Reklama

plenková disciplína

Default User Image
mravní hlídka (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

Zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

Default User Image
Lenka (St, 18. 9. 2024 - 07:09)

Tak vám nevím když dám synovi 6 let na noc pleny tak ráno je v suchu a když ho nechám bez plenek čisté nahateho že má dětskou noční košily tak ráno je celý mokrý lékařská prohlídka už proběhla a nic se nezjistílo ale zato starší syn který by měl být úplně bez plenek tak ten je vyžaduje nikdy i nonstop tak je nosí i do školy od značky seni kids xs natahovací sice mu je trochu vidět boule mezi nohama ale on s tím nedělá vůbec nic že má pleny jednorázové ale bohužel i doma klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem vždy když přijde ze školy tak se celý vysvlece do naha a čeká kdo mu dá pleny ty se musí dát většinou přijde už mokrý v těch plenkách co má na sobě. 

Default User Image
Petra (St, 18. 9. 2024 - 08:09)

Leni mi to mame s dcerama podobne,kdyz jsou bez plinek plavou v plinach tak mokro 2xtydne.holky 6 a 9let take s plinkou do skoly.domu dojdou mokre.Vysetreni v poradku doktorka:to se upravi samo,tak nevim.Holkam kupuji natahovaci plinky do skoly vypadaji jako kalhotky. Na ven a doma pak dostavaji latkove plinky a gumove kalhotky,pokazde z venku prijdou obe uplne durch pocurane.Petra

Default User Image
Martina (St, 28. 8. 2024 - 08:08)

Dobrý den, jak zajištujete plenu aby si s ní dítě v noci nemanipulovalo, aby si na ni přes  noc nesahalo a  třeba nesundalo.

Default User Image
Lída (St, 18. 9. 2024 - 11:09)

Já syna většinou fixuji na draka jako u batolat nejdříve dám klasické látkové pleny většinou na šířku složené a synovi je 10 let a je postižený ADHD tak se dávají plenky zatím nonstop doma klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky které jsou od značky bobanek s tím ho dobře zafixuji a pak dostane pyzamovy overal ten se dá sehnat na Temu úplně v pohodě a na venek jednorázové pleny Huggies největší číslo sice mne občas říká že pleny nechce ale bohužel jsou mu od lékaře předepsaný musí je nosit když je nedám tak by se pocural do postele či oblečení když ho každý den odvadim do školy tak sice má pleny také na sobě ty Huggies ale než dojdu s ním do cíle tak je většinou už pocurany tak v autě ho ještě prebalim do čistých plenek a má na sobě punčocháče a dětské leginy tak to je úplna pohoda hlavně při přebalování a ve škole mu dávají pleny také na má tu speciální školu dříve jedlickuv ústav pro tyhle děcka tam mají školu takže každý den mají vyučování do 12 hodin až 14 hodin. 

Default User Image
Kuba (Ne, 15. 9. 2024 - 09:09)

Mne když máma dává pleny tak mi na pyžamu mám nasite laclace a tím to pleny stahuje mezi nohama já mám vždy 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče mám pod pyzamem a nebo mne byli dány bodyčko ale plavkove pro holky já jsem si o plenky řek sám že mne nevadí že je budu nosit jak dlouho řekne máma teď jsem byl znovu prebaleny do čistých látkových plen založené na šířku zhruba 4 pleny ale mamka mne nakoupila i Sandru pleny. 

Default User Image
M (Pá, 6. 9. 2024 - 09:09)

Svázat ruce a nebo dát bodyčko se zipem vzadu každá dobrá švadlena by to mohlo zvládnout se synem 10 let jsem to udělala také vždy ráno řekl že mu plena spadla a pak bylo nacurano v posteli ale dá se udělat z pyžama na kalhoty nasijete laclace. Takto to má udělané i na punčocháčích a když je má tak s ními nemanipuluje v vždy při přebalování si musí říct mne a teď co začal chodit do školy ale te speciální tak tam má pleny non-stop a s punčocháči co mají laclace takto to má nastavené. A kolik let je synovi že má stále ještě plenky. Náš dostal epilepticke záchvaty tak ho nechali dojít normální školu a teď byl dan do té speciální školy kam chodí děcka s postižením. 

