Reklama

V jakou nejnevhodnější chvíli jste potřebovali na záchod?

Mirek (So, 25. 2. 2012 - 23:02)

Ve skole kdyz me kluci chytli a drzeli me za ruce a nohy a holky me lechtaly. Kdyz sem se pocural tak se mi smaly.

Zuzka (So, 25. 2. 2012 - 23:02)

V zácpě na rakouské dálnici před tunelem...
Musela jsem uříznout PETku a vyčůrat se do ní,jinak bych se po......

Zuzka (Pá, 3. 2. 2012 - 20:02)

Na projížďce na loďkách...Asi ta voda všude okolo způsobila, že se mi začalo strašně chtít, myslela jsem, že se počůrám,ale nakonec jsem to vydržela...

Karolína 18 (St, 25. 1. 2012 - 20:01)

Jednou na jedné z prvních...Mě se stalo něco podobného. Měla jsem rande se svým klukem, měla jsme na sobě krátkou minisukni a černé punčocháče. Kromě toho jsme měla menstruaci a vložku jsem si vyměnila naposledy doma. Vypravili jsme se na romantickou procházku po městě, zašli jsme do zahradní restaurace, dali si kávu a sklenku vína. To se mi ještě tolik nechtělo, ale udělala jsem chybu, když jsém si tam neodskočila. Potom jsme se ještě chvilku procházeli a sedli si na lavičku a vášnivě se líbali. Já cítila, že bych si potřebovala odskočit čůrat a také jsem čím dál více cítila, že si musím vyměnit vložku. Jenže nebylo kde, v parku to nešlo. Nechtěla jsem přerušovat naše líbání, ale bylo to čím dál horší. Trochu jsem si čůrla do vložky měla jsem Always, ale věděla jsem že to všechno nemůže absorbovat. Když už jsem měla krizi a myslela si, že se roztrhnu, řekla jsem svému miláčkovi o svém problému. Strašně jsem se styděla ještě při menstruaci, stáhla jsem si sukýnku punčocháče a kalhotky a vyčůrala jsem se mezi prkna lavičky. Pak jsem si rychle vyměnila vložku. Můj kluk sice koukal stranou a hlídal, zda někdo nejde ale všechno slyšel. Nikomu nic něřekl a jsme spolu dodnes a moc šťastni. Dokonce mi sám někdy mění vložky, hrozně ho to vzrušuje.

Pavla (Po, 9. 1. 2012 - 17:01)

To já jednou taky na schůzce s klukem,když jsme šli po silnici domů ze zábavy,tak jsem si taky odskočila do křoví,ale co se nestalo. Já si stáhla kalhotky a začala čůrat,když vedle mě dvá na zemi vykonávali potřebu lásky a kluk na mě zařval. Kurva,dívej se kam chčíš.Já se lekla a počůrala mu ruku. Zbytek byl v kalhotách,protože zastavit čůrání v prostřed se fakt nedá. Dodnes nevím kdo to byl a jak si na to vzpomenu,tak se musím ještět teď smát.

Katka (Po, 9. 1. 2012 - 10:01)

Jednou na jedné z prvních schůzek se svým klukem,byli jsme v parku, mě se chtělo hrozně čůrat, ale děsně jsem se styděla to říct,natož si odskočit do křoví...Když už to nešlo vydržet,tak jsem, řekla, že už musím domů, ale on mě pořád zdržoval, myslela, jsem,že to nevydržím...

V . anonym (Ne, 28. 3. 2021 - 10:03)

A vydržela to? Nebo seš počůrala

Klára Hamáková (Pá, 28. 5. 2021 - 15:05)

hele, odpovídáš na několik let starou zprávu, nevim jestli dostaneš odpověd.

Návštěvník (Ne, 30. 5. 2021 - 20:05)

Klárko, když ji nedostal za dva měsíce, tak už se s největší pravděpodobností opravdu nedočká.

Monča (So, 24. 12. 2011 - 09:12)

když se s náma jednou zasekla kabinková lanovka.Museli jsme čekat skoro tři hodiny,než to opravili a mě se chtělo příšerně čůrat...

