Reklama

Kluci a nahota doma

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 11:03)

JJ, taky mě ty zážitky vzrušujou. Naštěstí jsem zažíval taky něco, u nás doma to bylo jiné, tam jsem se koupal a převlíkal v soukromí, když jsme šli k vodě tak pochopitelně i plavky. Ségru jsem měl o rok a půl starší a nahý jsem se před ní neukazoval. Když mi bylo 12 tak mám (učitelka) brala přes prázdniny nějaké brigády a my začali jezdit na celé léto na vesnici k tetě, ta žila s dvěma sestřenkama a taky bez chlapa. A tam jsem zažil úplně jiný přístup, všechny 3 holky brala jako dospělé ale mě prostě jako malého. Chodila mi pomáhat s oblékáním, večer mě normálně koupala a když jsme šli k vodě tak jsem fakt měl jen rukávky a jinak nahej. Takovéto prázdniny jsem absolvoval 3x, naposled jako 14letej. Pokaždý jsem tam jel s tím že už to takhle nebude, ale pak mě ta kombinace mého studu a tetina opečovávání zase dostala. Rád na to vzpomínám.

luboš (So, 12. 3. 2011 - 22:03)

Když jsem byl malý, jezdil...Pičáááá já u toho honím jak oteklej :D taky bych rádchodil v mládí před holkama nahej :D:D. Bud rád já bych rád tenhle zazitek.

Petr (So, 12. 3. 2011 - 21:03)

Když jsem byl malý, jezdil jsem na prázdniny na chatu k babičce, která bydla skoro na samotě. Kromě té naší tam byly ještě dvě, kam ale nikdo nejezdil. Pamatuju si, že jsem tam chodil v létě po venku nahý asi do dvanácti. Kromě mě tam občas bývaly ještě moje dvě mladší sestřenice, které ovšem vyloženě nahé po venku nikdy nechdily. Nikdy mi to ovšem divné nepřišlo, i když jsem kvlki tomu párkrát brečel, když se mi holky smály, babička je akorát okřikla...

Pavlos (St, 9. 3. 2011 - 08:03)

Mě mamka taky koupala a myla do 14 a u toho mi kontrolovala penis - jestli jde stahovat kůže a prohmatávala varlata. Přestala pak sama jak jsem byl starší a začal se mi u toho stavět, asi jí to pak samotný už bylo blbý.

janko (Ne, 14. 5. 2023 - 23:05)

a taky ti ho vykouřila

Petr (St, 9. 3. 2011 - 07:03)

To co za vola se vydáva za Milenu?

Milena (St, 9. 3. 2011 - 06:03)

Noo ze začátku byl trochu vyjukanej. Ale potom, když jsem mu ho vzala do pusy a začala ho obkružovat a sát, tak se mu to líbilo. Dnes se nechá obkružovat každou chvíli. A moc se mu to líbí.

Alena (Út, 8. 3. 2011 - 21:03)

Mileno při tom obkroužení bylo asi křiku pokud se nepletu,vím očem mluvíš

robert (Út, 8. 3. 2011 - 21:03)

Mě je 12 a taky nesmím...tak se před ní taky neukazuj Jarku nahej,když ty jí nesmíš vidět nahou,tak ani ona by té neměla vidět nahého.

Áda (Ne, 6. 3. 2011 - 14:03)

Mě mamka koupala nějak do 12 včetně umývání pinďoura, ale co si pamatuju tak mi to přišlo celkem normální, nestyděl jsem se. Později jsem se koupal sám akorát mi třeba občas přišla umýt záda a nenápadně mě dole zkontrolovala. Od mámy mi to přijde celkem normální, styděl bych se spíš před někým jiným.

Milena (Ne, 6. 3. 2011 - 13:03)

tak to my připadne trochu...Kluci jsou hákliví na problémy s genitáliemi - často se pak stane, že kluk si problému buď nevšimne, nebo všimne ale neví co to je a stydí se ho řešit a pak se na to přijde zbytečně pozdě. Přitom tyto zdravotní problémy se u dospívajích kluků objevují hodně často. Z tohoto důvodu jsem oba syny myla sama dokud chodili na základní školu. Díky tomu jsem poznala potíže s předkožkou u jednoho syna a to prosím měsíc po pravidelné prohlídce u doktorky, kdy ona nic nepoznala - vyřešilo to obkroužení ale kdybych to nezachytila, musel by později zbytečně na úplnou obřízku. U staršího syna jsem si zase všimla jednoho varlete výrazně většího než druhého a prohmatem tam šlo cítit takový spletenec žilek, na odborném vyšetření pak potvrdili varikokélu která by v dospělosti mohla způsobit potíže s plodností. Takže někomu se to třeba zdá divné, ale pochopte že máma tam nechodí proto aby ty kluky okukovala a brala jim soukromí, ale v jejich zájmu a zdraví.

