Reklama

KAVITACE - BEZBOLESTNÁ ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCE

iveta_z_lbc (Po, 28. 3. 2011 - 12:03)

ahojky lidičky.tak ultrazvuk byl další z mých marných pokusů o centimetry dolu.nejen že to byl totální propadák,ale i ten nejdražší.dodržovala sem všechny jejich rady,návody na jídelníčky atd.po osmé když sem tam byla mi bylo řečeno,že to na každého nezabere takže smůla.měli by vracet aspoň část peněz když se s člověkem nic neděje pokud mu na začátku garantovali úbytek,ale ani to se nedělo.kolegyně z práce chodila taky a přibrala 6kg.prý proto že má nemocnou štítnou žlázu.přestala s ultrazvukem a lymfodrenáží a kila se ji pomalu vrací dolů.já se uskromnila v jídle(dávám si porce na malý talířek jím,každý2,5-3 hodiny a kila jdou dolů samy.zrychlil se mi metabolismus takže i cm přes mou przadek mají nižší hodnoty.ZÁVĚREM-nevěřím na žádné procedury,aby něco makalo za mě.ani prášky

Týna (So, 26. 3. 2011 - 10:03)

S kavitací mám nějaké zkušenosti, částečně vlastní, částečně převzaté a takže se s vámi podělím o svůj názor, se kteým můžete či nemusíte souhlasit - jako všechny věci v našem životě je i tato zkušenost zcela individuální. Na někoho to funguje, na někoho ne a nemůže za to ten přístroj. Přístoj rozbije tuky každému, ale to co se děje v našem těle pak už je druhá věc. Tuky musí být zpracovány a ne každé tělo to zvládne dobře. Kromě pitného režimu záleží i na stavu našich jater a lymfatickém systému a tohle vám v žádném salonu neřeknou. A jednou lymfodrenáží po kavitaci se lymf. systém do pořádku nedá. Moje rada zní - vyčistěte svá játra, choďte nějakou dobu jen na lymfodrenáže, pak teprve kavitace a uvidíte výsledky. I tak výsledky budou menší než očekáváte, počítejte s tím, 4 cm po jedné kavitaci je prostě nemožné, je to jen reklamní tah. Ale tak ten cenťáček, dva, to je realné....Rozhodnout se musí každý sám. A ještě pro kolemjdoucí - mimochodem, na celulitidu to funguje úplně nejlépe, pokud se to proloží opravdu kvalitními lymfodrenážemi. Přeji všem jen ty nejlepší zkušenosti s kavitací.

Kolemjdoucí (Pá, 25. 3. 2011 - 21:03)

Můžu se zeptat, proč používáte ve vztahu k vlastním (myslím, že dospělým) osobám zdrobněliny?
Zadeček, bříško, nožičky...
Přijde mi to hrozně směšné a samolibé.
Jo - a občas sem kouknu proto, že mám celulitidu, ale zatím mě nikdo nepřesvědčil, že by kavitace tohle vyřešila.

Simona (Pá, 25. 3. 2011 - 21:03)

Ahoj všem ženám ,které chtějí být krásné,rozhodla jsem se investovat do kavitace,v našem malém městě otevřely nový salon,ve kterém ji mají,ale negativní odkazy mě odradily nestálo by to totiž korunu, ale 6.ooo,-opravdu jsem typ ženy která cvičí 2xtýdně a snaží se dodržovat nějakou formu stravy i když ne vždycky to jde,bohužel geny jsou geny,a nebo mám druhou možnost jít pouze na lymfodrenáže s ručním rozmasírováním lymfy a to stojí celkově 2.000,-ale nevím jaké jsou výsledky poradí někdo ,kdo s tím to má zkušenosti děkuji za jakoukoliv odpověd.

Milly (Pá, 25. 3. 2011 - 21:03)

ahojky,ja byla včera na kavitaci poprvé a zatím bohužel nevidím rozdíl,ale mám kamaráda co byl na bříšku a je spokojený.je to asi hodně individuální.

