Reklama

Nosim damske plavky

jirka (St, 16. 7. 2014 - 06:07)

Plavky z igelitu jsem jeste nevidel. A proc chces polopruhledne ?

jirka (St, 16. 7. 2014 - 06:07)

Ja si take poridil plavky ve...Plavky z igelitu jsem jeste nevidel. A proc hces polopruhledne .

Steve (Út, 15. 7. 2014 - 21:07)

To bude nějaká vada, ne? :-)

Pavel (Út, 15. 7. 2014 - 21:07)

Ja si take poridil plavky ve strihu damskych kalhotek,ale jsou usite z uplne cerneho leskleho nepruhledneho igelitu.Jsou perfektni,hned suche,jen nekteri lide na me divne koukaji,ale to mi vubec nevadi.Ted si chci poridit jine,take cerne,ale polopruhledne a taky telove polopruhledne.

jirka (Út, 15. 7. 2014 - 06:07)

Take jsem si poridil spodni dil damskych plavek. Tako e aby to nebilo do oci, ze jsou damske. Jsou sice malinko vykrojenejsi nez panske a mozna jde z blizka poznat zdobene sity lem, ale to je snad asi vse co by slo pri blizsim zkoumani poznat. Jinak to bezne nikdo nepozna. Jsou svetle fialove a citim se v nich lepe nez v panskych .

A. (Po, 14. 7. 2014 - 17:07)

Já jsem si koupil...Ahoj.
Nikdy jsem o to nijak nestál-ale asi tak poslední 2 měsíce jsem úplně neskutečně vzrušený z dámských jednodílných plavek.Mám fetish na lycru a zpevnující prádlo a taky na bondage v něm....Partnerce to nemohu přiznat-tak v něm i tak blbnu a dělám i selfbondage...ted jsem objevil toto:http://www.cosmopolitus.com/stahovaci-pradlo-push-slim-comfort-03000-orirose-p-1902.html

Karboš (Ne, 8. 6. 2014 - 23:06)

Včera jsem se byl projít...Já jsem si koupil jednodílné plavky s nohavičkou a vypadají jako pánské a jsou modré,tak v tom nevidím problém

Miloslav (Čt, 15. 5. 2014 - 14:05)

Sháním spodní díl plavek vel.46-48 bledě nebo světle,tyrkysově modré plavky i tanga

Karboš (Po, 12. 5. 2014 - 21:05)

Tak to má Karboš naprostou...Díky za uznání,také rád nosím dámské věci jako silonky a hlavně se mi líbí jednodílné plavky,asi si je koupím

Zdena (Po, 12. 5. 2014 - 12:05)

Tak to má Karboš naprostou pravdu.Těch žen,dívek co nosí pánské prádlo je možná taky dost,ale holt se s tím někdo nechlubí.A taky náč,je to věcí každého jak mu co sedí a je pohodlné.Sama nosím slipy,boxérky i plavky a tanga pánské a svět se nezboří i partner mi něco občas koupí a není to nic tragického.Čemu se furt kdo diví a čert ví co ještě

jirka (Ne, 11. 5. 2014 - 19:05)

Take se v nich citim dobre.

Karboš (Čt, 8. 5. 2014 - 13:05)

Začínám si myslet že s tou rovnoprávností jsme to už projeli,mám vybrané jednodílné plavky s nohavičkou a nejsou označeny jako dámské tak to asi znamená že jsou jako unisex ?

jirka (Čt, 8. 5. 2014 - 11:05)

Neco podobneho jsem uz tady psal. Ale je to uplna pravda .

Karboš (Čt, 8. 5. 2014 - 10:05)

Koukám že když si vezme žena na sebe něco pánského tak je to v pořádku ale když muž si vezme na sebe dámské oblečení ať je to cokoliv tak to je najednou humbuk a křik

lkk (St, 7. 5. 2014 - 23:05)

Navštěvujte nuda a nemusíte řešit plavky. Chlap má být chlap a jinak, ti co se převlékají se mohou předělat na ženy, trochu mě sejří,že to zaplatím svejma daněma.

jirka (St, 7. 5. 2014 - 08:05)

To melo byt dat s t .ja se preklepl

jirka (St, 7. 5. 2014 - 08:05)

Já si myslím, že chlapi a...Aspon urcite ne 100% v tom te musim dad zapravdu. Rozhodne nam chybi to typicke muzske EGO .

dwan (St, 7. 5. 2014 - 08:05)

Marti...Plavky jsou dost elasticke,aby se tam vše vešlo,podprdu nechci.Připouštím,že je v nás i něco z žen,ale je to pořád lepší když o sebe dbáme a pěkně se oblékáme než smrdět hospodou a být třeba i násilnický.

Marta (St, 7. 5. 2014 - 08:05)

Ja nastesti zadneho obra...Já si myslím, že chlapi a muži, co si oblékají dámské oblečení, nejsou chlapi. Asi by si to měli přiznat. Ono jsou spíše ženské.

jirka (St, 7. 5. 2014 - 08:05)

Ja nastesti zadneho obra nemam, tak nemam problem s nosenim damskych plavek a dokonnce ani s damskyma tangama .

Reklama

Přidat komentář