Reklama

plenková disciplína

Ječmen (Pá, 28. 7. 2017 - 16:07)

Skuz to tajně dej jsi látkové pleny a když je nemáš tak jsi je kup 70x70 dětské klasické látkové pleny a dávej jsi je jen na

Radka (Čt, 27. 7. 2017 - 20:07)

Když si napodzim dcera...Jé, to bych chtěla někdy zkusit. Jen nevím, jak přesvěčím moji mámu, aby mi na noc dala plenku a overal.

Lenka (St, 26. 7. 2017 - 21:07)

Když si napodzim dcera poprvé přivedla kamaráda na přespání souhlasila jsem pod podmínkou že bude dcera spát s nasazenou plenou a v overalu s dvoucestným zipem který uzamknu visacím zámkem.
Její volba byla že si plenu vezme.Přežila to a kluk neutekl, jsou kamarádi doted.

Lada (St, 26. 7. 2017 - 21:07)

Uz od stredni skoly se mi...Stydět se rozhodně za co nemáš.
jestli chceš příběh, radu ,pomoc, napiš mi
[email protected]

Smutna plenkark (St, 26. 7. 2017 - 09:07)

Uz od stredni skoly se mi libi nosit plenky, ale nikdo z mych pratel ani rodiny o tom zatim nevi.Kupuji si je na netu (ty silnejsi, libi se mi pocit mit toho mezi nohama vice) a kdyz mam volnou a nerusenou chvilku, uzivam si v nich, ale zatim sama s .Nyni jsem na vysoke a casu na tuto zalibu neni mnoho.Vim ze toto neni seznamka-predem se omlouvam administratorovi, ale chci to zkusit.Jsem bi a hledam holku nebo kluka, ktery by mel nebo mela stejnou zalibu v plenkach, at nejsem sama.Rada bych dostavala plenky i jako trest nebo v roli rodice a ditete.Vzrusuje mne predstava byt k tomu nucena, jsem tak trochu i subinka a sm a napriklad trocha svazovani nikdy neskodi s .Pomuzete mi prosim nebo poradite?Kontaktem, odkazem na prislusne stranky, v cestine ale klidne i zahranicni-s jazyky nemam problem s touto tematikou nebo treba i vasi zkusenosti anebo vasim pribehem, atd.Moc rada bych objevila a dovedela se vice o teto zalibe.Plenky bych brala i jako zpestreni nebo predehru k sexu, ale bojim se, ze me potencionalni partner nebo partnerka odmitnou, kdyz se jim s timto priznam.Co se tyka potreby do nich, tak pripadne jen curani.Poprosim neposilejte mi nejake urazky, nadavky, atd., protoze kazdy jsme nejaky, nikoho tim neobtezuji/nenutim k tomu a jen hledam spriznenou dusi.Nikol

Řeknu později (St, 5. 5. 2021 - 13:05)

Já bych tohle bral ale nevím v kolik ti je a jesli to furt platí

Návštěvník (Út, 25. 7. 2017 - 09:07)

Ono dítě když zlobí tak dostane plenu hned a má jí celý den prebaleni je vždy ráno v poledne a večer ale se vším všudy co k tomu patří látkové pleny a gumové kalhotky suprima a přesně dětské klasické punčocháče a ještě bodycko aby jsi je nemohl jednoduše sundat. A pak dostane ještě dudlík a pije s kojenecké láhve a trest je velmi účinný prostředek na 14 dní a je mu deset let. A pak pár dní je hodný a slušný kluk a když už je náznak zlobivosti tak už ví co ho čeká... a jestli nepřestane tak jsme mu řekli že bude mít pleny celý měsíc srpen.

Karolína (St, 12. 7. 2017 - 23:07)

Zdravím, napíšou mi nějaké rodiče nebo děti které zažily plenkovou disciplínu? mám nezvladatelnou dceru a přemýšlím o tom...jen jaké s tím máte zážitky a zkušenosti.

