Reklama

na holou nebo ne ?

Zdena (So, 7. 9. 2013 - 12:09)

Kluci mají všechno...Bohužel, znám ještě horší kombinaci. Byla jsem holka, byla jsem nejstarší a měla jsem ještě nevlastní sourozence. Matka sama přiznává, že mě někdy seřezala jenom proto, aby jí nikdo nemohl říci, že mi nadržuje a že je na mě málo přísná. Takže byla přísná dvojnásob a vařečkou samozřejmě na holou a přede všema jsem dostávala každou chvíli za každou maličkost. Přitom otčím moje potrestání ani nepožadoval a nikdy mě sám neuhodil.

Dita (Čt, 5. 9. 2013 - 21:09)

Terko to znám :(
jsem...Kluci mají všechno snazší, to je známá věc, a teď už nemusí chodit ani na tu vojnu, ale já si myslím, že je to ještě jinak. Přísnější metr používají rodiče na nejstaršího ze sourozenců, ten má nejvíce povinností, nejvíc je omezován a je i nejvíce a nejdéle trestán. Naše rodina toho byla vzorovým příkladem.
Zatímco mě matka řezala na holej zadek vařečkou nebo i koženým páskem skoro až do maturity, tak moje mladší sestra snad na SŠ už taky nebyla bita ani jednou!
Mnohokrát se třeba stalo, že se sestra vykašlala na úklid a mytí nádobí, když to měla za ukol, a nařezáno jsem potom spolu s ní dostala i já s odůvodněním, že jsem starší a že jsem na ni měla dohlédnout nebo práci udělat sama. Ale v opačném případě, když jsem něco zanedbala já, tak to ovšem sestře žadný trest nehrozil.
Počítám, že jsem v dětství výprasků dostala možná dvakrát víc než sestra. Byla to doba hrozných nespravedlností a jenom kvůli tomu, že jsem byla starší.

Pavel (St, 4. 9. 2013 - 17:09)

U nás to bylo taky a jako...Terko rád bych si s Tebou mejlovat o tomto problému.Budeš-li mít chuť napiš [email protected]

Radka (Út, 3. 9. 2013 - 07:09)

U nás to bylo taky a jako...Terko to znám :(
jsem nejstarší, po mě je bratr a pak ještě mladší sestra. Bez ohledu na věk nás holek(výprasky jsme dostávaly ještě i na střední), byl brácha vždycky trestaný nejmíň. A když už výprask dostal tak nikdy ne úplně na holou. Mamka mu slipy nechala jen mu je zařezala mezi půlky a na střední už nedostával na zadek vůbec. Kdežto u mně i ségry byl každý výprask i ten ve vyšším věku vždy na holou. Mamka na nás měla speciální vařečku která byla jen pro výprasky. Samy jsme si ji musely přinést vystrčit zadek a už to jelo. Často u výprasku brácha byl nebo i taťka nebo někdo další z rodiny takže zvlášť v tom vyšším věku jsem se šíleně styděla ale mamka byla nekopromisní a vždy trvala i na stažení kalhotek. Až teď po letech to mamka i sama přiznává a nám holkám se za to omlouvá, že na nás nebrala stejný metr.

Eva (Po, 2. 9. 2013 - 23:09)

máš štěstí,jak jsem byla malá,měli jsme nasekaný zadek i zaracha dohromady(ale ne na holý zadek),třeba za pozdní příchod domů,museli jsme být vždy do večerníčku doma,najíst se,rychle umýt,a po večerníčku jít spát,a to dlouho,to tak bývalo všude,myslím,tedy co vím,a někde měli rákosku,někde pásek,někde vařechu,tak se normálněn vychovávalo a nikdo žádnou újmou netrpěl.

Terka (Po, 2. 9. 2013 - 20:09)

Ahoj, mám problém, je mi...U nás to bylo taky a jako holka jsem navíc dostávala víc. V naší rodině se mnohokrát stalo a dodnes mě to štve, že můj o dva roky mladší bratr byl za stejné provinění potrestán méně než já. Asi od čtrnácti let už vůbec nedostával "klasické" výprasky, když něco provedl, tak schytal od otce jen pár facek. Pokud jsem ale něco podobného provedla já, tak matka přinesla tu největší prádelní vařečku, bez ohledu na můj věk jsem musela přede všemi nastavit holej zadek a dostala jsem jich nepočítaně. Téměř vždy pak následovalo pár minut potupného klečení a vystavování seřezaného zadku.

