Reklama

plenková disciplína

mamina (Ne, 6. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj jaké ty ortezy používáš?

tenistaify (Út, 21. 1. 2014 - 10:01)

A kde se dají sehnat?No zkuste Latex fashion v Praze,ale málo nestojí,to jsem ty naše problémy radši vyřešil jinak.

stalevplence (Po, 20. 1. 2014 - 22:01)

Já mám syna 16ti letého a...rebeca: no myslím že fantazíruješ nebo si vymýslíš a lakuješ nás už ti věřím to že 16 syn si před mámou lehne nahý a nechá si dát plenku v 16 letech je většina kluků vyvinutejch na tolik že mají už pořádnýho pinďoura ochlupený sou a o erekci ani nemluvím mě je 39 a ze zdr. důvodů plenky musím nosit a docházím pravydelně na urologii tam se musím vždy svléknout jen do plenky a položit na lehátko sestra mě rozbalí plenku a doktorka vyšetří a jen mě sestřička rozbaluje a pak mě po vyšetření dá čistou plenku a co teprv 16 habán kdyby ho mamka přebalovala aby se mu nepostavil to by musel být jen impotent a aby si to v 16 letech dobrovolně nechal dát od mamky plenku jedině kdyby byl mentalně postiženej mě mamka do koupelny nesměla už v 10 letech. Můj synovec už v 10 letech měl dole chloupky a taky se schovával a styděl před rodiči. Tak nás prosím tě nelakuj a nehoupej .Jinak si zahrávejte u větších dětí s plenkami a nabouráte mu tak psychiku a jeho JÁ že z něho uděláte doživotního plenkaře nebo fetišistu jako jsou na BDSM seznamkách.

tenistaify (Ne, 19. 1. 2014 - 23:01)

No rok už je dlouhá doba,může se taky stát,že sice neskončí v ubytovně pro svobodné matky s dětmi,ale může se stát,že pleny bude muset nosit už celý život,tak co je vlastně lepší?Nějak Vám to nedochází.

??? (Ne, 19. 1. 2014 - 23:01)

No prodávají se ještě...A kde se dají sehnat?

14.06.2010 13:17 (Ne, 19. 1. 2014 - 23:01)

Ahoj
Může mi prosím...Me tohle delala ma teta kdyz sem byl u ni na prazdninach. Kdyz sem zlobil nebo sem proste neposlouchal tak sem dostal plenku jako male decko pry abych si uvedomil ze sem opravdu jeste male decko (bylo mi 9). Byl to neprijemny trest a hodne sem se stydel kdyz sem musel chodit v plyne, ale zase to byl trest učiný. Vždycky tak týden potom jsem byl jako svatoušek než sem se otrkal.

tenistaify (Ne, 19. 1. 2014 - 22:01)

čím více čtu tuhle...No prodávají se ještě igelitové kalhotky se zámkem,které nemůžou jen tak sundat a klíček budete mít vy.

stalevplence (Ne, 19. 1. 2014 - 21:01)

No nevím zdali je to rozumný trest. Mě bude letos 39 let plenky nosím celý život ale ze zdr. důvodů a mam s toho trauma někdy mě to vyloženě se...e. Měl bych strach u svých dětí, že bych tím unich mohl vyvolat neurení močový měchýř a poškodit funkci svěraču tak že potom na plenkách mohou zůstat celý život budou se počůravat. A nevím zdali Vám potom ve 20 - ti za toto poděkují když jim takhle poškodíte zdr. stav.

Karel Lukáš (So, 18. 1. 2014 - 22:01)

Ahoj
Může mi prosím někdo vysvětlit co to je plenková disciplína?
Vím co to je plenkový fetiš ale plenková disciplína, to slyším prvně.
Pokud někomu vadí že se ptám tak se omlouvám a odpusťte mi mou zvědavost.

otec (Po, 13. 1. 2014 - 20:01)

A jak donutíte puberťáka si navlíct plínky? Toho našeho bych musel napřed zabit a pak tyto propriety na něho navlíknout.