Díky
[email protected]

Terka_hr (Po, 16. 7. 2018 - 14:07)

Terko. Již jsem ti psala v...Už jsem ti napsala

Jirka (Po, 16. 7. 2018 - 11:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s...Zkus napsat na adresu [email protected]. S touto slečnou si o plenkách dopisuji již delší dobu a ona bude jistě ráda, když se jí ozve nějaká žena. A kdyby sis chtěla dopisovat i se mnou, budu rád.

Kde (So, 14. 7. 2018 - 12:07)

Je tu nějaká Ivanka?

Miki v plenkách (So, 14. 7. 2018 - 10:07)

Promin mi to Ivanko, ale nejsi nahodou blondyna? Tady jde totiz o ten problem, ze kdyz nastanne u nekoho ten problem, ze musi znovu dostavat pliny-nezavisle na jeho veku. Jestli je te osobe 5, 15, 25, 30, 50 let. Tak musi byt nad ni nejaka autorita, ktera ohlida jeji noseni plinek. Neni totiz mozne pliny vysait po jedne suche noci. To se obvykle ceka cely tyden a pokud pocuranek, nebo pocuranda ma rano suche pliny, tak uz je dal nedostava. Jinak ja osobne jsem pro 14 dni trvajici nepocurani, pro odlozeni plinek. ja jsem zil s jednou Ivankou, ktera mela potize a pri navratu z nakupu uz spechala na wc. Ale nasadil jsem ji pliny a gumove kalhotky a byl klid. Ac to byla uznavana a vazena pani, tak za domovnimi dvermi se z ni stala mala holcicka, ktera plinky musela dostavat. A vubec proti nim neprotestovala. Zjistila totiz,ze se muze v pripade nouze pripocurat, nebo primo pocurat do plen a nikdo nic nevi. Takze od te doby ji pliny zacaly bavit a ja pral kazde 2 dny plnou pracku svetleho. Ne rozhodne toho nelituju, jen je zajimave kdyz si clovek v dospelem veku znovu zkusi jake je to, kdyz ma na sobe pliny. Ja to vim, protoze je mam denne na sobe, ale pro lidi, kteri jim uz peknou radku let odrostli, je to velke prekvapeni a upozornuji, ze prijemne.

Eva (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s plenkama? Myslím u holek. Nošení disciplína a tak? Mě to docela láká. Díky.

Lenka (So, 7. 7. 2018 - 20:07)

Já dostávám plenky na...Terko. Již jsem ti psala v diskuzi o cestování. Napiš mi a vše můžeme vklidu probrat. Tady je plno úchylu.
[email protected]

Terka_hr (Út, 3. 7. 2018 - 09:07)

Já dostávám plenky na cestování, ale vůbec mi nejdou použít. Prostě do nich nejde vykonat potřebu. Občas když dostanu přes zadek tak potom dostanu taky plinu a mám jen plenku a triko. Mám bráchu o rok mladšího,tak je to celkem trapný. Mám je třeba na půl dne ale nejde se do nich normálně vyčůrat, jediný co trochu jde je sednout si v plence na záchod a čůrat, ale není to pohodlné a mamka zavírá záchod. Nevíte jak jí říct že plenky nechci?

Eva (St, 16. 5. 2018 - 00:05)

A jak dlouho vás drželi v...Ráno v 5.00 bylo měření teploty, tenkrát se ještě měřilo rtuťovím teploměrem v rektu tak mě zrovna přebalili ,v 9.00 byla vizita do té doby jsem tam musela být, po vizitě na pokojích došli na ošetřovnu kde byli ti zlobivci a prohlédli i je a vypakovali je na pokoj aby měli prázdnou ošetřovnu a mohli si volat ostatní na převazy, takže do těch 10.00hod.

senny001@seznam (Út, 15. 5. 2018 - 08:05)

Uz od stredni skoly se mi...Klidně pisni....

Karel (St, 2. 5. 2018 - 22:05)

To opravdu netuším ale ...A jak dlouho vás drželi v tom klecovém lůžku ?

wau (St, 2. 5. 2018 - 21:05)

jsem hovnofil.Poslouchej, co ty bereš za léky?

Eva (St, 2. 5. 2018 - 20:05)

To opravdu netuším ale myslím že v roce 1992 asi moc široký výběr nebyl.Stejně tak fixační kalhotky.

Reklama

Přidat komentář