Dana (Ne, 6. 3. 2011 - 12:03)

Tak to jo, když chloupky...Bylo nás tam asi jedenáct dětí, on byl nejstarší kluk, jinak tam byli ještě dva kluci 7 a 10 let a pak holky od 6 do 14. Tak srandu, nedá se říct že bychom se mu pořád vysmívaly spíš jen když došlo k nějaké hádce kde začal mít navrch, tak jsme téma vždycky obrátily k tomu, že nám vystavuje holý zadek a pindíka :-)

Lucka (Ne, 6. 3. 2011 - 11:03)

Tak můj bratr/25let chodí doma předemnou pořád nahý. (Já jsem sestra 23) Mě to tedy vadí a napomínám ho, ale on je tak extravagantní, že to neřeší. Jsou lidi co si to opravdu ani nepřipouštějí. Já jsem se konkrétně před mámou nesvlékla od cca 12let.

radim (So, 5. 3. 2011 - 19:03)

Tak to mohu dobře posoudit,...Evo,já také pocházím z dvojčat a před svou sestrou jsem byl nahej naposledy tak v osmi,kdyź nás ještě mamka společně koupala,od té doby ne.Nedovedu si představit,že by mě viděla nahého ještě ve třinácti,natož abych si musel ješté někde na dece sundavat plavky.Byl jsem poslušné dítko,ale k sundání plavek by mě mamka ve třinácti nedonutila.

robert (So, 5. 3. 2011 - 19:03)

Roberte, spíš jsi byl asi...Míšo,nešlo jen o mě,ale i můj brácha a bratranci se nekoupali nahatí v osmi,natož ve dvanácti letech.Sestru nemám,ale sestřenice jo a ty vždy,kdyź jsme byli u babičky a převlékali jsme se nebo koupali musely pěkně ven a stejné to bylo naopak.

frantík (So, 5. 3. 2011 - 19:03)

Má dcera začla nosit plavky...tak to my připadne trochu úchylné,koupat dvanáctiletého kluka a ještě mu mýt šulína.Já nevím jak ostatní,ale já jsem se ve dvanácti už neukazoval nahý před mámou a mamka to respektovla a do koupelny mě nechodila.

Jana (So, 5. 3. 2011 - 17:03)

Tak to jo, když chloupky ještě neměl. A proč jste si z něj dělaly teda takovou srandu? Koulik bylo ostaním?

Dana (So, 5. 3. 2011 - 17:03)

13, ale chloupky ještě neměl a ani tak to nikomu nevadilo, protože krom 4 místních z personálu jsme tam byli jen my - asi 6 rodin - a nikdo cizí. Samozřejmě si mezi náma ostatníma dětma občas něco vyslechl ale jinak se to tam neřešilo.

Jana (So, 5. 3. 2011 - 17:03)

My byli s našima a několika...A kolik mu bylo let?

Dana (So, 5. 3. 2011 - 13:03)

My byli s našima a několika jejich kamarádama (taky s dětma) na ostrovu u zálivu May Bay - je to dost mimo civilizaci, takže je tam ubytování v takových přírodních apartmánech u moře, zajištěné jídlo a služby (nadsazeně řečeno) ale jinak si tam toho moc nekoupíte. No a až tam jsme zjistili že bráchovu tašku nemáme - musela se ztratit na letišti ale všimli jsme si toho až bylo pozdě. Měl tam krom plavek všechny svoje věci. Co si pamatuju tak když se to řešilo a máma nakonec rozhodla, že brácha má ještě věk na to, aby zvládl být nahej, měly jsme z toho my holky škodolibou radost a pak jsme si z něj celou dovolenou dělaly trochu srandu, jinak to tam ale nikdo moc neřešil a brácha chodil nahý většinu dovolené, protože přijel v triku a dlouhých kalhotech, které se v tom vedru nosit nedaly a trencle mu máma víc než jeden den nosit nedovolila.

Reklama

Přidat komentář