Reklama

Diazepam-léčba nespavosti a ještě něco jiného...?

Křesťanko, pozo (Pá, 3. 3. 2017 - 11:03)

Správné jméno je Samuel Hahnemann! Jinak, Tvoje znalosti jsou skvělé!
Ti, co zde zuří, nechápou vůbec, oč jde! Lépe je, je ignorovat! Pochopitelně, i benzodiazepiny, zatěžují játra a ledviny. Ale, pokud nic jiného nepomáhá???!! Homeopatii taky, jako věřící katolík, neuznávám!
Nedá se přece vyhánět ,,čerta ďáblem!" Dost se zajímám o religionistiku.
Pokud mohu poradit, modli se, žij zdravě, choď na bohoslužby. Máme dobu postní!

Nebezpečné kecy (Čt, 2. 3. 2017 - 16:03)

Naprosto pravdivé informace! Křesťanka ví, o čem píše.
Zná i okultní pozadí homeopatie. Stylisto, odhadl jsi to správně, s tou vírou. Ale hloupá rozhodně není!

A (Čt, 2. 3. 2017 - 16:03)

blokovat by se měly i jiné nebezpečné stránky! Hlavně takové, kam mají přístup i děti, viz Alkoholismus, Erotika, Kartářky, a podobné pochybné!!!

A to si předsta (Čt, 2. 3. 2017 - 16:03)

že jsou dokonce takoví šílenci, kteří chtějí křesťany trestat a zavírat! Prý, kvůli majetku! Tohle jsou jen nebezpečné kecy!
Jenže, ono je někdy lépe, více věděti, a méně mluviti!
Lidí, kteří se chtějí hádat, nebo vyhrožovat, je pořád dost!
A nejhorší je, propadnout panice! Nikomu zásadně nenutím, ani křesťanskou víru, ani žádné léky! A podle čeho mě soudíš na křesťanku? Že jsem psala o Hanemannovi??? Hm! Máš dobrý postřeh, stylisto! Píše sem na tuhle stránku řada lidí, ale Samuela Hanemanna, zde nikdo nezmiňuje! Tedy, soudíš, podle stylu psaní. V jazykové stylistice se zřejmě vyznáš! Adresu znát samozřejmě nemůžeš! Nejsem zde na seznamce! Tak důvěřivá a naivní zase nejsem, hledat si zde na diskuzi známosti! Mám svou rodinu.

Křesťanko (Čt, 2. 3. 2017 - 15:03)

já jen doufám, že tě za ty tvoje nebezpečné kecy o BZD admin brzy blokne

Lvice (Čt, 2. 3. 2017 - 14:03)

Benzodiazepiny otevírají chloridové kanály, k průtoku GABA kyseliny v mozku. Přestože na ně vzniká závislost, skutečně pomáhají! Nemají téměř žádné vedlejší účinky! Starší lidé mohou po nich hloupnout, ale do stáří mám ještě daleko! Děti už neplánuji! Nikoho neohrožuji! Myslím tím, budoucí potomky, ani sebe ne! Paměť mám v pořádku! BZD mám pouze na spaní. Přes den mohu normálně pracovat, cestovat, bavit se, vzdělávat! Ruce se mi neklepou!

Lvice (Čt, 2. 3. 2017 - 14:03)

Na spaní působí spolehlivě, opravdu, jenom benzodiazepiny!
Působí totiž na GABA kyselinu v mozku, která má za úkol naše zklinění a navození spánku. Když máme v mozku málo GABA, trpíme nervovým neklidem a nespavostí! Právě benzodiazepiny fungují jako náhrada, za tento klíč k uklidnění nervové soustavy. Benzodiazepiny představjí paklíč k průtoku kyseliny gama aminomáselné. Po čase se produkce GABA v mozku může i zcela zastavit! Právě u těchto stavů jsou účinné pouze benzodiazepiny! Žádná homeopatika(nebezpečí okultismu) a neúčinnosti! Vím, že jedna paní dokonce navštívila homeopatičku, která si říká lékařka! A nabídla jí na nespavostt právě homeopatika. Žádná lékařka, byť s titulem! Ale pouhá okultistka! Homeopatii vytvořil Samuel Hanneman, velký okultista a nepřítel Ježíše Krista! Žil v letech 1755-1843. Narodil se v Míšni. Sám sebe prohlašoval za Boha! Jedním slovem, svinstvo!!! Krom placebo efektu neobsahuje homeopatie vůbec žádnou účinnou léčebnou dávku! Hani, co se týká Trittica, na mne bylo od začátku zcela neúčinné! Hned, po pár dnech, jsem ho vzdala! Ostatní, tzv. nenávykové přibíráky - Ketilept, Mirtazapin, Prothazin, samé kecy v kleci! Jo, Prothazin jsem na kašel taky brala. Dvě tablety na noc. Výsledek na spánek nulový! Prvních pár dní působí, ale při druhém balení, zcela bezúčelný! Po benzodiazepinech se nepřibírá a jsou dlohodobě účinné! Musí se střídat jednotlivé druhy a nepřekračovat DDD-doporučeno denní dávku! Závislost vzniká v podstatě na všem. Já beru BZD několik let denně, a funguji naprosto normálně. Aspoň se v noci vyspím a jsem odpočinutější! Nemám žádné jiné choroby, ani metabolické poruchy! Neužívám žádné léky, s ničím se nikde neléčím!

