Reklama

plenková disciplína

Mima (Ne, 24. 10. 2010 - 07:10)

zase honibrka otravujou celej...Ale já opravdu bohužel občas od mamky dostanu sekec

Mima (So, 23. 10. 2010 - 21:10)

Otázkou ale je, jestli není...No plenky bych za trest nikdy nosit nechtěla. Já občas mám zarach nebo mi máma naseká zadek vařechou. Taky dost nepříjemná záležitost zvlášť když je to někdy úplně na holou prcku.

nojo (So, 23. 10. 2010 - 15:10)

Otázkou ale je, jestli není lepší rychle si odbýt výprask, než si pak několik dní dělat do plínek.

Jana (Út, 12. 10. 2010 - 17:10)

jaký máte názor na...Já bych to asi brala. Máma mně při vylomeninách vždycky seřeže holej zadek rákoskou nesnáším to a stejně se někdy u toho i počůrám. Plenky aspoň nebolí

Patrik (Ne, 10. 10. 2010 - 18:10)

Ale to je jen taková kráva. Chodí na všechny diskuze s nějakým sexuálním tématem a všechny pořád dokola označuje za lháře a honiče, každého nařkne z toho že je lhář, pokud jsi žena tak tě označí za chlapa a hlavně neustále spamuje a jediné uspokojení jí přináší, když v takové diskuzi pak lidé přestanou psát. Nejlepší je ji ignorovat, je to vlastně chudák co jen celé dny sedí u počítače a monitoruje diskuze. Nějak jí nedochází, že tohle je veřejný prostor a že ona nemá co rozhodovat, o čem se kdo bude nebo nebude bavit. Díky za tvé zkušenosti a něj se hezky.

Vanda (Ne, 10. 10. 2010 - 17:10)

Vando povíš mi o tom víc?...BYl to zrovna nějaký prodloužený víkend takže jsem je musela nosit 3 dny a bylo to fakt hrozný. Radši bych si vybrala jakýkoli jiný trest než toto klidně i třeba nářez, ale mamka to moc dobře věděla jak to funguje. Je to zkrátka hodně ponižující když už to nejde vydržet a počůráte se nebo pokakáte do plíny v tomhle věku a mamka vás pak přebaluje utírá vám prcku a pořád zdůrazňuje že je to za trest a jestli se nepolepším tak to přijde znovu Myslím že jí to poradila jedna známá co žije někde v Kanadě nebo US. Naštěstí mně takto potrestala jen jednou. Teť už jí to nemám za zlé byl to trest stalo se a už je to pryč. Ještě pro ničitele této diskuze. Proč všechny označuje za honiče? Od toho snad diskuze jsou že tam lidi píšou zkušenosti k tomu tématu. Když mu to tak vadí ať tuto diskuzi nenavštěvuje. Nebo snad byl taky takto potrestán nebo potrestána a má z toho trauma?

Patrik (Ne, 10. 10. 2010 - 10:10)

Vando povíš mi o tom víc? Jak dlouho jsi plenky nosila?

Vanda (Ne, 10. 10. 2010 - 10:10)

jaký máte názor na...Mně takto mátina potrestala asi před 5 lety. Bylo mi asi 15. Málem mně vyhodili ze školy. Urovnala to ale byla strašně naštvaná a trest mně neminul zarach a ještě k tomu plenky. Byla jsem ráda, že mně nevyhodili tak sem to pokorně přijala stud působí děsně když nic jiného nezbyde a děláte si do plín a pak to přebalování s výchovným kázáním a v tom věku. Jsem ráda že jsem to zažila jen jednou a nechápu lidi co o tom píšou že je vzrušuje nosit plíny.

Lída je chlap a (So, 9. 10. 2010 - 14:10)

Já to viděla u kamarádky....Lída je chlap a honí protože ho vzrušuje čurání do plenky, tak ho neprovokuj nebo sem zase bude psát úchylárny.......

Lída je chlap a honí protože ho vzrušuje čurání do plenky, tak ho neprovokuj nebo sem zase bude psát úchylárny.......

Lída je chlap a honí protože ho vzrušuje čurání do plenky, tak ho neprovokuj nebo sem zase bude psát úchylárny.......

Lída je chlap a honí protože ho vzrušuje čurání do plenky, tak ho neprovokuj nebo sem zase bude psát úchylárny.......

Lída je chlap a honí protože ho vzrušuje čurání do plenky, tak ho neprovokuj nebo sem zase bude psát úchylárny.......

Lída je chlap a honí protože ho vzrušuje čurání do plenky, tak ho neprovokuj nebo sem zase bude psát úchylárny.......

Jana (So, 9. 10. 2010 - 10:10)

jaký máte názor na...Já to viděla u kamarádky. Nesla jsem jí půjčit sešity na opsání otevřela mi její mamka a pozvala mně dál k mému údivu měla kamarádka na sobě plenu její mamka mi řekla at se nedivím že se chová jak malá tak že za trest má dnes plenku místo výprasku. Pak už jseme se o tom víc nebavily.

