Reklama

Obřízka evropských žen

klárka (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Baruš,kde ti dělali obřízku a proč si se vlastně nechala obřezat.Víš,já bych do toho nešla,připravila bych se o krásné orgasmy klitorární.Vaginálních tak často nedosahuji.Takto ti hrozí,že orgasmu už nedosáhneš,protože topořivá tělíska na špičce klitorisu jsou nenávratně pryč.Snad toho nebudeš jednou litovat.Připravila jsi se o nádherné prožitky.

Bára (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Vliv to má ale ne vyloženě negativní. Špička klitorisu je nejcitlivější, ale dřív jsem měla klitoris citlivý až moc, někdy to až bolelo. Teď je to lepší, i když přes klitoris už toho cítím velmi málo a nepodařilo se mi takto mít orgasmus. Takže jsem odkázaná na vaginální orgasmus přímo u sexu, který se ne vždy dostaví. Ale náš sex je nějak lepší, tím, že jsem méně vzrušivá se aspoň víc soustředím na reakce manžela a konečně se shodneme i na frekvenci sexu, dřív jsem občas odmítala, dnes si kolikrát sama říkám o sex.

. (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Myslím že je to každého...Mohl bych se zeptat, jaký to má vliv na pocity při sexu, je ten prožitek výrazně horší nebo jen jiný nebo v tom není rozdíl.
Mé ženě se třeba nelíbí, když ji hladím na poštěváčku nebo pyscích a má ráda pouze dráždění uvnitř. Na takhle zaměřenou ženu by tedy teoreticky obřízka neměla téměř žádný vliv. Jak jsi na tom ty?

Bára (Pá, 17. 12. 2010 - 07:12)

Myslím že je to každého věc, moc tady posuzujete věci a kulturu,kterou neznáte. Já se nechala obřezat ze stejného důvodu jako pisatelčina sestra, obřízku mám velmi mírnou( odstraněna špička klitorisu a malé stydké pysky) a nijak toho nelituju.

. (Pá, 17. 12. 2010 - 05:12)

Padej z diskuze, ty...Ona se nám ta feministická píča nějak vzteká.
Ona ta feministická píča chce vyhazovat někoho z diskuse.
Vlastně ano, feministický píče to tak dělají, jakmile nemají hlavní slovo, tak si začnou hrát na policajtky a mají snahu rozhodovat o tom, kdo může mluvit a kdo ne.

Velikonoční vaj (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Padej z diskuze, ty...To se pleteš prdelko, já k tobě byl slušný

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Padej z diskuze, ty sexistickej demente. A nezapomeň se podepsat Velikonoční vajíčko.

Pavel (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

České velikonoce jsou.....jejda Wendy,ty jsi ale roztomilé Wemeno

. (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Mysli si co chceš, mně je...Proto s tebou taky tak komunikuju ty feministická píčo, abych byl na stejné úrovni jako ty.

. (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Omyl burane, jako první...Klidně si ho nechám obřezat, nemám s tím problém.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Mysli si co chceš, mně je to jedno.

PS: "S dementy se dá komunikovat pouze na jejich úrovni."

Pro Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Docela jsi upadla. Tím, že se necháš vyprovokovat. Opravdu jsi to neměla zapotřebí. Teď je jasné, co si o tobě myslet

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Kvůli těm dvěma...Omyl burane, jako první půjde na obřezání tvůj čurák. To totiž dělají všichni muslimové. Tradice, víš.

. (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Kvůli těm dvěma feministickým štětkám se těším, až muslimů bude v Evropě většina. Ty jejich smradlavý píči pudou na obřezání první, aby se naučily vážit si našich slovanských tradic.

Jo, (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Já tady spíš než jeho...souhlasím s tebou. Wendy by Velikonoce nejraději zakázala, je na ně alergická. Chuděra.

. (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Já tady spíš než jeho vidím dvě feministický píče, který byly čtrnáct dní v zahraničí a teď nám tady melou nesmysly o našich zvycích, které navíc ani pořídně neznají.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

bohužel, žádné tradice se...Ireno, ano přesně tak jsem to myslela. A máš pravdu, ty ženský by si oddechly jako první, ale dokud to někdo nezruší, tak tady pořád budou kvokat tradice, tradice.

Stejně jako ty báby v Orientě, co obřezávaj malý holčičky jenom proto že tak údajně musí být.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Irenko docela rád bych...Jé už je tady zas ten magor s tím trapným nickem a otevíráním studánek. Ten se snad probudí ze zimního spánku pokaždý když se začne mluvit o velikonocích.

irena (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Irenko docela rád bych...no upřímně- já viděla spíš ty stehna, prdelku mě- ač kamarádky- neukazovaly.

Velikonoční vaj (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

pokud si pod pojmem...Irenko docela rád bych věděl, jestli jsi někdy viděla o Velikonocích ženu, která by měla na prdelce od pomlázky jelita.....
A jinak pro mě jsou opravdu hezké pojmy třeba otvírání studánek, otvírání řeky, Mikuláš atd. Americkým "tradicím" bychom se měli vyhybat, protože to žádné tradice nejsou. A gálskému kohoutovi rovněž. Je to o přemýšlení o nadřazenosti.

Reklama

Přidat komentář