Hanka (St, 22. 2. 2017 - 20:02)

To sice můžete mít pravdu. Mne napadá lepší varianta. Nechat si předepsat Trittico, a než zabere, nechat si k němu napsat na pár týdnů Hypnogen. Trittico nezvyšuje chuť k jídlu, ani pocit hladu! Právě naopak. Dá se při něm i mírně hubnout. Zdravá strava a vitamíny jsou samozřejmostí! Žádná antipsychotika, ani Mirtazapin,rozhodně brát nedoporučuji! Jsou to fakt velké dryáky!!!
Pokud tedy nevážíte 40 kilo i s postelí, netrpíte závažnou depresí, těžkou schizofrenií a psychózou, tak vám tyhle "dryáky", dokonale zničí zdraví i postavu! I kdybyste se sebevíc snažili, stejně po těchto "lécích" přibere každý! Někdo více, někdo méně. Ale ve velké většině, zkrátka přibere! I kdyby se "na hlavu stavěl"!

Tady (St, 22. 2. 2017 - 12:02)

nejde jenom o benzodiazepiny a celkové zdraví. Je třeba užívat i vitamíny a zdravě jíst. BZD naštěstí nezvyšují chuť k jídlu a hmotnost, jako sračky, výše uvedeného typu! Při rozumném denním dávkování máte šanci, že potlačíte pouze jeden problém a nevzniknou další, které by jinak vznikly, díky metabolickému syndromu! To, že se po BZD blbne, není taky úplná pravda! Mnoho lidí, kteří je berou dlouhodobě i pravidelně, jsou schopni normálně pracovat i myslet! Fungují úplně normálně. Nikdo by na nich nic nepoznal! Nesmí to, ovšem, přehánět s denním dávkováním!
Mírné snížení paměti nastává u mnoha lidí po 35 roce věku, i když žádné BZD neberou!

Na spaní (St, 22. 2. 2017 - 11:02)

je údajně nejlepší Xanax SR + Stilnox. Diazepam se dlouhodobě odbourává z těla. Zkraje na usnutí působit sice může, ale později se účinky snižují. Na úzkosti je určitě lepší Xanax SR, nebo pak potom Rivotril. Ten se dá, dle příbalového letáku, brát dlouhodobě až celoživotně. V případě závažné nespavosti nejde v žádném případě o zneužívání léků, ani o závislost. Antidepresiva a antipsychotika jsou tady úplně k ničemu. Mají zbytečně mnoho vedlejších účinků.
Xanax i Rivotril mají, jak hypnotické, tak anxiolytické účinky.
Xanax-Neurol, byl původně vyvinut i jako antidepresivum. Velká výhoda, i po dlouhodobém užívání-několik let, je, že se po těchto lécích nepřibírá na váze, jako například po sračkách, typu SEROQUEL, ZYPREXA, a ten "slavný" MIRTAZAPIN!!!

Iva (Po, 7. 3. 2016 - 10:03)

let,to musíš být hodně...Tak vám napíšu svoji zkušenost z užíváním Diazemapu asi před 38 lety/to je hrůza, že/. Byla jsem těhotná a předepisoval mi ho gynekolog, abych nepotratila, brala jsem ho od samého počátku těhotenství, až měsíc před porodem vysadila. Naráz, nikdo mi tehdy neřekl,že bych měla postupně,ale asi díky těhot hormonům mi to nějak nepřišlo. Ovšem syn byl hodný, pořád ležel, povídal, ale nechtělo se mu pohybovat, v roce jsem s ním musela jezdit na rehabku na tzv. Vojtovu metodu, protože nelezl, jen poskakoval po zadečku. Naštěstí se to dohnalo, začal chodit asi v 19 měsících. Nevím, jestli to tehdy ten doktor nevěděl, jaké mohou být vedlejší účinky.