LÍDA dělá model (Út, 28. 9. 2010 - 02:09)

LÍDA dělá modeling a zárověň do plínek,dobrá kombinace!LÍDA dělá modeling a zárověň do plínek,dobrá kombinace!LÍDA dělá modeling a zárověň do plínek,dobrá kombinace!LÍDA dělá modeling a zárověň do plínek,dobrá kombinace!LÍDA dělá modeling a zárověň do plínek,dobrá kombinace!

Lída (Po, 27. 9. 2010 - 20:09)

Já vím, že z mé strany to není správné, ale nemohu ovlivnit své pocity. Jsem ráda, že ji mám teď skoro pořád doma, že se o ni zase můžu "starat". Nevím, zda máš děti a zda jsi zažila syndrom prázdného hnízda. Já vychovala dvě dcery a ta starší už s námi nežije a když jsem pozorovala dospívání té mladší, byli mi strašně úzko. Navíc její puberta byla riziková, začala dělat modeling, každou chvilku nějaké focení nebo přehlídky - byť v rámci České republiky, tak holka byla furt rozlítaná, přehnaně sebevědomá a díky jisté finanční nezávislosti na ni nic neplatilo. Skoro jsem mohla počítat na prstech jedné ruky, kdy se zdržela doma déle než hodinu nebo kdy jsme si popovídaly. Teď je náš vztah mnohem bližší, když o tyhle věci přišla. Vím, že je to kruté, ale jsem ráda, že se teď vyhýbá klukům i kamarádkám a je závislá na mně.

Fakt nechápu (Po, 27. 9. 2010 - 17:09)

Lído, nechápu Tě, každá máma by dala cokoli za to, aby měla zdravé dítě a pro Tebe je vlastně dobře, že dcera je inkontinentní, pokorná..to zní strašně..tichá je proto, že je nešťastná, a tobě se příjemně ulevilo??? Je mi jí líto, nechtěla bych být v její kůži, ten stud když si bude chtít najít jednou partnera...

Radek (Po, 27. 9. 2010 - 01:09)

Zdravim všechny mam osobní zkušenost s tímto druhem trestu.Je mi niní 23let stalo se to asi když mi bylo okolo patnacti let.Bylo to v zimě sankovali jsme a blbli s ostatníma dětma a mě se začalo chtít hrozně moc čůrat jenomže jsem byl moc navlečený tak se mi nechtělo vše sundavat a byl jsem stejně trochu mokrý od sněhu tak jsem si řek že se počuram a nikdo nic nezjisti.Ale bil to omyl protože to do oblečení hned nešlo tak jsem mírně zatlačil což jsem neměl dělat protože jsem se pokadil což už skrýt tak lehce nešlo.Když jsem přišel domu mamka křikla at se slecu na chodbe aby nebilo mokro všude tak sem si svlík kombinezu a šel jsem do pokoje pro čistý a suchý věci jenomže proti mě už šla mamka aby dala susit kombinezu.Prošla a nic asi nepoznala protože nic neřikala až po chvilce křikla radku pocem.Něvěděl jsem co chce tak jsem šel což byla největší chiba mamkanatahla nosem a řika cítíš to taky ptal jsem se co ona tys nesplach zachod ja odpověděl ze jsem na zachodě nebyl natahla podruhý a vtom ruplo to moje pokakaní odvětila Radku ty jsi se podělal a čuchlsa si blíz vysvětlovat uz to nemělo cenu tak mamka rekla ze mam jít do koupelny že my zacvilku přijde umýt zadek.Pochvilce přišla a vruce držela pleny.umila mě a nasadila mi ty pleny se slovama že celí týden je budu nosit a vykonavat do nich potřebu abych si uědomil že do vecí se nekaka.

Lída (So, 25. 9. 2010 - 08:09)

Poměrně zajímavé téma. Taky mám doma dceru v plenkách, ale ne proto, že bych ji nutila, začala je nosit ze zdravotních důvodů, byť v dost pozdním věku a teprve před pár měsíci. Ze začátku jsem z toho byla stejně jako ona špatná, ale pak jsem začala pozorovat přesně ty výhody, které zde popisují trestající rodiče. Je tichá, pokornější, odpadly veškeré dřívější hádky, víc mě respektuje a potřebuje. Zní to hrozně, ale já jsem za její inkontinenci a pleny ráda a když se po všech testech ukázalo, že minimálně počurávání už bude mít asi do konce života, příjemně se mi ulevilo.

(So, 11. 9. 2010 - 19:09)

Souhlas, jde o trest jako...ne nejde.....je to trestné......jsou tu jen úchylové

Helena (So, 11. 9. 2010 - 10:09)

MARKETO až vychováš aspoň...Souhlas, jde o trest jako každý jiný.

hihihiíííí (Čt, 9. 9. 2010 - 16:09)

pro úchyla: množné číslo...už jsi napsala stížnost martino?..hihi

Martina.N. (Čt, 9. 9. 2010 - 16:09)

pro úchyla: množné číslo ti nepomůže, já děti nemám a do této diskuze jsem nepřispívala, jen tě potkávám i jinde a už mi to leze krkem. Dál na tebe reagovat nebudu, ale budu administrátorům stránek psát stížnosti tak dlouho, dokud s tebou nezatočí.

.. (Čt, 9. 9. 2010 - 16:09)

Dobře, budu žádat...zalez zoufalče..........nebo upozorníme policii že týráš svoje děti

Reklama

Přidat komentář