Reklama

plenková disciplína

Roman (Ne, 21. 2. 2016 - 18:02)

Kdysi dávno v 15-ti jsem tento trest bohužel taky zažil,bylo to dost potupné hlavně před mladšími sestrami.. Připadal jsem si jako malé mimino, plenky jsem dohromady nosil dva týdny jak přes den tak noc, wc bylo po celou dobu zamknuté abych nemohl podvádět, čůrat jsem musel do plínek a na kakaní si mohl říct o nočnik. K tomuto trestu patřilo taky to že jsem během jídla musel nosit bryndák a pít jsem mohl jen z láhve s dudlíkem. Denně jsem musel na hodinu do zahradního bazénu kdy jsem musel mít nafukovací kruh. Zbytek volného času jsem musel trávit hraním si . Sestry si po celou dobu hojně vodili návštěvy aby mně taky viděli. Bylo to zkrátka strašné, po týdnu už jsem si přišel jako opravdové mimino, vzpamatovával jsem se z toho zbytek prázdnin. Vím že se zde objeví řada komentářů, že si to vymýšlím, ale věřte že jsem to zažil a byla to hrůza- na druhou stranu splnilo to svůj účel trestu

Neomi (So, 28. 12. 2013 - 13:12)

Já z vlastní zkušenosti...A co ve škole? To si taky nemohla na WC

Zoe (Po, 23. 12. 2013 - 22:12)

No dělá mi to ještě furt...Noe. To jsi ty Noe Margastow můj brácha?! Počkej až to řeknu máme. Budeš mít problém jak hrom a zas dostaneš plenky, sunar a máma tě vykoupe ve vničce jako vždy. Ha ha!

Noe (Ne, 22. 12. 2013 - 22:12)

No a je mi 18.

Noe (Ne, 22. 12. 2013 - 22:12)

Ne mim sestrám to nedělá, ale pořád jezdil v autosedačce pro mimina protože jsem moc vychrtlej

Noe (Ne, 22. 12. 2013 - 22:12)

Proč se ke mně babička...Hele já noím plány do teď jo. Tak buď v klidu

ash (Čt, 19. 12. 2013 - 14:12)

No dělá mi to ještě furt...Ahoj kolik je ti let, to se mamce nevzepřeš že žádné pleny nechceš a co na to říká někdo cizí?Nedělá to i tvým sestrám?

Dagmar (Po, 16. 12. 2013 - 19:12)

Ahoj kolik ti bylo let a...Proč se ke mně babička takto chovala nevím a plenky jsem od ni nikdy nedostala ale ve skříni byly.

Noe (So, 14. 12. 2013 - 21:12)

Noe jsi fakt blb. Máma se k...No dělá mi to ještě furt takže už jsem na to zviklí. Ale cítím se fakt trapně

Evka (So, 14. 12. 2013 - 21:12)

Trestání plínami je starý...Noe jsi fakt blb. Máma se k tobě chovala jak k miminu a ty nic?

Noe (So, 14. 12. 2013 - 21:12)

Trestání plínami je starý trest. Mám o 3roky starší sestru Zoe. Ve škole jsem měl několik průšvihů že se to ani nedá spočítat. Vždy když jsem přišel domů musel jsem si udělat úkoly a pak si lehnout na přebalovák jo zapomněl jsem říct že mám ještě o 5let mladší sestru pak jsem dostal balík plen přes to gumové gaťky a nemohl jsem na záchod. Když jsem potřeboval na WC musel jsem do plen. K večeři jsem měl sunar z kojenecké lahve a šel jsem v 7:30 spát. V noci mě máma vzbudila a měl jsem zas sunar. Jednou když jsem tento trest měl ve středu dozvěděli jsme se že ve škole je chřipková epidemie tak. jsem simuloval. Měl jsem k snídani čaj a tak když jsem se měřil dal jsem teplomě do čaje. Ve středu a ve čtvrtek mohl zůstat doma, ale v pátek máma viděla jak strkám teploměr d čaje a řekla mi že jestli se budu chovat jako mimino tak se ke mě tak bude i chovat. Na celý víkend jsem měl tento trest.

mick (So, 14. 12. 2013 - 14:12)

Já mám z dětství také...Ahoj kolik ti bylo let a proč se k tobě babička chovala jako k malé holce a nosila jsi i plenky?