Alča (Pá, 8. 1. 2016 - 20:01)

Na spaní je nejlepší Diazepam, nebo Rivotril! Klonazepam možno užívat dlouhodobě, mnohdy i celoživotně! AD a AP na spaní moc vhodná nejsou. Mají řadu vedlejších účinků a nechutně se po nich tloustne! Trazodon-trittico každému nesedne! Má mnoho vedlejších účinků! Quatiapin, Zyprexa, Chlorprothixen, Mirtazapin-jedny z nejhorších!!! Atarax má více negativních účinků, než těch kladných! Je to antihistaminikum starého typu, má anticholinergní účinky a přibírá se po něm taky!

Několik (St, 6. 5. 2015 - 10:05)

DIAZEPAM BERU NĚKOLIK LET...let,to musíš být hodně závislá,ale víš o tom a snažíš se to ukočírovat a to je dobře.Ono to najednou přestat lehce nepůjde,jen doporučuji všem,aby si zapisovali třeba do kalendáře den,kdy si ho vezmou.Brát třeba obden a takto pomalinku snižovat a ono to půjde.Zkušenosti s tím moc nemám,brala jsem před lety jen pár měsíců a už to byl trošku problém,tak jsem to udělala jednoduše,jak tady popisuji.

jebák (St, 6. 5. 2015 - 08:05)

Keci keci keci. Jste feťáci tak se z toho neposerte !!!!!!!!!!

IRENA FUENTES V (Po, 29. 12. 2014 - 10:12)

DIAZEPAM BERU NĚKOLIK LET ,ALE PO DELŠÍ DOBĚ MOC NEZABÍRÁ ,JSEM SPÍŠE NA NĚM ZÁVISLÁ ,JSEM SPOKOJENÁ KDYŽ HO MÁM ,TŘEBA JEN V KABELCE ,MÁM POCIT KLIDU ,ZAČALA JSEM HO BRÁT Z DUVODU DEPRESE A PAK I NA JINÉ VĚCI ,KDYŽ MÁM TEPLOTU ,PROTOŽE MI HO PŘEDEPSAL LÉKAŘ (SRDCAŘ),VÍM ŽE JE TO NÁVYKOVÝ PRÁŠEK POKOUŠÍM SE PRO TO ,HO VYNECHAT A BRÁT PŘÍRODNÍ VĚCI

chanel (Pá, 27. 8. 2010 - 13:08)

diazepam je prevít.

Sebevrah (Ne, 22. 8. 2010 - 06:08)

Bral už jsem dost...No, Lubošku,
to vážně vypadá tak na provaz. To jsi slušný feťák, takové kvantum.
Psychiatrie je dobrý obor. Dá se experimentovat na lidech naprosto beztrestně.

luboš (So, 21. 8. 2010 - 13:08)

Bral už jsem dost léků,nejhorší,když si na ně člověk navykne,pak vysazení naráz,to je očistec,bral jsem sedm 1 mg neurolů,pak oyazepami,frontiny teď beru40mg diazepamu,chtělo by to asi ještě víc,ale musím se držet zpátky.Trittica jsem bral 300mg,teď beru 150 večer,potom ještě200mg Sertralinu,antidepresivum,pak Zyprexu a Lamotrigin.Teď bych měl ještě brát dvoje z ORL,ale zatím jsem línej si je dojít předepsat.Na podzim jsem míval deprese nejhorší,teď jsou to ataky celoročně a tak je venku krásně,tak jdu mrknout na houby,i když i tam mě to přepadá,že na tom pěkným paloučku by bylo dobrý se oběsit.

Natura (Pá, 20. 8. 2010 - 23:08)

Po Trittico mně bylo akorát...Triticco obvykle samo o sobě nevolnost nezpůsobuje, popřemýšlej, v jaké interakci jsi ho užil

Triticco je jako AD slabé, ale jako upsávadlo slušné. proto se užívá večer, tlumí.

Jinak smaozřejmě nečekejme zázraky, , že jo.

Jak dlouho jsi to bral a kolik?

Petr pro Naturu (Pá, 20. 8. 2010 - 07:08)

Po Trittico mně bylo akorát špatně od žaludku, žádný jiný hlavní ani vedlejší účinek jsem nepozoroval.

Reklama

Přidat komentář