Reklama

Nosim damske plavky

Fido (Po, 3. 10. 2016 - 19:10)

Taky rád nosím dámské jednodílné plavky když zadáte aqua aerobik pro muže,jsem holka, tak je tam článek o tom, že je povolen vstup mužům na tento aerobik v dámských jednodilnych plavkách.ale bohužel je to jen v Praze.

Váša (Po, 3. 10. 2016 - 14:10)

taky mám jednodílné dámské plavky a moc mi vyhovujou

Martin (Ne, 2. 10. 2016 - 10:10)

Já jednodílný plavky...Petr Můžeš nafotit? Můj email: [email protected]

Martin (Ne, 2. 10. 2016 - 10:10)

Já jednodílný plavky...Můžeš nafotit? Můj email: [email protected]

jan (Čt, 11. 8. 2016 - 22:08)

V pondělí jsem si slepil pindíka do pipiny a šel se tak koupat na nuda pláž jako holka bylo to super.Všude byli většinou nazí chlapi a já mezi nima, divali se na mě trochu divně a mě bylo fajn. byl jsem tam asi 3 hodiny pak jsem si oblíkl jednodílné damsté plavky a odešel přes normální pláže pryč. Bylo to úžasné.

jan (Po, 8. 8. 2016 - 07:08)

Ve čtvrtek jsem si oblíkl dámské jednodílné plavky,na ně těsné bílé tričko , modré dívčí trenýrky(bylo dobře vidět že mám plavky) a šel tak nakupovat do Kauflandu.Lidi si mě prohlíželi a mě bylo fajn. Jan

Petr (Pá, 5. 8. 2016 - 15:08)

Já jednodílný plavky nosím už od 7 let kdy mi je půjčila kamarádovo sestra. Ted mám 4x jednodílný plavky a vzadu jsou to tanga (kdo chce můžu nafotit) Nosím je jak se dá, pod oblečením venku před přítelkyni (milujeme se i v nich ona svoje já svoje) a úplně normálně se v nich chodím koupat. Sice o půlnoci kdy nejsou lidi okolo. tolik odvahy ještě nemam, ale když jedu k rybníku mam jenom ty plavky. Mám to rád a nehodlám s tím přestat

Kamil V. (So, 11. 7. 2020 - 08:07)

Pošli mi prosím fotky na [email protected] děkuji

Jirka (Po, 18. 7. 2016 - 12:07)

Já také nosím dámské plavky, ale nekoupu se v nich a nosím je jen doma v soukromí. Kromě toho nosím i kalhotky a modré dámské trenýrky a dopisuji si o tom s několika přáteli, mezi nimiž je i jedna žena (bohužel vdaná). Co má kdo nosit, je dáno pouze konvencemi, a podle mě by každý měl nosit to, co je mu příjemné. Já jsem na dámské prádlo zvyklý odmalička, jelikož jsem jako malý musel nosit kalhotky(a trenýrky) po starší sestře. Bylo to moc fajn a po delší době jsem se k tomu opět vrátil. Koupil jsem si jednodílně plavky levně u Vietnamců, ale vybral jsem si jedny o číslo větší, aby nebyly moc těsné v rozkroku. i tak mi při prvním oblečení přiadaly jako mučicí nástroj a nějakou dobu trvalo, než jsem si na ně zvykl. Teď se v nich cítím báječně, ale jeliokož jsou větší, padají mi u nich často ramínka. Příště si budu muset pořídit jiný střih, např se zavazováním kolem krku.

Jan (So, 16. 7. 2016 - 01:07)

To ja si slepim pindika do pipiny obliknu jednodolne damske plavky a klidne v nich jdu k jezeru kde je spousta lidi koupu se a taky si zajdu do bufetu pro piti.Nevnimam divne poznamky a pohledy a he mi fajn.

fi-do (Út, 5. 7. 2016 - 16:07)

Tak jsem se oblékl do dámských jednodílných plavek, a šel se vykoupat k řece. Samozřejmě tak aby mne nikdo neviděl. Na závěr jsem si ho pohonil a šel domů. Byl to krásný den.

Radek (St, 8. 6. 2016 - 08:06)

Taky nosím dámské plavky. V jednodílných bych si na veřejnost netroufl, ale nosím spodní díl od dámských.

Marta (St, 8. 6. 2016 - 04:06)

Proboha ty kecy pitomé !!!!!!!

Jan (Čt, 2. 6. 2016 - 08:06)

Ve 13 jsem nosil modré dívčí trenýrky a bílé tričko.Slepil jem si pindíka tak dokonale že jsem měl mezi nohama čárku jako holka.

Jan (Ne, 6. 3. 2016 - 23:03)

ja tiez nosim cele plavky ale...Slep si pipika do pipiny a muzes se kupat damskych plavkach verejne . jan

kuko22211 (Ne, 6. 3. 2016 - 18:03)

taky chodim na plavečák v...ja tiez nosim cele plavky ale iba doma alebo pod oblecenim ale este som sa v nich nekupal len sa v nich hram z pipikom

jirik (Ne, 27. 10. 2013 - 14:10)

Tez mam jednodilne plavky byl sem v aqaucentru a nikdo nic nerek sni blbe nuesklib a holky me v tom podporujou tak msm do asi 400kusu plavecek a damske ostani veciky mam tez rad viz profil lide.cz jula255 cauky:))

Pavel (Po, 1. 7. 2013 - 19:07)

má dostatečně malé...Pružný materiál plavek vytvoří místo i pro hodně velké nářadí. Rozhodně jsou tyto plavky pohodlnější než šílené plavky po kolena.

Když (Po, 1. 7. 2013 - 19:07)

Manžel také nosí raději...má dostatečně malé nářadíčko, a vejde se mu tam....

jan (Čt, 19. 11. 2015 - 23:11)

říkají mě kluk s pipinkou

Reklama

Přidat komentář