Reklama

na holou nebo ne ?

jirka (Čt, 8. 5. 2014 - 12:05)

Moji synové právě...Abych pravdu, tak se zdate docela prisna a mam z vas respekt , ale zaroven me to laka .Odkud jste ?

KateřinaS. (St, 7. 5. 2014 - 19:05)

Jeeee, to je krasny pani...Moji synové právě odrostli, ale rákosky v předsíni visí stále. Můžes se přijít podívat, upozorňuji Tě ale, že Tvá zvědavost by se Ti nemusela vyplatit.
[email protected]

Kristýna (St, 7. 5. 2014 - 15:05)

Myslím, že dospívající holky a již dospělé mladé holky dostávají doma výprask častěji než kluci. Mě máma dávala na zadek vařečkou běžně ještě v 21 letech. Teď je mi 23.

Lukáš (Út, 6. 5. 2014 - 22:05)

Jirko, moji kluci ví, že...Helco, ty v tom asi máš výchovný systém, asi kluci dostanou za opravdový zlobeni. Matka sáhne po řemenu, to už je vytocena, je to kvůli tomu, že ji v něčem odporuju. To se pak nezná a je jí i jedno, jestli u toho je i někdo další, nejčastěji jeji kamoska, naše sousedka.

jirka (Út, 6. 5. 2014 - 18:05)

Ja to Helco nemyslel ironicky, ale.me by se to fakt libilo.

Hela (Út, 6. 5. 2014 - 17:05)

Jeeee, to je krasny pani...Jirko, moji kluci ví, že dokud budou bydlet doma, tak je budu ohýbat přes koleno.

jirka (Út, 6. 5. 2014 - 17:05)

Abych ještě dodala, řemen...Jeeee, to je krasny pani Helco .Skoda, ze nejsem vas syn. Schvalne.bych zlobil, abych mohl od vas dostavat na holou casto .

Hela (Út, 6. 5. 2014 - 16:05)

Mám tři syny - 16, 17 a 18...Abych ještě dodala, řemen mám pověšený vedle kuchyňské linky. Někdy stačí jen říct Podívej se támhle a ukázat na řemen a je klid. Když už řemen sundám, musí zlobivec svléknout kalhoty, ohnout se mi přes koleno a já mu sama stáhnu trenýrky. Následuje klasických pětadvacet.

Hela (Po, 5. 5. 2014 - 16:05)

Mám tři syny - 16, 17 a 18 let. Výprask na holou se mi osvědčil nejlépe. Kluci už ví, že když se zlobím, co bude následovat. Vzhledem k tomu, že jsou tři a dostanou na zadek tak zhruba dvakrát měsíčně, tak se u nás řemen skoro nezastaví.

Mirek (Ne, 4. 5. 2014 - 12:05)

Moje žena dostávala...Mlátit rákoskou své dospělé děti není normální a je to pod úrovní slušných lidí.To si dělají srandu,ne?Pochopil bych,kdyby třeba schytnul přes zadek tak maximálně 12-ti letý spratek,ale ani tak bych nemluvil o mlácení,spíše o výchovné ráně,nebo pohlavku.Kdo bije děto starší,neřkuli skoro dospělé,dopouští se strašného omylu,když si myslí že to bude co platné.Jenom se děti proti němu zatvrdí a nenajdou si k němu cestu.Sám by takový rodič potřeboval pořádný výprask,když neví jak se chovat.Když se dělá socha,tak na začátku jsou hrubé údery,čím více se ovšem začíná podobat hotovému dílu,tak tím by údery měly být jemnější a postupně se už jen dolad'uje.Když rodič bije rákoskou svou dceru,je to jako by už tu téměř hotovou sochu roztříštil.Nikdy si takového rodiče -primitiva bebude nikdo vážit.

Tomáš (Pá, 2. 5. 2014 - 17:05)

Tak to by moje tchýně...Moje žena dostávala výprasky, a to vždy na holou, taky až do doby než se vdala. A to se vdávala ve 23. S odstupem času přiznává, že jí to nijak neuškodilo. Naše holky od ní taky občas vyfásnou na zadek i když už jsou skoro dospělé.

MIREK (Pá, 2. 5. 2014 - 09:05)

Otázkou je , zda si výprask... Tak to by moje tchýně zkusila jen jednou,jak bych zjistil že holku řeže spráskal bych jí jako koně a řekl že to může skusit ještě jednou!!!!!!A jak se chová ke své dceři by vědělo celé okolí.I pár na zadek má své meze,taková máma je obyčejná HYENA A PARAZIT

Máma (Pá, 2. 5. 2014 - 07:05)

Mám přítelkyni,které je...Otázkou je , zda si výprask zaslouží. Nech ji, ať o tom začne mluvit sama. Sám se do toho raději moc nepleť. Pokud ji máš rád a jednou s ní budeš žít, tak její máma je tvá budoucí tchýně. Je lepší spolu vzájemně dobře vycházet. A ta rákoska tvé dívce nijak neublíží.

Pavel (Čt, 1. 5. 2014 - 18:05)

Mám přítelkyni,které je 20 let,žije pouze s matkou,která jr na ní velmi přísná a občas dostane i výprask rákoskou.Nevím jak se mám zachovat,když příjde na schůzku po výprasku.Rád bych promluvil s její matkou,ale nemám odvahu.Co na to říká máma z předchozího příspěvku

Máma (Čt, 1. 5. 2014 - 16:05)

Ráda bych poznala názory...Když holky neposlouchají, jsou drzé a nevhodně se chovají, musí přijít trest. Nejsem z toho nadšená, ale je to pro jejich budoucí život dobré. Při výprasku je mi jich líto, ale záleží mi na nich a mám je ráda. Výprask vykonávám vždy svědomitě, takže se to bez pláče neobejde.

Monika (Čt, 1. 5. 2014 - 09:05)

Moniko a za co jsi...Dostávala jsem rákoskou nebo řemenem na holou. Za odmlouvání, za pozdní příchod domů, za neplnění svých povinností atd. Vdávala jsem se asi před měsícem a poslední výprask byl zhruba týden před svatbou. To jsem dostala rákoskou za to, že jsem spálila v troubě svatební koláče. Babička tehdy rovnou řekla mámě, ať mi nařeže, že sit o zasloužím.

Věrka (St, 30. 4. 2014 - 19:04)

Už moje babička...Moniko a za co jsi dostávala v takovém věku a čím? U mně a ségry mamka s výprasky skončila někdy v 16 byla jsem už na střední. Měla na nás speciální výpraskovou vařečku uloženou na skříňce v kuchyni. Vždycky jsme ji samy musely přinést nastavit zadek a už to jelo. Rány se nikdy nepočítaly. Někdy bylo bití větší někdy menší záleželo jak mamka ohodnotila průšvich. Na holou to bylo ale vždycky a klečení bez kalhotek po výprasku na hanbě taky.

Alena (St, 30. 4. 2014 - 18:04)

Aleno, já mám dvě dcery -...Ráda bych poznala názory trestající mámy.Adresa je uvedena v předchozím příspěvku

Máma (St, 30. 4. 2014 - 17:04)

Moniko,u nás to bylo stejné...Aleno, já mám dvě dcery - 18 a 20 let. Stále používám vařečku na jejich nahé zadky. To, že jsou velké nehraje roli, poslouchat se musí a výprask jim neuškodí. Chápu proto, že i ty dostáváš doma řemenem.

Alena (St, 30. 4. 2014 - 15:04)

Taky mne Aleno zajímalo...Ahoj Moniko,jsme stejně staré.Chceš-li napiš mi na adresu [email protected]

Reklama

Přidat komentář