Reklama

Obřízka evropských žen

irena (Pá, 17. 12. 2010 - 20:12)

Když to tady tak čtu, tak...Pepo, pokud to bylo adresovaná i mě, tak se ani nebojím, ani to neberu osobně.I když to tady někteří nechápou, tak přesto, že mám výhrady k velikonocům, do feministky mám hoooodně daleko.Neber to osobně :-))

Pepa (Pá, 17. 12. 2010 - 20:12)

Když to tady tak čtu, tak už se začínám těšit na velikonoce. A holky nebojte se, na feministky nechodím. A neberte to osobně. :-)

irena (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

No jasně, masochismus!...já mám zas jinou zkušenost. Ty ženský si o to třeba i řeknou- některý možná proto, aby nevypadaly divně. V soukromí ale přiznají, jak je to štve a bolí.Bohužel by si radši ukously jazyk, než by to přiznaly před chlapy.
Jistě,jsou i takové, kterým to opravdu nevadí.Jen jich není tak moc, jak to vypadá.

Patrik (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

myslim tim samozřejmě ty velikonoce, ne obřízku, i když kdo ví že jo?

Patrik (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

No jasně, masochismus! Neblbněte, spousta holek si o to řekne. Jenom se to nemusí líbit každý.

irena (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

sice nejsem feministka ani...a navíc nepovažuju za ukázku náklonnosti k ženský to, že jí udělám pár jelit.

irena (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

Co máte všichni proti...sice nejsem feministka ani omylem, ale nestydím se přiznat, že jelit se bojím.Možná proto, že to bolí.

Wendy (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

A co je to za ženskou, která se nechá seřezat? Asi masochistka, no jo takový nechápu.

Pepa (Pá, 17. 12. 2010 - 18:12)

Co máte všichni proti Velikonocům? Přítelkyně si o to sama řekne, dokonce byla uražená, když jsem nepřijel.Brala to jako nezájem, že jsem jí jako nechal jinejm chlapum k seřezání. Na feministky jsem se jí taky ptal a řekla co prej je to za ženskou, když se bojí pár jelit.

. (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Můžu se ještě zeptat, jak dlouho už obřízku máš a alespoň na přibližný věk?
Chtěl bych totiž vyloučit to, že můžeš být zpočátku spokojená, protože je to pro tebe novinka, ale časem začít litovat.

karel (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Báro,to my řekni,proč vlastně souložíš,když ti to nic nedělá.Jen kvůli chlapovi a navíc Arabáčovi.

Verča (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Neoháněj se kulturou, kterou jiní lidi neznaj. Nechat si zmrzačit vlastní tělo pro kulturu cizího národa je ta největší blbost. Kam se poděla hrdost a zdravé sebevědomí?

klárka (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Baruš,kde ti dělali obřízku a proč si se vlastně nechala obřezat.Víš,já bych do toho nešla,připravila bych se o krásné orgasmy klitorární.Vaginálních tak často nedosahuji.Takto ti hrozí,že orgasmu už nedosáhneš,protože topořivá tělíska na špičce klitorisu jsou nenávratně pryč.Snad toho nebudeš jednou litovat.Připravila jsi se o nádherné prožitky.

Bára (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Vliv to má ale ne vyloženě negativní. Špička klitorisu je nejcitlivější, ale dřív jsem měla klitoris citlivý až moc, někdy to až bolelo. Teď je to lepší, i když přes klitoris už toho cítím velmi málo a nepodařilo se mi takto mít orgasmus. Takže jsem odkázaná na vaginální orgasmus přímo u sexu, který se ne vždy dostaví. Ale náš sex je nějak lepší, tím, že jsem méně vzrušivá se aspoň víc soustředím na reakce manžela a konečně se shodneme i na frekvenci sexu, dřív jsem občas odmítala, dnes si kolikrát sama říkám o sex.

. (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Myslím že je to každého...Mohl bych se zeptat, jaký to má vliv na pocity při sexu, je ten prožitek výrazně horší nebo jen jiný nebo v tom není rozdíl.
Mé ženě se třeba nelíbí, když ji hladím na poštěváčku nebo pyscích a má ráda pouze dráždění uvnitř. Na takhle zaměřenou ženu by tedy teoreticky obřízka neměla téměř žádný vliv. Jak jsi na tom ty?

Bára (Pá, 17. 12. 2010 - 07:12)

Myslím že je to každého věc, moc tady posuzujete věci a kulturu,kterou neznáte. Já se nechala obřezat ze stejného důvodu jako pisatelčina sestra, obřízku mám velmi mírnou( odstraněna špička klitorisu a malé stydké pysky) a nijak toho nelituju.

. (Pá, 17. 12. 2010 - 05:12)

Padej z diskuze, ty...Ona se nám ta feministická píča nějak vzteká.
Ona ta feministická píča chce vyhazovat někoho z diskuse.
Vlastně ano, feministický píče to tak dělají, jakmile nemají hlavní slovo, tak si začnou hrát na policajtky a mají snahu rozhodovat o tom, kdo může mluvit a kdo ne.

Velikonoční vaj (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Padej z diskuze, ty...To se pleteš prdelko, já k tobě byl slušný

Wendy (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Padej z diskuze, ty sexistickej demente. A nezapomeň se podepsat Velikonoční vajíčko.

Pavel (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

České velikonoce jsou.....jejda Wendy,ty jsi ale roztomilé Wemeno

Reklama

Přidat komentář