Reklama

Manželka chce po mě sex s tchýní

Anonym (So, 28. 9. 2024 - 19:09)

Jiste verime tieto uchylacke keci :D

Default User Image
Honza (So, 28. 9. 2024 - 17:09)

Já musím každou sobotu když přijede tchýně na návštěvu lízat její kundu. Jsem zvyklý poslouchat na slovo , ale svině se snad celý týden nemeje. 

Default User Image
Marie (So, 28. 9. 2024 - 22:09)

Honzo.Tak jí řekni,že nemáš nic proti lízání její kundy a pokud si jí neumeje tak nic nebude.Já bych to těm svejm klukům teda neudělala protože chci abych jim voněla a nech i by o mě mluvili s odporem.

Anonym (So, 28. 9. 2024 - 19:09)

Asi zlobíš. Kdybys byl hodnej, tak si jí meje šampáňem. 

Anonym (Pá, 27. 9. 2024 - 14:09)

Milan a hlavně Marie zde píší své erotické romány, ale život venku je trošku jiný. 

Mému kamarádovi rozbila nadržená tchyně fungující manželství  a když ho "vysála", tak z něj udělala bezdomovce. V jiném případě chodil kluk s holkou, která mu nechtěla dát, dokud ho její máma nevyzkouší a nenaučí mrdat. Hobloval je obě pár týdnů a když toho začínal mít dost, tak ho vykoply, protože hoka si narazila jiného, asi schopnějšího, ten na ně, ale nestačil taky a další a další amanti procházeli jejich vagínami jako na běžícím pásu. Každého to něco stálo.

Default User Image
Marie (Pá, 27. 9. 2024 - 16:09)

Ahoj Anonime.Škoda,že se zde nepředstavíš,ale ráda si s tebou na toto téma vyměním pár řádků.Vím že to tak běžně nechodí jak to tu popisuji a mnoho tchýní je nesnesitelných,ale já nelžu a u nás to tak je a jsem mesmírně šťastná,že to u nás tak chodí a věřím,že nejsme jediní kdo prožívá něco podobného.Nevím jestli tomu věříš co píšu,ale chtěla jsem se jen o mé zážitky s někým podělit a myslela jsem si,že zde najdu pochopení.Jsme všichni šťastní a máme spolu hodně zážitků.Jsme všichni pro všechny a to nás baví.Můžeme se spolehnout jeden na druhého a netajíme si nic,protože to nechceme.Přála bych každému takovou rodinu ale každý nato nemá.Žárlivost je hrozná vlastnost a ta nám do domu nesmí.Jakou máš tchýni ty? 

Anonym (Pá, 27. 9. 2024 - 16:09)

Já jsem si vybral dobře manželku i tchyni. Obě jsou zlaté i když každá jinak. Obě mne milují i když každá jinak. Tchyně jen platonicky. Manželka po mě sex s tchyní nepožaduje a ta je pro mne posvátná jako matka, s kterou jsem také incest neprovozoval. Tchyně naopak velice dbá na plnění manželských povinností a je na svou dceru rozezlena, když mne třeba vidí onanovat. Hodně se zajímá o náš sexuální život. Je dlouho vdova, má čtyři dcery a bere mne jako syna, kterého chtěla. Tvrdí, že muže nepotřebuje, protože se uspokojí nejlíp sama. Hodně nám pomáhá i s dětmi. Stará se o nás, spíše nás rozmazluje a zabraňuje možným manželským krizím. Lecos i hodně choulostivého přikryje sukní. Je šťastná, že se milujeme a já to nechci pokazit sexuálním incidentem i když možná, že by to šlo. Ale to není nutné. Když mi žena nedá, taky si stačím sám. Nemusím skočit na každou, která je po ruce.

Default User Image
Bob (Pá, 27. 9. 2024 - 15:09)

Takové znám. Matka a dcera, na střídačku krásné mrdání, sladké řečičky, atd. a nakonec by ze mě stáhli kůži. 

Default User Image
Marie (Pá, 27. 9. 2024 - 16:09)

Buť rád,že si s nima nezůstal a ber to tak,že sis prostě nevybral a je to ponaučení do příště.Ber to s nadhledem a odpusť jim nezaslouží si tě. 