Ája (Pá, 30. 8. 2013 - 21:08)

Taky mám zkušenost s...Ahoj, mám problém, je mi 15, chodím na zš teť půjdu do 9tky a ještě dostávám doma výprasky.Je to normální? Taky máte zkušenost že jste doma dostávali?Dostávám od obou rodičů,někdy se mamka rozhodne,že mi nařeže sama, jindy třeba musím počkat na tátu nebo když je doma on, tak dostanu od něj. Vždycky dostávám na holou (říkají, že oblečení za to nemůže, tak ho to nemusí bolet). Výprask je rukou, vařechou,řemenem nebo proutkem. Rodiče si myslí, že výprask je nejlepší trest, ale mě štve pořád vystrkovat zadek, i když vždycky dostanu a pak je to už dobré. Když jsem byla mladší, tak jsem musela i klečet, ale to teď už moc ne, jenom ve čtvrtek po dlouhé době,když jsem dostala vařechou za odmlouvání mamce, to táta říkal, že když se chovám jak malá, tak budu i klečet s holým zadkem. Vím, že kamarádi mají třeba zaracha nebo s něma rodiče nemluví, to u nás moc není, zaracha jsem nikdy nedostala, ale za to se bojím, aby mi třeba nešel vidět červený zadek. Dostávali jste taky někdo?

Na věnečku (Čt, 8. 8. 2013 - 09:08)

Na věnečku

Na věnečku jsme trochu víc slavili a spolužačka to přehnala takovým způsobem, že jsme se oní začali bát.Nevěděli jsme co s ní a pak jedna kamarádka zavolala jejímu taťkovi. Ten byl na místě do 10 minut, pěkně nasranej. řekl jí,aby si vzala bundu a šla s ním. Sice byla schopná chůze ale nechtělo se jí. Já jsem jí vzal ještě nějáký věci co měla v šatně a šel za ní.Taťka jí táhl za ruku ale ne k autu. Za kulturákem jí ohnul vzal pásek začal jí řezat takovým způsobem,až jsem se lekl. Mě řekl-jen se podívej,jak to dopadá-a pokračoval.Bil jí přes dlouhé šaty,spodničku i bundu. Holka řvala a brečela ale jeho to rozuřilo ještě víc že přitlačil. To byly rány do těch šatů, bylo to slyšet po celém sídlišti. Pak jí celou ubrečenou vzal do auta a odjeli

Ela (St, 7. 8. 2013 - 22:08)

Taky mám zkušenost s výpraskem na holou. Není to tak časté, ale když něco provedu, tak to jde raz dva. Obvykle je to za drzé chování či neposlouchání. Na holou je to proto, protože táta za prvé tvrdí, že o na mne nejvíc pomáhá tudíž na mne nic jiného neplatí, a pak taky proto, aby si mohl kontrolovat kolik toho snesu aby mi neublížil.. Většinou je to ohnutá přes koleno. Je to fakt ostuda.. :/

kyklop (St, 27. 1. 2016 - 04:01)

ja to ctu ale neverim tomu.Spis mi to tu pripada jak uchylna fantasmagorie a pokud to je pravda tak mi z toho huci v klacku.Jinak na sva decka jsem hrda a v zivote byvh nedopustil, aby byla ponizovana.Trest je hloupost kazdy clovek si musi uvedomit ze vse co dela tak dela pro sebe.

Honza S. (Pá, 15. 1. 2016 - 14:01)

Dříve za komunizmu dylo...Ahoj Lucko, taky jsem dostával jako kluk na holou a naše děti také dostávají na holou vařečkou. Jestli chceš napiš mi na [email protected]

bambus (Čt, 29. 10. 2015 - 12:10)

