Reklama

na holou nebo ne ?

Jitka (Út, 31. 1. 2017 - 20:01)

No, já jsem bývala v předklonu přehnutá přes opěradlo velkého křesla a v té pozici jsem prostě vydržet musela, nohy jsem měla ve vzduchu, nic jiného se dělat nedalo.

Terka (Út, 31. 1. 2017 - 10:01)

No jasně, ti okolo to měli...a vydržela jsi stát v předklonu ? já nikdy teda

Jitka (Po, 30. 1. 2017 - 10:01)

No jasně, ti okolo to měli za veselou podívanou.
Ale když je vám patnáct, musíte svléknout kalhotky a ještě se předklonit, tak to je opravdu velký zážitek i pro vás.

Gama2 (Po, 30. 1. 2017 - 01:01)

U nás se říkalo, že...To snad ne... To spíš ti okolo.

Jitka (Ne, 29. 1. 2017 - 10:01)

U nás se říkalo, že výprask na holou si holka maximálně užije. A taky že jo, když tam byl při trestání mladší bratr nebo někdo cizí, tak to jsem si opravdu užívala.

Petra (Po, 23. 1. 2017 - 09:01)

Já jsem jednou napsala...mě by mamka seřezala sama a neříkala tatkovi :-)

Gama 2 (Ne, 22. 1. 2017 - 14:01)

Já jsem jednou napsala...Jaká byla ta básnička? Napište nám ji sem ať se taktéž zasmějeme

Bubu (Ne, 22. 1. 2017 - 11:01)

Zahledla jsem tady toto tema...Ja myslim,ze hanka je uchylka a na holou potrebuje ona,pokud by nesouhlasila,at prizna kdo je a rovnou oznameni o zneuzivani.

Eva (Pá, 20. 1. 2017 - 16:01)

Já jsem jednou napsala posměšnou básničku na dar, který se posílal do Černobylu po tom výbuchu prostřednictvím sbírky ve škole. Byl z toho strašný průšvih a mamku si zavolali do školy. Ačkoliv jsem byla bita jen minimálně, tentokrát mamka přikázala tátovi, že mám dostat na pamětnou. Takže ten den jsem dostala výprask řemenem a co bylo horší, prý abych si to pamatovala, tak na holou. Štípalo to strašně a ještě horší ten pocit, bylo to před celou rodinou, tedy i před 2 mladšími bráchy.

Pokud (So, 14. 1. 2017 - 07:01)

jednou mě fotr zmlátil bez...si myslíš že když tě fotr jednou zmlátil a teď se mu za to směješ že má smrtelnou nemoc ta by jsi si to měl v hlavě dát dohromady a jít se léčit když nevidíš nepoměr jeho a tvých následků.

luboš (So, 14. 1. 2017 - 06:01)

jednou mě fotr zmlátil bez důvodu a já mu řekl: jednou se ti za to pomstím... tak se chechtal a dal mi facku až mi tekla krev... ted je mu 66 a má rakovinu a bolesti a prosí o pomoc a já nad ním stojím a chechtám se... to co tady všichni ůchyláci píšou jsou jen fantazie a dementní představy honičů... Já svého syna nikdy neuhodil a nikdy neuhodím. Pravda ale je že neteř když ji hlídám zlobí snad schválně a baví se mou bezradností.. Já na ni Karolíno nezlob nebo to řeknu mamce.. a neřekneš a neřekneš... a já protože ji mám rád jí vyhrožuju že jí dám na prdel a ona se směje....

Mark (Pá, 13. 1. 2017 - 14:01)

Někdy v osmé třídě jsem...Mě to snad ani nikdy nenapadlo možná proto že jsem si kalhoty nestahoval já ale stahovala mi je máma.

Petra (Čt, 12. 1. 2017 - 08:01)

Petro a Miriam: za co to...V roce? není to jedno. celém mládí :-D a za co, vžd yza něco

Gama 2 (St, 11. 1. 2017 - 16:01)

Petro a Miriam: za co to vlastně bylo a ve kterém roce?

Petra (St, 11. 1. 2017 - 12:01)

Někdy v osmé třídě jsem...noo, taky jsem to jdnou zkusila. Dopadlo to asi podobně. Nakonec jsem přes holou stejně dostala jako vždy a asi dvakrát tolik ran.

Miriam (Po, 9. 1. 2017 - 19:01)

Někdy v osmé třídě jsem se matce vzepřela a před výpraskem jsem se odmítla svléknout, tak jsem dostala obvyklých pětadvacet přes tenké punčocháče načeš následoval další ještě horší výprask za neposlušnost.

Petra (Pá, 6. 1. 2017 - 08:01)

Pamatuju si, že u nás na...já si myslím, že to docela běžné totiž bylo. Co jsem věděla tak od ostatních holek a viděl pár zadků v šatně v těláku.

Pamatuju (St, 28. 12. 2016 - 09:12)

Moje zkušenost je podobná....Pamatuju si, že u nás na základce holky mluvily o výprasku docela běžně. Ale nikde jsem neslyšel, že by to bylo na holou. Bylo to většinou za vážnější problémy ve škole. Párkrát jsem i slyšel jak na holky doma řvali než jim nařezali.

Týna (Út, 27. 12. 2016 - 21:12)

Moje zkušenost je podobná. Na holou jsem dostávala často a když jsem se při tom počůrala, tak to skončilo. To mi bylo 9 let a bylo to trapný

Miriam (Út, 27. 12. 2016 - 21:12)

Já jsem dostávala zásadně na holou, to bylo samozřejmé, ani mě nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Tím neříkám, že to nebylo hrozně ponižující, svlékat punčochy a kalhotky třeba před klukama, ale to se bralo jako součást trestu.

Reklama

Přidat komentář