Reklama

na holou nebo ne ?

Irena (Út, 16. 9. 2014 - 20:09)

Ireno, máš mailž jsem Ti ho poslala.Znovu [email protected]ěším se

Irma (Út, 16. 9. 2014 - 20:09)

Ireno, máš mail

Irena (Út, 16. 9. 2014 - 19:09)

Nudně Škoda,myslela jsem si,že bychom si mohly rozumět

Irma (Út, 16. 9. 2014 - 18:09)

Nudně

Irena (Út, 16. 9. 2014 - 18:09)

A co bys chtěla vědět?Jak žiješ.Zkus napsat na adresu [email protected]ěkuji

Irma (Út, 16. 9. 2014 - 18:09)

A co bys chtěla vědět?

Irena (Út, 16. 9. 2014 - 16:09)

Včera to bylo úžasné....To Tě tedy obdivuji.Nechceš mi napsat víc.Poslalabych Ti touto cestou mejlovou adesu

Irma (Út, 16. 9. 2014 - 16:09)

Bylo to rychlé, ale moc prima, věděla jsem, že půjde do ložnice, tak jsem si sundala kalhotky, shrnula košíčky podprsenky na bok a v kleče u postele otírala bradavky o hrubé čalounění a jednou rukou dráždila poštěvák a druhou si strkala celou dovnitř a on mně "překvapil". Hned sáhl na skříň pro prut a začal mně u toho švihat přes zadek, vyvrcholila jsem snad hned a než skončil, byla jsem zase nadržená, tak jsem ho začala kouřit a on mně z toho pořád švihal, hlavně mezi půlky a byli jsme v minutce hotoví oba, uf, to byla nádhera.

Irma (Út, 16. 9. 2014 - 16:09)

Včera to bylo úžasné. Při každém sednutí mně tak bolí jelita na zadku, že se vzruším a musím si udělat dobře. Když mně na to přijde, dostanu trest, musím dát pozor, abych se "nenápadně" prozradila a při dalším bití si to zase užila.

Irma (Út, 16. 9. 2014 - 16:09)

No abych si udělala dobře

Irena (Út, 16. 9. 2014 - 15:09)

Ještě musím každý týden...Nepochopila jsem,proč si vlastně bita.To je z lásky

Irma (Po, 15. 9. 2014 - 18:09)

Už se moc těším, furt si chodím utírat vlhkou pipinu, aby neviděl, jak jsem vlhká

Irma (Po, 15. 9. 2014 - 17:09)

Vybrala jsem ten provaz, ostatní si schovala na později. Mám nařízeno na něm nadělat uzly jeden vedle druhého, namočené se pořádně utáhnou. Večer vám povím, jaké to bylo. Zrovna nemám jedinou modřinu, už se těším, jak to bude krásně bolet a já se při výprasku udělám a jak mně zabolí a vzruší každé posazení. Proto si vyprosím bití hlavně na spodní část zadku, abych na jelitech seděla.

Irma (Po, 15. 9. 2014 - 17:09)

Byla jsem v tom Obi,tam mají věcí... Ty plastové tyčky, různě tlusté bambusky, pěkně přiléhající laťky, jutový provaz v metráži, ten bude fajnový švihat pořádně namočený a nebo mně s ním podváže prsa, aby pěkně trčely a pak povede provaz rozkrokem tak, aby uzel vyšel na poštěvák a aby ho při každém pohybu bolestivě odíral.

Mirek (Po, 15. 9. 2014 - 13:09)

Měli by tu plastovou tyčku prodávat v OBI nebo někde v květinářství.

Irma (Po, 15. 9. 2014 - 13:09)

Ještě mně napadlo místo skřípání kolíčků na prsa obtočit bradavku gumičkou, třeba tou jak děti pletou ty náramky. Navíc bude možné přes tu zagumičkovanou bradavku našvihat, to by mohlo být vzrušující

Irma (Po, 15. 9. 2014 - 13:09)

Hm, to bude fajn, kde ji prodávají?
V polední přestávce jsem šla kolem kontejneru na elektrospotřebiče, musím si vzít příště kleště, přívodní šňůra bude taky dělat pěkná jelita. A tenká jako třeba dvoulinka bude fajn na bití přes prsa.

Mirek (Po, 15. 9. 2014 - 11:09)

Kup si plastovou tyčku (používá se na připevnění květin). Je ohebná, nezlomí se a bolí to s ní.

Irma (Po, 15. 9. 2014 - 11:09)

Ještě musím každý týden donést něco nového, čím bych mohla dostat, minule jsem koupila prakl na koberce, poraďte mně něco na tento týden. Když nic nevymyslím, zajdu pro novou lískovku, tou to hodně bolí, zvlášť když si dá záležet aby bil pořád na stejné místo.

Irma (Po, 15. 9. 2014 - 11:09)

Někdy můžu mít při výprasku vibrátor v pipce a dráždit si bradavky, někdy šidím a zavedu si venušiny kuličky - ale to nesmí vědět, jinak mně tam místo nich dá feferonku

Reklama

Přidat komentář