Reklama

plenková disciplína

Divák (Út, 5. 11. 2013 - 13:11)

Ježiši, tohle neni normál !!!

Pavel (Út, 5. 11. 2013 - 12:11)

Vzpomínám na doby kolem puberty, jsem pod peřinou v jednom kuse onanoval a pořád byl nevyspalý a unavený. Stopy na pyžamu byly zcela zřetelné, tak mi rodiče začali dávat pyžamo na celé tělo se zipem na zádech, abych se k přirození nedostal. Dost rychle jsme přišel na to, že i přes tohle pyžamo to jde, tak jsme pod něj dostával plenky s dost stahujícími vrchními plenkovými kalhotkami , abych si s přirozením nemohl hrát. To už fungovalo dobře, ale zvykl jsem si na to tolik, že tak spím dodnes.
A jako prostředek plenkové disciplíny to dělám dodnes s přítelkyní jako součást BDSM hry, která mi dává močovou cévku před zabalením do plen, aby mi čurání tam trvale odtékalo. Když jsem někde venku bez možnosti to přerušit, tak je to hodně ponižující, ale současně dráždivé.

Jana (Ne, 3. 11. 2013 - 17:11)

Když tak my nápis svů[email protected]

adéla (Čt, 24. 10. 2013 - 15:10)

Já jsem vždy u babičky až...Když tak my nápis svůj email a mužem si promluvit používám mail svého bratra [email protected] kdyby SIS chtěla pokecat v soukromý napiš

adéla (St, 23. 10. 2013 - 17:10)

Já jsem vždy u babičky až...Já sem Jano taky chodila jen v plence a v tričku a bylo to náhodou dobrý a já to ani neměla jako trest

Jana (Po, 21. 10. 2013 - 18:10)

Já jsem vždy u babičky až do 14 vždy mněla plenky doma mně nechala chodit jen v tričku a v plenkách.

adéla (Ne, 21. 7. 2013 - 19:07)

já když my bylo tak 12-13 sem měla plenky skoro pořád třeba u babičky,tety nebo otce a na bazéně dokonce i plenky na plavání pod plavkamy a měla sem jednodílné chtělo se mi kakat a tak sem šla na záchot a v puli bazéna na mně skočil jeden kluk a vše to bylo v plence tak sem to došla na záchot a byla tam jedna paní s malou 2 letou holčičkou v plence a zrovna chtěla přebalovat tak sem se jí zeptala jestli by mně nemochla přebalit souhlasila a tak sem si lehla vedle té malé holky a nechala se přebalit byla to potupa ale zas sem byla čistá

zvedavec0077 (Ne, 30. 6. 2013 - 21:06)

Ludia, vam uz nacisto preskocilo?! Trestat plienkami deti?! Priznam sa, najradsej by som vas pozatvaral! Pretoze cosi taketo normalny clovek ozaj nerobi! Davat teenagerovi plienky len preto ze daco vyvedie, no nehnevajte sa, ale to len debili robia. A este som tu cital ze sa vyhrazate detom, ze to vytrubite v skole a podobne. Za toto by ste teda mali PORIADNY pruser, pretoze to je trestny cin verejneho ponizovania a mali by ste opletacky so zakonom!!! A veru, moj osobny nazor na takych "milujucich" rodicov, je ze zavriet ich do basy za taketo, aspon na 4 roky!!!

zvedavec0077 (Ne, 30. 6. 2013 - 21:06)

Osobně považuji trest...No Mommy a viete vy ze sa zahravate s ohnom? Pretoze keby ste naozaj ukazali v skole svoju dceru v plienkach, alebo to roztrubovali verejne aby mala hanbu, je to verejne ponizovanie a za to vas kludne moze niekto aj udat! A je to kvalifikovane ako trestny cin, takze bacha na to co robite!!!

Milan (Ne, 29. 11. 2015 - 00:11)

No, dost pochybuju, že by ty...nesmis sebou moc mlit,bud stat,nebo sedet a malokdo se toho vsimne.Kdyz mas plenkove kalhotky na miru a mas tesne gumicky v nohavickach a tesnou i v pase,tak si toho zapachu vsimne pouze ten,kdo je ma na sobe.A procurat se take nedaji,protoze pokud jsou"fest"tak udrzi i malou louzicku uvnitr,kdyz dojde k procurani plinek.A v kalhotach to opravdu neni videt, ani slyset.Dnes jsou takove mekke igelitove folie,ze temer nevyvolavaji opruzeniny a pri noseni absolutne nesusti ani nepraskaji.Za tu spoustu let,co je nosim-bohuzel cim dal,tim vic.Ale jsem s tim smireny.Daleko radeji ty latkovky a gumove kalhotky za svoje penize,nez se nechat vlacet po doktorech,aby me pouzivali jako pokusnou krysu,vysetrovali,predepisovali-a nic.Jedine,co me trapi,je trpelivym zkousenim najit ten nejlepsi igelit a udelat si ten nejpohodlnejsi strih a podle nej si ty gumove kalhotky nechat usit.Potrebuji jednak vysoke natahovaci na noc-spise velmi vysoke.Potom temer identicke,ale zapinaci na bocich na denni noseni-pro snadnou vymenu plen.A pak totez trochu nizsi.