K. (So, 26. 11. 2011 - 12:11)

já ve čtvrtek,když jsem šla z nákupu.Mám to asi 15 min. chůze, chtělo se mi už cestou tam,zpátky už to bylo hrozné...bohužel to byl průjem a já to domů prostě nevydržela... Vidět to sice nebylo,protože jsem se naštěstí nepo.....úplně, ale stejně se ještě teď stydím...

Jitka (So, 19. 11. 2011 - 20:11)

já potřebovala děsně v letadle, ale kvůli turbolencím,nás nechtěli pustit,málem jsem se po...

Andrea (Po, 7. 11. 2011 - 20:11)

mě se hrozně chtělo na výletě ve Hamburku,ale nemohla jsem najít žádné záchody,když už jsem myslela, že se počůrám zaběhla jsem mezi keříky...Bylo to na podzim a už byly dost opadané,takže jsem příliš schovaná nebyla, ale vydržet už to nešlo...

Jitka (Út, 25. 10. 2011 - 15:10)

není nad to cestovat autem i když člověk uvízne v zácpě,dá se to vyřešit snadněji,než v autobuse....

Jana (Pá, 14. 10. 2011 - 19:10)

já už zažila v autobusu horké chvilky,teď raději cestuji vlakem,záchody tam jsou sice hnusné, ale když je nouze nejvyšší...

Jitka (Po, 10. 10. 2011 - 18:10)

vyčůrat se v autobuse plném lidí,bych se teda nedokázala... Jednou se mi v cestou autobusem tak hrozně chtělo, že jsem měla slzy v očích, nakonec jsem to vydržela do zastávky, ale jak jsem vstala, už to udržet nešlo.Měla jsem sukni a naštěstí jsem seděla nedaleko dveří a venku už byla tma, ale stejně si myslím,že si toho někdo musel všimnout...Byl to nejhorší trapas v mém životě...

Rybář (So, 17. 9. 2011 - 22:09)

Byl jsem u řeky na rybách a začalo se mi chtít. Záchod tam nikde nebyl tak jsem se vysral do řeky.

Anonym (Ne, 24. 1. 2021 - 13:01)

Jako rlly?

Anonym (Ne, 24. 1. 2021 - 13:01)

Jako rlly?

Lenka (So, 17. 9. 2011 - 10:09)

Já už těch situací zažila hodně, nejhorší to ale bylo asi jednou v buse v zácpě na D1, nakonec jsem to pak na Florenci ve frontě na WC úplně nestihla. Ale měla jsem delší kabát, takže jsem to úspěšně zakryla. Jednou se mi podařilo si taky cvrknout smíchy, to už se ale ututlat nepodařilo.

Spíše mě překvapuje, jak na to různí lidé reagují. Já z obou nehod byla stršně dlouho špatná. Pak jsem na výšce poznala spolužačku, která byla pravý opak. Byla to normální, fajn holka, ale jednou když jsme šli z hospody, tak že potřebuje strašně na záchod a že se počůrá. Kluci na to, že se klidně vsadí, že už to ten kousek udrží. Ona se ale počůrala, jak mi potom řekla, tak trochu naschvál, protože jí lákalo tu sázku vyhrát. Jednou když jsme pak jeli busem z exkurze, tak po pár pivech se nebála sednout do busu. Když pak potřebovala, šla za řidičem, který nebyl ochotný. Nakonec obešla půlku busu, jestli by jí někdo nedal flašku. Nakonec jí někdo dal litrovku od coly. Ještě si půjčila kapesní nožík, uřízla úzké hrdlo a pak se do toho luxusně vyčůrala. Naplněná flaška nešla zavřít a tak když ji doslova vrchovatou začala vylívat z okna, bus tleskal. K překvapení všech pak ještě začala pokračovat a tu flašku naplnila ještě jednou z půlky (určitě dohromady načůrala hodně přes litr). Neuvěřitelný kolik se toho do ní vešlo a jak tyhle situace s klidem řešila.

Reklama

Přidat komentář