Anonym (Čt, 26. 9. 2024 - 21:09)

PROČ? Jedna nadržená ženská dva chlapy snadno utahá, ale jednoho chlapa dvě ženské oddělají raz dva.

Default User Image
Radek (Út, 24. 9. 2024 - 16:09)

S tchyni sex nemám naštěstí ale je sama od 48 roku manžel ji zemřel měla nebo má nějaké vztahy ale chapa už doma nechce.Co mě spíš ale zaráží a že začátku mě to i vadilo že.me kupuje spodní prádlo prej aby se jí holka měla na co koukat.Dokud to byly nějaké boxerky a slipy to ještě šlo ale poslední 1.5 roku conašla nákupy na čínském portalu za pár korun tak se může přetrhnout v erotickém prádle pro mě i někdy ženu. 

Anonym (St, 25. 9. 2024 - 12:09)

Problém je ten, že teď ti prádlo jen kupuje, ale vsadím se, že po čase tě v něm bude chtít i vidět.

Default User Image
Anonymni (St, 25. 9. 2024 - 12:09)

To jo erotické prádlo to už je na ukazovani

Default User Image
Milan (Po, 23. 9. 2024 - 17:09)

Do večera se makalo a přidal se i tchán.Hned to šlo lépe od ruky a udělalo se spoustu práce.K večeři jsme odcházeli společně.U večeře byla legrace a tchán povídá,že dneska bude s náma doma a uděláme si pěkný večer.Moc jsme z toho radost neměli,ale co se dá dělat tak budeme grilovat a budeme po sobě toužit.Večer se popíjelo grilovalo a vše bylo v pohodě.Po setmění jsme zapálili oheň a seděli kolem něj.Povídalo se o všem možném a alkohol se popíjel tak akorát že byla jen náladička a byla legrace.Pak někdo načnul téma sex a všichni se přidali i tchán až jsme se všichni divili.Najesnou z něj vypadlo,že by šekal a nemá s kým.Tchýně jen pronesla,že tady má dvě ženský tak proč si nevybere.Všichni se smáli a tchán řekl.Tak nevím jestli by si mě chtěla když mě už delší dobu odmítáš,ale asi to je kvůli té hospodě a s druhou nemůžu,když je to moje dcera,ale já si to zase udělám sám.Manželka se zvedla a šla k němu.Sedla si vedle něj a položila mu ruku do rozkroku a řekla.A tobě bych vadila?Bylo vidět,že nás alkohol uvolnil a asi by se to normálně nikdo neodvážil.Tchán se podíval na mě a na svoji ženu a jeho dcera ho políbila a zmáčkla mu péro.Tchýně k němu také  přisedla a rozepla mu kalhoty a vytáhla mu péro ven.Obě se k němu přitulili a on neprotestoval.Obě ho líbají a honili mu ho.Podíval se na mě a povídá.Tobě to nevadí,že mi ho honí tvoje žena?Tak když mi půjčíš tu tvojí říkám z legrace.Povídá.Je to takové divné já a moje dcera a ty a tvoje tchýně.Tak když to nezkusíme tak to nebudeme vědět jestli nám to všem půjde.Tchýně mu povídá.Tak pojď s náma do ložnice a uvidíme jak ti to půjde.Usmál jsem se a kývnul a ony ho vzaly a odvedli.Zůstal jsem a po chvíli mi zvědavost nedala a šel se podívat.Obě se na něm střídaly a nechali se šukat nebo lízat.Chtěl jsem být s nima,ale teď ne.

Default User Image
Honza (Po, 23. 9. 2024 - 17:09)

Rodiče mojí ženy jsou fajn a tchýně je nádherná. Toužím se s ní pomilovat a manželka ví,  že se mi líbí. Provokuje mě při sexu a já si představuji, že píchám jí.Bojím se jí oslovit aby se to všechno nezkazilo. Tak stále jen toužím. Je nádherná a moje žena taky a chci je obě.