Kačka (So, 28. 11. 2015 - 20:11)

A libi se mi to,ja to ctu...No, dost pochybuju, že by ty gumové kalhotky zachytily zápach stolice. A přece jen očista po vykonání velké potřeby zabere podstatně více času, než po malé. Navíc to musí stejně být poznat, že je má někdo na sobě, ne?

Milan (So, 28. 11. 2015 - 19:11)

A ty to čteš :-D :-D :-D A libi se mi to,ja to ctu taky,vim ze je to fake,ale nikomu tim neublizuje,takze co?Co ja bych za to dal dostavat plenky po staru-bavlnene s gumovymi kalhotkami.A to nejen na noc,ale i pres den, do skoly a na hrani mezi deti,abych nekazil hru a neodbihal na wc. Oni by se mi sice smali,ale v duchu by mi je hodne z nich zavidelo. A ja bych si to uzival.Nafukovaci rukavky znam,ale ty me neirituji, taktez ty dnesni pampersky. Jsem proste ze stare skoly a to,ze je v Evrope nekolik firem, ktere siji,nebo svaruji celoigelitove kalhotky a prosperuji svedci o tom,ze ja nejsem sam,ale ze takovych jako ja jsou deseti-statisice, mozna v Evrope o rad vice. A vubec mi to nevadi,taktez i moji pritelkyni-stejne jako tem pred ni.Je s tim vic prace,ale urgentni inkontinenci jsem s tim temer zlikvidoval.Bez operace,prasku i doktora. Nejsem pro tyrani deti plenkami zbytecne, ale pokud maji problemy s pocuravanim,nebo s velkou potrebou, tak je to jedine na plenky.Ony matky to nerady slysi,protoze si mysli,ze o nich rikaji,ze maji opozdene dite. Ale jak je diteti,ktere se na vylete pred spoluzaky pocura,nebo pokaka. Kdyz bude mit plenky a gumove kalhotky pro jistu"zachyti protecenou vlhkost i zapach stolice".Potom se osprchuji, daji si nove plenky,kalhotky a nikdo si niceho nevsimne. Pamatuji si jeste ze skoly holky i kluky,kteri mely tyhle problemy. Bylo to dost citit,ale ostatni se jim nevysmivsli.Stejne to vlakno zalozil nekdo podobne stradajici, nebo postizeny. Ale ja to beru,protoze sam mam vlastne od detstvi podobne problemy, takze rad si prectu neco od toho,kdo ma tyhle problemy opravdu, ale i ty fantazie od tech ostatnich.

:-D (So, 28. 11. 2015 - 15:11)

takove usmevne uchylarny :)))...A ty to čteš :-D :-D :-D

zacharias (So, 28. 11. 2015 - 11:11)

takove usmevne uchylarny :))) ze vas to bavy...

Jana Z. (So, 28. 11. 2015 - 10:11)

Ahoj,tedkom zrovna podstupuji...No jasně, tyhle příběhy tady vyprávíš už jak dlouho a myslíš, že ti to někdo věří.
Ještě nezapomeň taky napsat, že chodíte plavat do bazénu a dostáváš nafukovací křidélka. Na to jsi zapomněla. :-D

Davča (So, 28. 11. 2015 - 01:11)

Ahoj,tedkom zrovna podstupuji...upřímnou soustrast, vím o co jde z vlastní zkušenosti :-(

Aneta (Pá, 27. 11. 2015 - 20:11)

Ahoj,tedkom zrovna podstupuji podobny trest.Mamka jela od pule listopadu do pule prosince na sluzebni cestu,ja jsem u mamciny kamaradky.Protoze jsem v posledni dobe dost zlobila rozhodla se ze mne potresta.Rekla tete ze se jeste pocuravam a ze nosim plenky jak na noc tak den.Je mi 15 let a nosim plinky jak neaky mimino,navic mne teta anebo jeji dcera ktera je navic mladsi jak ja(podle toho kdo je doma) prebaluje.

Lidka (Út, 29. 9. 2015 - 08:09)

Tak prosím, jak je libo:...Pochopil jsi ten inzerát? Plenky přes oblečení, ne na močení,,,

Miruš (Út, 29. 9. 2015 - 01:09)

Miruš má pravdu, je to zde...No a ne? Mám problémy s děckem ale tohle když tu čtu tak je to humus,at se přihlasí třeba někam do klubu plínek a bude mít klid ten jeden. Co je zač element. M.

Tábor (Ne, 27. 9. 2015 - 15:09)

Tak prosím, jak je libo:

"...A pokud je někdo opravdu špindíra a nepořádník, je tu pro něj ještě další trest: dříve to bývala takzvaná Eržika - celý den chodil v nepohodlném dlouhém kabátě a s parukou, později jsme zavedli ještě potupnější trest - plínky (až do oběda nosí přes oblečení papírové pleny - to je ostuda!)..."

http://www.hyncice.cz/klub/klub/nabor.htm

Dole -> Táborový program -> Táborový den

Reklama

Přidat komentář