Gabča (Po, 13. 1. 2014 - 18:01)

Na Youtube je video Ich will kein Pampers,to odpovídá přesně názvu této diskuse.

wtf (Ne, 12. 1. 2014 - 20:01)

Ježiš to je úchylný, to je snad klub nějakých BDSM fekal honibrků. Jestli ne tak sociálku na vás.

Rebeca (Ne, 12. 1. 2014 - 09:01)

Já mám syna 16ti letého a on každý večer chodí na různé párty a domů chodí opilej. Desně. Jednou asi ve 2 hodiny ráno se vracel strašně vožralej a dorazil asi ve 2:43. Říkala jsem mu že má zaracha a zítra ať se těší. Když byl ve škole šla jsem nakupovat a koupila jsem plenky s dětským potiskem, kojenecké lahve 2, dudlík a od kamarádky jsem si pučila autosedačku se zvířátkama a jelikož byla zima koupila jsem mu kombinézu, čepičku s tkaničkama a byl na ní krteček. Když přišel ze školy musel si lehnout na postel. Dala jsem mu plenky přes to punčocháče, dudlíka, krmila jsem ho z kojenecké lahve a po obědě musel jít spát a večer jsem ho vykoupala a šel spát hned po večerníčku. V sobotu odpoledne přijela moje sestra Hanka se stejně starou dcerou jako Lukáš. Když ho uviděla jak spí s dudlikem popadala se za břicho smíchy. A pro něj to byl dost účinky trest.

Dana (Ne, 5. 1. 2014 - 23:01)

Před Vánočními prázdninami jsem nakoupila plenky obyčejné dětské velikosti 6 z Tesca dudlík a 2 dětské flašky a hned první den prázdnin ráno dostal plenku prvně protestoval každý den odpoledne musel jít spát a večer hned po večerníčku dostal flašku a šel spát a všechny náštěvy absolvoval v plenkách a punčocháčích. Celé Svátky byl jak Mílijus.

Jana (So, 4. 1. 2014 - 11:01)

No jednoduše. Stačí, když...Nápad dobrý, ale nevím, jestli by zrovna na tohle moje mamka skočila.

xy (Pá, 3. 1. 2014 - 21:01)

Já budu mít asi trochu...No jednoduše. Stačí, když povíš mamce zhruba toto: "Nedávno jsem slyšela, jak se bavily dvě paní. Ta jedna říkala, že má dospívající dceru, a když moc zlobí, tak musí za trest nosit plenky. K tomu navíc ještě zamknou záchod, a ona musí čůrat do plen. Jen na velkou může jít na WC. No to musí být strašné, tak ponižující, to bych asi vyskočila z kůže."

Zkus to a pak napiš, jak jsi dopadla.

Jana (Pá, 3. 1. 2014 - 16:01)

Já budu mít asi trochu zvláštní dotaz, ale můžete mi někdo poradit, jak mamku dovést k takovému způsobu trestu?

Dodnes jsem nevěděla, že něco takového je, a ne, že bych zrovna toužila promenádovat se někde s plínou mezi nohama ve svém věku, ale teď když žijeme s mamkou samy, tak musím uznat, že na mě nemá žádné "páky" a já dost blbnu a po posledním průšvihu si myslím, že by to i bylo fér, když mi řekla, že se chovám jako dítě a já musím uznat, že jsem to přepískla.

A (Pá, 3. 1. 2014 - 16:01)

máme první návštěvu...všimla si návštěva boule mezi nohama,nebo to má stažený,aby to nebylo vidět?

Olga (Pá, 3. 1. 2014 - 13:01)

máme první návštěvu zvědavou a kluka v plíně

Olga (Pá, 3. 1. 2014 - 13:01)

Před návštěvou ne, ale...tak já jsem to zase všude rozhlásila po známých tak budou návštěvy.
Musel je jít se mnou koupit, moc se styděl a doma prosil a byly i slizy.

Reklama

Přidat komentář