Reklama

plenková disciplína

Zuzka (Čt, 30. 12. 2010 - 18:12)

a jak vypadá výprask od...Nejsem žádný srab, vydržím to. Ale docela mě štve, že někdo se hroutí i z takových blbostí a prohlašuje, jak je výprask v pohodě.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 18:12)

a jak vypadá výprask od vašich? Mě teda nikdy naši nebyli, tak nemám představu. Zavolala bych na linku bezpečí, jestliže tě rodiče neúměrně mlátí nebo to řekla ve škole..

Zuzka (Čt, 30. 12. 2010 - 18:12)

Milánku neštvi mě, dokud...Spíš by sis měla vyzkoušet jak vypadá výprask od našich. Rozhodně bych se nehroutila z nějakých plínek.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

já jsem vůbec nechápala, že je to možný takhle trestat děti...no hlavně že to bylo "jenom" 5 dní. Někteří rodiče jak jsem četla třeba děti nechali v plenkách celé prázdniny a někteří dokonce až do 18 let - ale to hlavně nějací magoři v americe, taky to tam tak vypadá, děti po takovým trestu nenávidí rodiče, odstěhují se a končí u psychologů..považuju to za psychické týrání.jinak se tomu říct nedá.

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

No já to svým dětem taky neudělám. Mám z toho rozporuplné pocity, na jednu stranu ty kámošky se kterýma jsem začínala kouřit kouří pořád a nedokážou přestat, takže za tohle jsem ráda a vím, že to bylo tím, ale to ponížení bylo strašné. Já si celý ten monolog rodičů už nepamatuju, ale bylo to něco v tom stylu. Záchod nezamkli ale dost důrazně mi to zakázali. Ono Zuzka tvrdí, že je lepší výprask, ale já pochopitelně nešla do plenek dobrovolně, táta mě nejdřív taky musel seřezat, pak už jsem si moc netroufla porušit určená pravidla. Hlavně jak už jsem jednou měla plínky na sobě a pak je poprvé použila a máma mě přebalila jak mimino, tak se to ve mně nějak zlomilo, ten psychologický prvek je strašně silný.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

Katko, dovedu si to představit, děsný...to je fakt psycho, a to ti vysvětlili jako, že se chováš jako dítě tak je budeš mít a zamkli záchod? Tohle je určitě horší než výprask..výprask je jednorázový trest, toto je degradující a ponižující. Navíc si myslím, že to hraničí se ztrátou soukromí a osobní svobody..nikdy bych to neudělala..

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

no to je síla, hlavně by...Liso, ono už to že tě tak vidí rodiče, docela stačí, u nás ještě k tomu byly dva mladší sourozenci, kteří ze mě samozřejmě měli strašnou srandu. A plenky jsem pod oblečením musela nosit i ven. Taky jsem nechtěla, ale snadno se to řekne a hůř udělá, ve 14 jsem ještě takhle silný odpor vůči mámě a tátovi dohromady prostě nakonec nezvládla.

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

Milánku neštvi mě, dokud jsi to nezkusila, přijde mi že ti fakt nedochází, co ten trest všechno znamená.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

no to je síla, hlavně by mě jímala hrůza, kdyby mě tak někdo viděl kromě rodičů..a jak ti to řekli, nechápu jak na to přišli a hlavně bych si je asi nandat nenechala..já nevím co bych si vybrala..hlavně že si je nemusela mít venku..

Zuzka (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

Stalo se mi to jen jednou, ve...Tak než dostat výprask od našich, tak si budu vážně dělat raději do plínek třeba celý týden. spíš jen děláš z komára velblouda.

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 17:12)

Stalo se mi to jen jednou, ve 14, měla jsem plínky na 5 dní během jarních prázdnin, úchylné mi to přišlo taky. Pravda je, že to funguje, tehdy u mě naši našli půlku jointa a krabičku cigaret. Nikdy jsem ani jedno z toho už pak nezapálila a to je mi 22, takže mi to asi vydrží. Ale kdykoli vidím reklamu na plenky nebo třeba jen někoho kouřit, tak se mi sevře žaludek a udělá se mi špatně, protože jsem to snášela fakt blbě. Vlastním dětem dám radši na zadek než tohle.

Lisa (Čt, 30. 12. 2010 - 16:12)

Katko, tebe tak trestají? To si nedokážu představit, připadá mi to úchylný..

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 16:12)

No jak myslíš, ale věř mi že já vím, o čem mluvím. Buď ráda, jak to máš.

Zuzka (Čt, 30. 12. 2010 - 16:12)

Buď ráda, výprask je 100x...Spíš ty si představuješ ten výprask jako hurvínek válku. Navíc, aspoň bych se z toho nemusela čistit sama, já se nahá před mamkou nestydím.

Katka (Čt, 30. 12. 2010 - 16:12)

Buď ráda, výprask je 100x lepší, asi si to s těma plenkama představujete jak hurvínek válku, uvědom si, že nesmíš na záchod a máma tě pak pokaděnou přebaluje, klidně ve 14 letech, není lepší radši vydržet 3 minuty výprasku?

Zuzka (Čt, 30. 12. 2010 - 13:12)

Taky bych byla pro aby si mohl člověk vybrat. Škoda že o tomhle trestu naši neví.

Renča (Út, 28. 12. 2010 - 21:12)

Na nošení není nic ale na...No pořád lepší než ten výprask, spíš s tím moc naděláte.

Lima (Út, 28. 12. 2010 - 21:12)

Na nošení není nic ale na jejich používání je hodně..je to hnusně ponižující, představ si, že tě někdo nechá v podělané plíně a ty v tom musíš být...tresty by měly být přiměřené věku a hlavně ne ponižující, to už tu možná někdo psal...toto je uchylárna vhodná akorát k výchově psychopata..

Renča (Út, 28. 12. 2010 - 17:12)

Já bych teda takový trest brala mnohem raději než výprask. Však co je na tom nosit přes víkend plínky.

Lima (Ne, 26. 12. 2010 - 19:12)

Mimochodem většině příspěvků tady nevěřím, naplácat sem může každý co chce..

Reklama

Přidat komentář