Dagmar (St, 11. 12. 2013 - 20:12)

Já mám z dětství také podobnou zkušenost jako malá jsem ráda jezdila k babičce i přesto že jsem musela chodit spát i po obědě a když se mi chtělo na záchod tak jsem musela říct babičce a ona mně posadila na nočník a před spaním jsem dostala mlíčko v dětské lahvi a pak cumel a šla jsem spát. Když jsme chodily na procházky nebo k rybníku tak mně vždy vezla na kočáru a když tam byla i sestřenice nebo bratránek tak na tom byly úplně stejně akorát jsme se střídali o kočárek. Dnes je mi 19 a ráda na to vzpomínám.

Je (Čt, 7. 11. 2013 - 18:11)

co porad proti tem plenkam mate?Je to vlastne pradlo jak kazde jine,jen trochu tlustsi a nepromokave.Drive kdyz se nekdo zacal pocuravat,tak uz to mel spocitane.coz neplati u deti a u tech,kteri nosi plenky i v dospelosti pro svoji preventivni ochranu,nebo pro pary,kteri si s nimi a s dalsimi pomuckami delaji sex zabavnejsi.Ale to bohuzel vsichni nepochopi

Stáňa (Út, 5. 11. 2013 - 16:11)

Malejm dětem bych ty plíny...U známých v americe měla pětiletá zdravá holka plenky celodenně,naší stejně starý holce jsme museli dát plínku,když chtěla do bazénu,jinak by ji tam nepustili.

Kamča (Út, 5. 11. 2013 - 13:11)

Malejm dětem bych ty plíny naopak brala dřív a nechala je běhat jen tak v punčocháčích. To byste koukali, jak si rychle umá zvyknou na nočník. Ono to počůrání do přilehlejch kalhot neni nic příjemnýho a studí to, tak si rychle zvyknou říct si..
A ne jak dneska, kdy dvou i tříletáý děti nosí plíny a dělaji si do nich jen pro to, že je to pro jejich mámy i pro ně pohodlný. Je to pěknej hnus, jako by byly ty děti blbý nebo zaostalý.
Tříletej harant ci si dělá pořád do plen to už je polozvířátko a ostuda jeho matky (pokud tedy není mentálně zaostalý).

Divák (Út, 5. 11. 2013 - 13:11)

Ježiši, tohle neni normál !!!

Pavel (Út, 5. 11. 2013 - 12:11)

Vzpomínám na doby kolem puberty, jsem pod peřinou v jednom kuse onanoval a pořád byl nevyspalý a unavený. Stopy na pyžamu byly zcela zřetelné, tak mi rodiče začali dávat pyžamo na celé tělo se zipem na zádech, abych se k přirození nedostal. Dost rychle jsme přišel na to, že i přes tohle pyžamo to jde, tak jsme pod něj dostával plenky s dost stahujícími vrchními plenkovými kalhotkami , abych si s přirozením nemohl hrát. To už fungovalo dobře, ale zvykl jsem si na to tolik, že tak spím dodnes.
A jako prostředek plenkové disciplíny to dělám dodnes s přítelkyní jako součást BDSM hry, která mi dává močovou cévku před zabalením do plen, aby mi čurání tam trvale odtékalo. Když jsem někde venku bez možnosti to přerušit, tak je to hodně ponižující, ale současně dráždivé.

Jana (Ne, 3. 11. 2013 - 17:11)

Když tak my nápis svů[email protected]

adéla (Čt, 24. 10. 2013 - 15:10)

Já jsem vždy u babičky až...Když tak my nápis svůj email a mužem si promluvit používám mail svého bratra [email protected] kdyby SIS chtěla pokecat v soukromý napiš

Reklama

Přidat komentář