Zeny rady ponizuji kluky pred holkama a citi se super,ze je ovladaji a trestaji,az prosi a vriskaji a breci.na koupalisti je nuti chodit nahe,sestre daji plavky.taky jsem slysel,jk se bavili,ze kluka i v 9 zasypavaji v rozkroku pudrem,obcas musel rozkrocit nohy a ohnout se,jestli nema mezi pulkami pisek a sestra i s kamaradkou se divali.mne v 7letech teta merila teplotu v konecniku pred sestrou i ppsestrenici a kdyz jsem se stydel prosil,at odejdou,ony to odmitli,ze se chteji divat.teta rekla,ze kdyz zlobim,tak dostanu,dala mi pred nimi vyprask na holou,ja jsem brecel p p pbolesti a pak jsem si pred nimi lehl.ony si klekli v nohach postele,ja musel pred nimi zvednout nohy a skrcit kolena k brade a roztahnout nohy.ony meli obliceje az u me zadnice a ja jen prosil at se mi tam nedivaji a byl jsem rudy a brecel vzteky,ponizenim,studem,bezmoci a bolesti,ony se jen smaly.chtel jsem se odtahnout,aby mne ne itily,a teta mi vteto poloze pred nima narezala paskem,prosil jsem a brecel.pak mi vsunula teplomer do zadku,jak ja se pred nima stydel,jedna mela 11 a druha 10let.teta porucila,ze je budu muset vzdy poslouchat a tak jsme sly k vode,ony si spitaly,zeneposloucham,sestrenice mne ohla a dala mi na holou,dokud jsem nebrecel a ty dve tam poskakovaly a smaly se/ mi.take ve skole ucitelka bila jednoho kluka pred holkama na.holou a holky ho drzely,aby se nevykroutil a smaY se,jak rval,prosil a skucel.po mereni jsem musel v ponizuji i polze zustat a holkybuprosili tetu,aby si mne mohly prohlednout,coz chtely uz venku a proto si vymyslely,ze.mam teplotu.

boxer (Po, 12. 10. 2015 - 16:10)

Pro Vaška.. to že v 31...souhlasím s příspěvkem od VIC. Snad jediný normální příspěvek. Když mi můj otec chtěl dát výprask tak od mých 13 let už to nezvládl protože jsem se bránil tak že prostě mi nemohl dát. A v 19 letech po tom co jsem chodil do boxu a posilovny 4 roky a byl o 20 kg těžší než otec tak jsem mu na jeho výhrůžku " nebo uvdíš a poteče ti červená..." jsem řekl "tak pojd ty srabe, ale teď už na mě nemáš..." a jak to dopadlo? díval jsem se na ubožáka co nás, mě ségru a mamku celý život mlátil a přitom to byl jen zamindrákovanej ubožák co na nic neměl...od svých 20 let jsem ho neviděl a kdyby někde na ulici chcípal tak do něj ještě kopnu. A vy tady píšete debilní výpraskové fantazie co jsou jen výplod úchyláků a dementů

vic (Po, 12. 10. 2015 - 15:10)

Výprask na holou by měl...Pro Vaška.. to že v 31 letech bydlíš ještě u maminky ty mazánku, už to svědčí o tom že jsi psychicky nemocnej a nebo úchyl co nedokáže se postarat sám o sebe.. pokud si myslíš že to co tu píšeš je zajímavé tak se prober... a přečti si co píšeš....

eliska (Ne, 4. 10. 2015 - 08:10)

Určitě, výprask jedině na...ahoj ale vam se to rekne kdyz jste udelaly ptuser tak ne paskem ale stacilo by rukou a kdyz to pak boli a dam tam ruce tak prestane je to bolavi moc

Islámský stát(I (So, 26. 9. 2015 - 13:09)

Vy toho naděláte!To my se s tím nesereme a rovnou ukřižujeme!

Ned (So, 26. 9. 2015 - 12:09)

Lucko tím se moc nechlubte, kdyby vás někdo oznámil policii, měla byste sakra potíže. To, že vás vaši tak rádi ŕezali a na HOLOU to svědčí spíš o uchylce. S výchovou to nemá co dělat. Vy jen napodobujete.

lucka (Pá, 25. 9. 2015 - 18:09)

Dříve za komunizmu dylo běžně dostat výprask na holou já a bracha jsme třeba dostávali výprask každou neděli za známky zlobeni a pod a vareckou na holou já svim dětem dávám výprask taky často a co vy

Ondra (So, 22. 8. 2015 - 11:08)

Je mi 16 vzrušují mě výprasky na holou. Hledám nějakou dívku cca mého věku, kterou výprasky taky vzrušují. Kdyby se nějaká taková našla ať napíše sms na tel číslo 606 624 085. Budu rád.

Ondra (So, 22. 8. 2015 - 11:08)

Je mi 16 vzrušují mě výprasky na holou. Hledám nějakou dívku cca mého věku, kterou výprasky taky vzrušují. Kdyby se nějaká taková našla ať napíše sms na tel číslo 606 624 085. Budu rád.

Reklama

Přidat komentář