Default User Image
Bára (Čt, 29. 8. 2024 - 11:08)

Většinou má bodyčko se zipem vzadu a takto si pleny nesunda sám to mu většinou dávám klasické látkové pleny už je takto zvyklý a na venek jednorázové pod kraťasy sice klukovi je jedenáct let ale před prázdniny se začal pomocovat jak do postele tak i do oblečení tak jsem mu řekla že mu dám látkové pleny na doma a jednorázové pleny na venek a se vším souhlasil a nechává se prebalovat jako batole úplně v pohodě ale já dávám ty svrchní kalhotky i přes jednorázové pleny jsou úplně stejné jako ty klasické pvc kalhotky ty jsou od značky bobanek a úplný klid a když je doma tak má i punčocháče a nevadimu že je teplo stejně dostal i průjem tak pleny se hodí mít na sobě. 

Default User Image
Martina (Čt, 29. 8. 2024 - 12:08)

no dávám mu na spaní pyžamové kalhoty a body se dělá jen do velikosti 110 a se zipem ? to jsem ještě nikde neviděla děkuji za odkaz, dávám jednorázovky se sandrou ,  takže na stažení už boxerky nepotřebuje , punčocháče tady v těch vedrech fakt není dobrý nápad dávat .

Default User Image
B (Čt, 29. 8. 2024 - 15:08)

A kolik let je klukovi ptám se kvůli tomu jestli není můj syn jen taková ostuda nosit plenky ještě v jedenácti letech. 

Default User Image
Bars (Čt, 29. 8. 2024 - 15:08)

Já jsem kluka změřila a dala jsem si je ušít Jana rubcova a udělala mne je a rovnou na převlečení troje o trochu větší čísla nevadí stejně se mezi nohy dávají víc plen a punčocháče chtěl on sám já jsem mu chtěla dát pouze plenky ale o ty punčocháče si řekl sám ze je chce tak i tak dostal stejně leží v posteli. A už jsem dneska prebalila zatím 3x ráno měl jednorázové pleny a pak na přebalování už látkové pleny klasiku a teď znovu čisté látkové se svrchnimi kalhotky a čisté punčocháče to mu plenky krásně stáhne a z rána mne na zahradě už uschli látkové pleny tak se pere ještě jedna pračka plen a rovnou vše skládam na denní použití 4 látkové pleny a na noc 6 látkových plen aby byl hezky v plenkách a hlavně v klidu. 

Default User Image
Martina (Pá, 30. 8. 2024 - 09:08)

můžu poprosit odkaz na tu paní co šije ? Chtěla bych  body s krátkou těsnou nohavičkou, aby se nedostal k pleně jen to zapínání by muselo být trochu odolnější nebo na ten zip na zádech je mu 8 tak mezi nožičkama by si to zvládl rozepnout a nimrat se v pleně kupuji ty s 5kapkama aby v nich chvíli vydržel, a vypada v nich tak roztomile.

Default User Image
Bára (So, 31. 8. 2024 - 10:08)

Napište si na net Jana rubcova firma In-tex a vše by se mělo ukázat. A nebo dám delší tričko a s konce trička udělám uzel a vše je vyřešeno také? 

Default User Image
Gabča (St, 28. 8. 2024 - 09:08)

Syn má pleny jen na spaní, natahovací plenkové kalhotky a na to těsné boxerky. Rozhodně se nemůže vymlouvat, že mu pleny spadly.

Default User Image
Kuba (Po, 26. 8. 2024 - 21:08)

Mne je sice 14 let a večer mne mamka dává pleny vždy po večeři a teď ležím v posteli na suché plence dostal jsem jich 3 vkladacky a jednu klasiku látkové plenu a pak punčocháče já občas před přebalováním ještě občas masturbuji lékař mamce řekl že to není škodlivé jako masturbace ale i pleny a punčocháče m

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 22:08)

hon si ho ve sprše , jako každý kluk ve vývinu 

Default User Image
Kuba (Út, 27. 8. 2024 - 12:08)