Ema (St, 23. 3. 2011 - 10:03)

Ahojky,
Kavitaci jsem podstoupila dvakrát. Moc nesportuji a že bych jídlu dala vale se říci také nedá. Byla jsem na zadečku. Paní na mě použila dva přístroje Radiofrekvenci a poté kavitaci(ultrazvuk)potom jsem si dala skořicový zábal a dala mě do lymfatických kalhot a musím říct, že se mi nožičky krásně postupně vyhlazují. Možná jsem neschodila tloušťku nohou (neměřila jsem to), ale celulitidu opravdu ano jsem zcela spokojená.

Makca (Po, 21. 3. 2011 - 18:03)

Ahojky, vím jen o tom tlaku,...Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s kavitací v tom, že na ni šel kvůli komsmetickým probloémům...mám na ni jít teď poprvé a objednala jsem se hlavně proto, že po úraze mám na jedné noze kde jsem mělaq hematom nahromaděný tuk, ikdyz uz jsem pop plastice a nohu mám tak nějak dá se říct trochu hrbolatou...a doufám že rozbitím tukových buněk by mi mohla kavitace pomoci v tom že mi to nohu "srovná"....nevím ale jestli to nebudou vyhozené peníze....děkuju všem za názor

bobinka (Po, 21. 3. 2011 - 10:03)

Ahoj, mám dotaz. Proč není...Ahojky, vím jen o tom tlaku, může se ti udělat špatně a hlavně všechny hodnoty v těle se ti trochu zvýší... Já mám nemocnou štítnou žlázu a normálně jsem to podstoupila bez jakýchkoliv problémů anebo vedlejších účinků.:)

bobinka (Po, 21. 3. 2011 - 10:03)

Pročítám si tady ty diskuze... Názory se dosti liší, ale já můžu říct, že po upravení jídelníčku a 2 návštěv v salonu jsem nadmíru spokojená a nejen já!:)

Petra (Ne, 20. 3. 2011 - 22:03)

Děkuji Jani za Váš názor :-) chystám se do studia Happysmile na kavitaci (poprvé) tak nevím co mám očekávat.

Jana (Ne, 20. 3. 2011 - 22:03)

Máte někdo nějaké...jsem nadšená, ne jen že jsem zhubla ale přístroj Impact váš organismus přepóluje na hubnoucí režim. Budete hubnout dlouho po elektropolaci.

Petra (Ne, 20. 3. 2011 - 22:03)

Máte někdo nějaké zkušenosti se studiem happysmile v ČB, kde provádí kavitaci na přístroji Impact, který kombinuje kavitaci s elektropolací?

Denisa (Ne, 20. 3. 2011 - 05:03)

za 5000,- koupíš hezký...je tam aukce od koruny,zalezi jak se to vysplha!jo mam doma elipticky trenazer za 7000,- a tohle jako doplnek,proc se ptas za kolik je,kdyz odpovis ze za 5000,-kopim trenazer!tak se neptej a hotovo!

Lenko (So, 19. 3. 2011 - 21:03)

za 5000,- koupíš hezký rotoped.

Lenka (So, 19. 3. 2011 - 21:03)

Já tam tedy žádný přístroj za 5000,- nebo méně nevidím.

Denisa (So, 19. 3. 2011 - 19:03)

Sice je to reklama, ale...nevíš o něm nic,ani jaké ma certifikáty za to,že je nezávadný!!

Denisa (So, 19. 3. 2011 - 19:03)

Dobrý den,
je k mání...Leni,mrknu ted na aukro,je tam vystaveny! :)

Lenka (So, 19. 3. 2011 - 18:03)

Ahoj,zdravim.. mrkni na...Dobrý den,
je k mání ještě ten přístroj? A za kolik?
Díky Lenka

Petra (So, 19. 3. 2011 - 15:03)

Ahoj, mám dotaz. Proč není vhodná kavitace při léčení vysokého tlaku a štítné žlázy?
Děkuji za odpověď.

Q. (So, 19. 3. 2011 - 12:03)

Sice je to reklama, ale výstižná: http://www.vasklub.cz/f/vasklub2/o/Akce%202011/Samo_se_to_neclenove.png

Vy naivní husy, vy si snad myslíte, že něco jiného než pohyb a omezení přejídání zaa vás zhubne? To ani náhodou! A ani náhodou krám, který podle všech zákonitostí fyziky a biologie kdyby skutečně fungoval, bylo by jeho používání provázeno masivním výskytem trombembolických komplikací a tukových embolií:-D

Reklama

Přidat komentář