta ohromná bolest se vrátila. Skoro jsem se nemohla nadechnout a měla děsnou křeč. Od té doby se nemůžu skoro pořádně hnout. Vůbec nevím co by to mohlo být. Hlavně mě mate, že na RTG nic nenašli. Docela se bojím nějaké rakoviny, protože otec zemřel na rakovinu plic - taky mu tvrdili, že na RTG nic není, ale pak šel na RTG jinam a tam nález byl. Kdyby uměl někdo poradit, budu vděčná. Děkuji

Reklama

Přidat komentář