Reklama

plenková disciplína

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

Koukněte na netu,...bohužel se mi pro větší děti nepodařilo plenky najít

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

to není pdole věku nebo výšky? váží 52 kg

+++ (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

trestáme ho nahým...Koukněte na netu, například Huggies dry a Vaši váhou kategorii.

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

Určitě ano, ale pokud zatim...trestáme ho nahým klečením, výprask nedostal nikdy, poradíte jakou velikost plenek na njě a kde se dají koupit?

+++ (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

ahoj - zajímavý způsob...Určitě ano, ale pokud zatim nemel prisnou vychovu a je zvyklý odmlouvat, tak se připravte na odpor. U nás stacilo par na zadek.

+++ (Čt, 2. 1. 2014 - 14:01)

Neohlášen k nám nikdo nechodí.

Olga (Čt, 2. 1. 2014 - 11:01)

ahoj - zajímavý způsob trestu, myslíte že bych ho mohla zkusit i u kluka sedmáka?

Viky (Čt, 2. 1. 2014 - 11:01)

Samozdřejmě má...A když přijde třeba návštěva a vidí holku s boulí mezi nohama,jak to vysvětluješ?

+++ (Čt, 2. 1. 2014 - 01:01)

Samozdřejmě má jednorázové. Plenku si sama nedává, ani se nepřebaluje. Když příjde domů ze školy, musí se svléknout a já ji nasadím plenku. Nesundává si je, protože když má plenkový trest, zamknu WC a koupelnu, takže stejně nemá kam si odskočit. Jedině snad kdyby šla do dřezu ale to by nešlo protože přes den bych to viděla a vecer usina driv nez ja, aby si pockala az budu spat. Dřív si je na truc sundávala a vztekala se hodne, ale vedlo to jen k tomu že jsem jí nasekala na zadek a prodloužila trest.

Stáňa (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

Myslíte značku? Ano musí...Myslela jsem jestli jednorázovky nebo látkovky a taky bych ráda věděla,jestli si plenu dává sama a jak vůbec dokážeš,že plenky nosí a nesundá si je,třeba v posteli.

Helena (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

A to jí přebaluješ ty nebo se musí přebalit sama.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 21:12)

máš pravdu, promiň..

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 20:12)

Prosím už to neřešme a ne takto detailně, brr ! Nechci na to vzpomínat. :-/

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 20:12)

Zuzko, nevím kolik ti je, jestli ty výprasky dostáváš ještě pořád..sice píšeš, že nejseš srab, že to vydržíš ale na hrdinku bych si nehrála, protože jestli tě někdo mlátí opakovaně to už je fyzické násilí, to se nezlob..

Zuzka (Čt, 30. 12. 2010 - 20:12)

ale Zuzko, ty jsi dostala...Ale víš, kolikrát už se mi to stalo? A taky to nehrotím. Jak jsem psala, když bych se z toho nemusela umývat sama, tak to zase takové drama není.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 19:12)

ale Zuzko, ty jsi dostala výprask a počůrala se, jen v jednom momentě, ale Katka byla ponížená 5 dní, před sourozenci a ještě otcem přebalovaná i při vykonání velké potřeby, a to je mnohem horší. Vůbec to že se k tobě chovají jako k malému frackovi..tobě otec určitě ve 14 neutíral výkaly ze zadku při výprasku..tak to nemůžeš srovnávat, je to nechutný že to tu tak píšu.ale pleteš se..

Zuzka (Čt, 30. 12. 2010 - 19:12)

Ano Liso, máš pravdu, taky...Je opravdu mnohem lepší vydržet bolest a čůrat si před tátou po nohách, vážně mnohem míň trapné.
Jen z toho opravdu děláš moc velkou vědu a bereš si to.

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 19:12)

Ano Liso, máš pravdu, taky jsem to Zuzce chtěla napsat, každý to má asi jinak, ale já taky raději vydržím bolest, než ponížení.

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 19:12)

No právě, sourozenci takový trest nedostali: - já byla pro ně dostatečnou výstrahou. Ale dovedeš si asi představit, jak se pak ke mně chovali, už nikdy jsem u nich neměla žádnou autoritu. Dodnes je to takový můj rodinný kostlivec ve skříni, když jsme u našich a dají v televizi reklamu na dětské plenky, tak s sebou vždycky škubnu a trnu, jestli to někdo nepřipomene. Dlouho jsem se nikomu z rodiny skoro nedokázala podívat do očí, jak jsem se za sebe styděla. Ono se snadno řekně že je to jen 5 dní, ale ten zážitek už nikdo nevymaže. To, jak mě všichni viděli, jsem prostě neskousla.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 19:12)

Katko, nedivím se že máš depresi,rodiče tě možná odnaučili kouřit, ale zato máš psychické následky na celý život a to je rozhodně ještě horší, a ještě přebalování od otce, to snad ne..rodiče ani nedomysleli jak ti ublížili, je to strašný když si to jen představím, ještě před sourozenci - ty taky dostali někdy takový trest? Běhá mi z toho husí kůže..pro mě je to psychické týrání a to je horší než tělesné a nikdo mi to nevymluví

Reklama

Přidat komentář