Default User Image
Milan (Po, 23. 9. 2024 - 10:09)

Na objed se probudil tchán a bylo zjevné,že nic nevěděl protože byl až do němoty pod alkoholem.Bylo mi to ale divné,protože takhle jsem ho ještě nezažil.Ale hlavně,že je vše v klidu a pohoda v rodině.Po objedě se šel ještě dospat a pro nás bylo připravené kafíčko na terase.Povídali jsme si a došla řeč znovu na sex a naše hrátky.Manželka odbějla do kuchyně a po chvilce i tchýně.Sedím tam usrkávám kávu a ony pořád nikde.Jdu se tedy podívat a manželka leží nahá na stole a její mamka jí líže kundu.Přistoupil jsem bez váhání k manželce a strčil jí ho do pusy a mnul prsa.Ona mi ho kouřila a honila a já se díval na tchýni jak jí líže kundu a zadek.Udělal jsem se manželce do pusy a šli jsme si dopít kafe.Po obědě a kavičce jsme zase makali na zahradě a do večera nic nebylo jen práce.

Default User Image
Objede (Pá, 27. 9. 2024 - 14:09)

Když už tu chceš exhibovat se svými vlhkými sny, tak se nauč psát.

Default User Image
Milan (Pá, 27. 9. 2024 - 18:09)

Chudáku. Lituji tě. Zkus onanovat aspoň nebudeš tak protivnej a prudérní.😆A nechoď sem, když se nedokážeš zapojit.

Default User Image
Milan (Po, 23. 9. 2024 - 08:09)

Sobotní den probíhal pracovně.Já pracoval kolem domu tchýně na zahrádce a manželka dopoledne v kuchyni.Tchán se probudil na oběd takže jsme všichni čekali co si bude pamatovat když přišel domů.Při práci jsem šel občas okolo tchýně a ona byla jen v lehkých šatech a pod nimi podprsenku a kalhotky a jak se ohnula tak jí bylo krásně vidět na zadeček nebo do výstřihu a ona ví,že mě tím vzrušuje a schválně se předvádí.Dopoledne ale probíhalo pracovně a vzrušivě,ale práce se udělalo hodně.Občas jsem si odskočil stranou na malou,protože se mi nechtělo jít až do domu.Odnikut tam není vidět tak to nevadí.Chtělo se mi odskočit,tak jsem vše položil a šel stranou.Tchýně na mě volá kam jdu a já na ní že si musím odskočit.Počkej na mě povídá půjdu s tebou.Povídám,že jdu jen tady stranou.A ona.No právě to je skvělé.Byl jsem překvapen,ale ona mi to vysvětlila.Chci se podívat už dávno přemýšlím jak ti to říct.Tak jo nevadí mi to ale já chci taky se podívat.Ona si stoupla vedle mě a já jsem ho vytáhnu z trenek.Ona na mě jestli mi ho může přitom držet.Proč ne povídám.Přitulila se ke mě a vzala mezi prsty a já si ulevoval.Bylo to hodně zvláštní,ale příjemné.Ona se dívala celou tu dobu a já s ní a nakonec mi ho i oklepala a strčila zpátky do trenek.Povídá,je to pěkné se ti ne něj dívat když čůráš tak se nemusíš schovnávat.Tak a teď ty povídám.Tak jo řekla.Přisedla vedle mě roztádla nohy a já se k ní sklonil.Díval jsem se,jak čůrá a moc se mi to líbilo a sáhnul jsem jí mezi nohy. Počůraka mi ruku tou teplou tekutinou a podráždil jsem jí poštěváčka.Oblélla se a do objeda už jsme jen pracovali aby bylo něco hotové.Manžece jsem to řekl co jsme provedli a ta se jen usmála a řekla.Tak to se chci také podívat políbila mě i tchýni.Čurák mi stál tak jsem si ho šel vyhonit do pokoje.Tchýně mi pomohla

Default User Image
Šela (Po, 23. 9. 2024 - 03:09)

Vždyť to funguje v mnoha rodinách, když má manželka menstruaci, tak ji zastoupí tchýně. Jindy se milujeme ve trojce a je to nádherný. Jediný problém jsou děti, které jsou zvědavé, nakonec jsme to vzdali a nechali je dívat a rády se přidají.

Reklama

Přidat komentář