Vždy jsem si to dělal ve sprše ale pak mne načapala máma ona to dobře ví když dělá ve zdravotnictvi ptala se lékaře a ten jí řekl že že to není škodlivé. Ale pak v koupelně mi řekla abych si vzal pleny jednorázové aby ten masturbat nešel do do punčocháču ale do té pleny ale když vyjdu z koupelny a nemám pleny na sobě tak pak jako trest dostanu ty látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bodyčko přes punčocháče naštěstí jsem ve 14 letech drobné postavy a mamka mne ho ušila sama dneska ráno jsem byl durch mokrý a posrany tak mne sundala pleny v koupelně a umyla z největších sraček jelikož jsem měl hodně nakadino v plenkách pak se mi optala jestli chci čisté látkové pleny a já řekl že ano že klidně tak mích dala 4 látkové pleny s pvc kalhotky a já jsem byl spokojen ale dala mne i punčocháče dětské frote s tepláky který mají taky laclace. A máma šla do práce na odpolední a mne má na starosti sousedka snad mne chvíli nebude dávat pleny říkal jsem to i mamce že je nechci přes den ale jenom na spaní na noc ale bohužel máma je jiného názoru že když nejsem ještě dospělý tak plenky budu dostávat každý den a noc teď jsem sice vzhůru ale než usnu teta mne nabízela že mne prebali a spát mohu u nich že mne pak bude mít na hlídání až máma půjde do práce ale moji mami je kamarádka sice jsem předtím souhlasil s tím aby mne dala čisté pleny ale ono mne to už mezi nohama začíná i svědit asi budu mít opruzeniny tak už si mne teta vyzvedla a jsem u ní doma a čekám že mne sundá ty mokré pleny a říkala aby si lehnu na přebalování tak si musím lehnout ale už vstal i její syn ten nosí plenky také akorát že je mu 8 let u něj bych plenky ještě chápal ale u mne už ne ale nemohu za to když se stále pomocuji jak do postele tak i do oblečení tak pleny mám taky tak teta říkala že mi bude dávat pleny. 

Default User Image
Kuba (Út, 27. 8. 2024 - 12:08)

Ale jednorázové na lepitka seni kids xs větší prý nemá ale říkala že jsem hodný chlapeček který čůra do plenek a ne do oblečení a postele předtím co mne mamka dala pleny tak jsem jich měl 6 látkových plen a byly durch mokrý teď jsem nahaty šla umýt svého syna jelikož říkala že byl taky durch mokrý a posrany a já jsem na přebalovací podložce a mám chuť si udělat masturbaci ale nemohu teď se mi teta zeptala jestli v pořádku a já jsem ji řek že si doma dělám před přebalováním masturbaci a ona mi řekla co ti v tom brání tak si ji udělej a pak tě stejně otru vlhcenimi ubrousky a namažu mastí a zapudruji a dám ti 2 vkládací plenky s jednorázovkou jelikož tvá máma mne řekla abych tě po odpolednim spánku prebalila do čistých látkových plen a kluci půjdeme ven tak vám dám každému i slabší punčocháče a leginy a nebo krátké kalhoty pod kolena spíš to jsou takové tepláky ale já jsem tetě říkal že mám to bodyčko na sobě no to nevadí tak ti ho sepnu mezi nohy a budeš mít ještě hold i body tak mne nasadila punčocháče sepla to bodyčko mezi nohami a ještě se čeká na svačinu pak už se snad půjde ven aby nebyla ještě koj lahev se sunarem a už má i menší plinku kolem krku to bude ta lahev určitě a je už ji mám tady na stole a je tak veliká asi 360 ml s menším sacim dudlíkem tak já končím a jdu dudat Sunar. 

Default User Image
Host (Út, 27. 8. 2024 - 12:08)

Bylo by to dobrý nápad nacpat většího kluka do plenek ale věříte tomu vím že se to může stát a větší děcko se ve 14 letech ještě pomocuje do postele ale jinak ustihodny výkon u velkých děti. 

Default User Image
Jana (Út, 27. 8. 2024 - 13:08)

Opravdu úctyhodný výkon u starších a dospívajících dětech, zvlášť když jim dáváte látkové plenky,pro někoho jsou tyto plenky nepohodlné,ale pro někoho zase jsou lepší než ty jednorázové 

Reklama

Přidat komentář