Reklama

Manželka chce po mě sex s tchýní

J (So, 28. 8. 2010 - 22:08)

Asi před rokem tchýni...Jdi do toho. Já po tom toužím již spoustu let, ale asi se mi to nikdy nesplní. Mám je rád a sexuálně mně přitahují obě. Nikdy bych nevěřil že něco podobného budu zažívat. Mám pocit že tchýně by to i chtěla (občas mně tak nenápadně provokuje), ale manželka neéé. Jednou když jsme byli pod parou jsem to téma nakous. Manželka se na to netvářila :(((

Dara (So, 28. 8. 2010 - 21:08)

... a nepřipadali byste si tak trochu jako zvířátka??

Veru (So, 28. 8. 2010 - 21:08)

Nedělej to. Rázně odmítni. Samozřejmě to vztahy naruší, ale to musíš vědět sám. Díval by jsi se jak tvou partnerku ojíždí tvůj otec s naprostým klidem a bez pozdějších narážek,urážek,vyčítání apod.?

Redrob (So, 28. 8. 2010 - 08:08)

Asi před rokem tchýni opustil její manžel. Tchýně je celkem zachovalá a sympatický ženská a je i relativně mladá (46). Manželku měla už v 18 letech a i díky tomuto malému věkovému rozdílu není jejich vztah jen typicky mateřský, ale je i dost kamarádský a úplně běžně spolu řeší třeba i věci kolem sexu. No a nedávno se právě manželka začala nejdřív tak nenápadně a v legraci vyptávat, jestli jsem si to někdy představil, že bych to dělal s její matkou, tak jsem ji samozřejmě popravdě řekl, že představa mě napadla, stejně jako už jsem měl spoustu jiných divokých představ. Od té doby se narážky na toto téma staly častější a teď se stalo to, že se mě manželka na rovinu zeptala, jestli bych to pro její matku neudělal a nepomiloval se s ní. Ona prý celý ten rok nikoho neměla a sex jí strašně chybí a manželce by to prý nevadilo, kdyby byla u toho a viděla to (bez aktivní účasti). Ať to prý alespoň jednou zkusíme a když by mi to nevadilo, tak by to prý klidně mohlo být i pravidelnější. Pro tchýni jsem prý sexuálně hodně přitažlivý (podle manželky). Nevím jestli do toho jít nebo ne, zatím jsem to úplně nezavrhl, ale řekl jsem manželce že mám trochu obavy, aby to nijak nenarušilo vzájemné vztahy všech nás tří. Prostě si to v reálu nějak neumím představit jak by to fungovalo. Ještě upozorňuju, že jsme s manželkou nikdy nezkusili žádnou trojku nebo něco podobného a vzájemně jsem si jakoby věrni (já alespoň o žádné nevěře nevím a stejně tak asi i manželka). Co si o tom myslíte a co mi poradíte? Stalo se už něco podobného někomu z vás?

bohuš (Ne, 30. 6. 2019 - 17:06)

Jestli se na to cítíš a tchyně chce, tak neváhej a navíc pokud s tím manželka souhlasí !!!

rvelinaa11 (Ne, 7. 10. 2012 - 20:10)

Ty máš ale fantasie!Jo jo to oni maj fantazie

xy (St, 3. 10. 2012 - 12:10)

Hele, jestli solidně vypadá...hudrovadlo :DDD....člověk se tu občas opravdu pobaví :D

kamarád (St, 3. 10. 2012 - 12:10)

Asi před rokem tchýni...Jestli potřebuješ, rád vypomůžu.

Honza (Út, 2. 10. 2012 - 20:10)

Hele, jestli solidně vypadá...Do mě se tak dlouho navážely manželka s tchýní, nakonec jsem tchýni zešukal že lezla po čtyřech a semeno jí teklo všude a od té doby mám pokoj.

Jenda (Út, 2. 10. 2012 - 12:10)

Hele, jestli solidně vypadá a nemá dole pysky ven jako hudrovadlo od krocana, tak proč ne.

Frantik (Út, 2. 10. 2012 - 09:10)

Mne tchyne vosukala sama

! (Pá, 28. 9. 2012 - 09:09)

A co je na tom špatného? To ji snad má jinou? A když ji to hezky uděláš a bude spokojená, poznáš jakou dobrotu ti uvaří.A pokud to odflákneš, dá ti erteple na loupačku jen se solí a možná ani tu né!! Tak ji pořádně vymeť pavouky a nešetři ji dokud si ji nebude chladit v lavoru s vodou!

xy (Čt, 27. 9. 2012 - 14:09)

Pořádně ji vypraš kožich...:-DDDDD

vypadala (Čt, 27. 9. 2012 - 11:09)

jsem chtěl napsat:-)

osobně (Čt, 27. 9. 2012 - 11:09)

na tom nevidím nic špatného, pokud je to ku prospěchu všem. Já bohužel mám tchýni jen hodnou, ale nevlez bych na ni ani omylem, páč mě vůbec nerajcuje. Kdyby ale vypadal k světu, tak bych se nebránil. Akorát bych se teda hodně obával její reakce na první pokusy o kontakt, to musel být asi dost adrenalin ne? Když si představím, že by to vzala negativně a dokonce to začala řešit s rodinou.

! (Čt, 27. 9. 2012 - 10:09)

Pořádně ji vypraš kožich a uvidíš jak ti začne podstrojovat a budeš se mít jak paša v harému!! Jinak tě prohlásí za ňoumu a máš po P...!!

Karel (Čt, 27. 9. 2012 - 10:09)

Lidi jsou čím dál horší a čím dál víc tolerují takové "sviňárny", hotová Sodoma a Gomora a podle toho i dopadnou...

Petr (Čt, 27. 9. 2012 - 10:09)

Tchýni je teprve 48,...Tchýně mě přitahovala pěknou postavou, až jsem jí jednou pohladil kozičky. Nic nenamítala, tak jsem podruhé sáhl pod triko a zajel pod podprsenku. Měla je měkčí než žena, ale o číslo větší a mně se visící líbí. Říkala sice abych toho nechal, ale nebránila se, tak jsem vyndal jednu kozičku a začal jí cucat bradavku. Stál mi jako vocas jako divý. Rukou jsem zalovil na zip, rozepl kalhoty a vyndal ho. Jak jsem cucal bradavku, vzal jsem tchýní za ruju a dal ji na můj vocas. Měla ho v ruce a začala oddychovat. Vzal jsem jí druhé prsíčko du ruky a mnul jí ho. Při třetí návštěvě, když byl tchán v lese, tak už jsem souložili-bylo to fantastické.Říkala, že už to dlouho neměla a myslala si, že už to ani nezažije. Po 2 letech šukáme společně i s manželkou ve třech. Takhle už spolu šukáme 10 let a je to skvělé!

Petr (Po, 26. 10. 2020 - 12:10)

A pak ses probudil

h (Po, 10. 9. 2012 - 14:09)

Tchýni je teprve 48,...I?

Reklama

Přidat komentář