Reklama

Obřízka evropských žen

. (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Mysli si co chceš, mně je...Proto s tebou taky tak komunikuju ty feministická píčo, abych byl na stejné úrovni jako ty.

. (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Omyl burane, jako první...Klidně si ho nechám obřezat, nemám s tím problém.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Mysli si co chceš, mně je to jedno.

PS: "S dementy se dá komunikovat pouze na jejich úrovni."

Pro Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Docela jsi upadla. Tím, že se necháš vyprovokovat. Opravdu jsi to neměla zapotřebí. Teď je jasné, co si o tobě myslet

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Kvůli těm dvěma...Omyl burane, jako první půjde na obřezání tvůj čurák. To totiž dělají všichni muslimové. Tradice, víš.

. (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Kvůli těm dvěma feministickým štětkám se těším, až muslimů bude v Evropě většina. Ty jejich smradlavý píči pudou na obřezání první, aby se naučily vážit si našich slovanských tradic.

Jo, (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Já tady spíš než jeho...souhlasím s tebou. Wendy by Velikonoce nejraději zakázala, je na ně alergická. Chuděra.

. (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Já tady spíš než jeho vidím dvě feministický píče, který byly čtrnáct dní v zahraničí a teď nám tady melou nesmysly o našich zvycích, které navíc ani pořídně neznají.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

bohužel, žádné tradice se...Ireno, ano přesně tak jsem to myslela. A máš pravdu, ty ženský by si oddechly jako první, ale dokud to někdo nezruší, tak tady pořád budou kvokat tradice, tradice.

Stejně jako ty báby v Orientě, co obřezávaj malý holčičky jenom proto že tak údajně musí být.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Irenko docela rád bych...Jé už je tady zas ten magor s tím trapným nickem a otevíráním studánek. Ten se snad probudí ze zimního spánku pokaždý když se začne mluvit o velikonocích.

irena (Čt, 16. 12. 2010 - 19:12)

Irenko docela rád bych...no upřímně- já viděla spíš ty stehna, prdelku mě- ač kamarádky- neukazovaly.

Velikonoční vaj (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

pokud si pod pojmem...Irenko docela rád bych věděl, jestli jsi někdy viděla o Velikonocích ženu, která by měla na prdelce od pomlázky jelita.....
A jinak pro mě jsou opravdu hezké pojmy třeba otvírání studánek, otvírání řeky, Mikuláš atd. Americkým "tradicím" bychom se měli vyhybat, protože to žádné tradice nejsou. A gálskému kohoutovi rovněž. Je to o přemýšlení o nadřazenosti.

irena (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

Velikonoce jsou překrásný...pokud si pod pojmem překrásný nepředstavuješ ženskou s jelitama, pak s tebou můžu souhlasit.S Ježíškem , krtečkem, gulášem a slivčou 100% :-))......snad nevadí, že nejsem Wendy

pro wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

Co chceš ty slepice? Umíš...Velikonoce jsou překrásný slovanský zvyk. Osobně nemusím Santa Klause ani MickeyMouse, nemusím ani hamburger, stačí mi Ježíšek,krteček a dobrý český guláš. A místo whisky pořádná slivovice taky udělá své. :-))

irena (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

Co chceš ty slepice? Umíš...bohužel, žádné tradice se jen tak nevykoření- ani ty špatné. Možná trochu chápu, co myslíš.I ty ženské, které pak brečí, že si kvůli jelitům nemůžou pár dní sednout, taky tvrdí, že to tak má být, že je to tradice. Přitom kdyby někdo přišel s tím, že se velikonoce zrušily, byly by mezi prvními, kdo by se velice hlasitě oddechnul s tím, že to bylo dost kruté.
Takže já zastávám názor, že když už velikonoce, tak jen symbolicky a jen takové návštěvy k nám chodí.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

Wendy, tys si spletla...Co chceš ty slepice? Umíš vůbec číst??

K ženské obřízce jsem se už vyjádřila. A pro nechápavé ještě jednou polopatě.
Je to krutý a barbarský zvyk postavený na tradici. Bohužel bude problém ho zcela vykořenit, když tolik lidí lpí na nesmyslných tradicích. Kdykoliv tu někdo napíše, že české velikonoce jsou taky barbarská tradice, zvedne se vlna nevole od slepic jako jsi ty. Nemáš žádné argumenty jenom meleš tradice, tradice. Takže si nejdřív zameť před vlastním prahem a pak kritizuj tradice ve vzdálených krajích.

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

ale tos tam poslala sebe nebo...Tohle jsem přece nepsala já. Přečti si to znova a musí ti to být jasný.

Karel (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

No co asi budeme? Lidi ne?...Ne, nevadí, mě se ty tradice líbí.
A lidi jsme i s tradicemi.
Já se cítím i svobodný, jaký si to uděláš - takový to máš.

Hele (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

Wendy, tys si spletla diskusi. Vrať se zase na diskusi o Velikonocích ty chytrá hlavo nebo se vyjádři k obřízce žen. Je zvláštní, že Velikonoce v Česku ti vadí a obřízka tě nechává klidnou. Zakvokáš????

já ti nevím, (Čt, 16. 12. 2010 - 18:12)

jdi do prdele a odstěhuj se...ale tos tam poslala sebe nebo hanu? Pokud hanu, tak proč, nic špatnýho snad nenapsala.

Reklama

Přidat komentář