Reklama

KAVITACE - BEZBOLESTNÁ ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCE

bobinka (St, 20. 4. 2011 - 17:04)

No já když jsem byla na té kavitaci, tak vím, že jsem postřehla název přístroje Prestige a před tím bylo mám pocit Vacavite...

Martina (St, 20. 4. 2011 - 13:04)

prodám poukaz v hodnotě 1000 kč za 200Kč. na kavitaci v salonu depil and body , (platí do konce dubna)

Minonka (Po, 18. 4. 2011 - 18:04)

Ahoj, je tu spousta názoru,...Mrkni na www.studiobodyform.cz
Majitelka i obchoduje s kavitačními přístroji, takže si hooodně rozmyslí, s čím bude ve svém salonu pracovat.... navíc má i dost praxi a já byla fakt spokojená:)

Kiki (Ne, 17. 4. 2011 - 23:04)

Ahoj, je tu spousta názoru, kazdý píše, že zaleží na přístroji, kterým byla provedena kavitace.
Nikdo však nenapsal název toho co to dělal dobře a toho do špatně.
Mužete se o to podělit???

Minonka (Ne, 17. 4. 2011 - 14:04)

Koukám, že každý máme svou zkušenost...
Kavitace je perfektní pro zformování postavy a je jasné, že ne všichni jsou z ní nadšení... Jenže, věřte nebo ne, opravdu moc záleží na tom, jaký salon, kdo a jakým přístrojem vás ošetří... Mám dvě zkušenosti, s jedním jsem přišla o 2cm, z druhým o 3 mm. Zkoušeli mi to na stehnech dvě paní po sobě, takže já už vím, kterou z nich si vybrat. Taky záleží, jestli je kavitace s podtlakem nebo jen ultarzvukem...a samozřejmě, jak máte rozjetou lymfu, jestli dost pijete atd. Jinak potom jsem nebyla na lymfodrenáži, takže nešlo o vytlačení vody a tudíš o úbytek, jak jsem tu někde četla.... Držím všem palce, at je víc spokojených klientů, jako jsem dnes já:) a to jsem byla veeelký skeptik :-D

bobinka (Čt, 14. 4. 2011 - 17:04)

Na silné ženy to bude fungovat až po několikáté návštěvě, přísné dietě a cvičení, to je můj názor... Neříkám, že já jsem twiggy, ale nejtlustší taky, prostě jsem krev a mlíko, jak se říká a mě ta kavitace hrozně moc pomohla, stále se udržuji a každý den je na mě znát i když mám sedavé zaměstnání!
Jinak je mi líto paní Zdeny, že má tak nemilý zážitek, tohle by mě asi dost nadzvedlo ze židle?! Navíc, kdyby to brigádnice neuměla, tak může ublížit...

Zdena (Út, 12. 4. 2011 - 14:04)

Osobně jsem si koupila poukázky na liposukci v Praze na internetu v hromadných slevách - nebudu jsmenovat, všichni známe. Vzala jsem rovnou čtyři (maximální počet). V termínu platnosti kuponu se mi podařilo rezervovat jedinou návštěvu. Pro klienty hromadných slev mají jinou otevírací dobu. Když jsem se dostavila na ošetření, byla jsem nemile překvapena. Byla jsem zavedena do sklepa domu, kde byly provizorní 4 židle jako čekárna a za plentou ošetřovala brigádnice, která podle jejího sdělení ještě minulý měsíc pracovala v Tescu. Nemusím doufám vysvětlovat, proč jsem se rozhodla nevyužít lymfodrenáž a po dvaceti minutách jsem uvolnila místo další nešťastnici. Na námitky mi na recepci paní řeka, že úroveň odpovídá ceně a v případě stížnosti se mám obrátit na majitele servru, odkud jsem si slevu koupila. Odtut mě zase odkázali zpět do studia. Boj jsem vzdala.

Katka (Po, 11. 4. 2011 - 11:04)

Kombinuji kavitaci a lymfodrenáž a mohu jen doporučit. Je pravda, že já nemám žádnou nadváhu, jen potřebuji spíše doformovat nějaký ty centimetry na bocích a stehnech, které zůstaly po dětech a drží se jak klíště i přes veškerou mou snahu cvičit. Po třech ošetřeních už je vidět výsledek. Nevím jak to funguje na opravdu silnější ženy, možná je potřeba to vícekrát zopakovat. Já jsem si zakoupila balíček deseti ošetření a už teď si říkám, že tolik jich ani nebylo potřeba. Fakt skvělá věc. Mimo úbytku cm mám i krásně "vyžehlené" nohy, nikde žádná celu.. Asi to vážně na každého působí jinak.

Jana (Ne, 10. 4. 2011 - 11:04)

Ahoj devcata, neinvazni...Neinvazivní liposukce je super věc, nejspíš jste až příliš při těle, že jste nezpozorovala žádný úbytek. některým to prostě nepomůže!

Honza (Ne, 10. 4. 2011 - 01:04)

Bohužel, kavitací...pekna blbost po dlouhem vahani a premysleni jsem i ja vyskousel kavitaci moje znama vlastni salon a byla ochotna kavitovat pul moji vepri rodiny zadne utahovani metru posunovani nohoru dolu ani piti litru vody celou dobu mela dohled na jeji ruce jestli nejak nesvindluje a prd verte nebo ne kazdy ma ubytek jiny maly nebo velky ale i zadny

MICHAELA (Pá, 8. 4. 2011 - 12:04)

Pridavam se k Vam. Cítím se...Docela zajimeve veci tu pisete, ted se jen potvrzuje že češi jsou národ lenochů, chtít být štíhlá, ale nic proto neudělat jen vysolit peníze v salónu a ostatní ať se postarají to umí každej.Sem zvědavá za jak dlouho těm, co údajně schodily, začnou zase nabírat.To tam budete muset asi chodit už celý život...

bobinka (Čt, 7. 4. 2011 - 17:04)

Někdy se někdo shodne, že to nepomáháme a jiní zase že jo... Já s tím mám opravdu dobré výsledky, pořád shazuji, nechci nijak rychle shodit a pak to zase nabrat, takže pomalu, ale jistě!:) Navíc se mi o dost zlepšuje celulititda!:) Mám opravdu radost!:)

Dana (Út, 5. 4. 2011 - 15:04)

Ahoj,zdravim.. mrkni na...DENISO,, ještě máš ten přístroj za 5.000,-můžeš mi napsat ?Nabízeli mi ho za 7.990,- ta tvoje cena je supr.Můžeš mi prosím napast na email,jestli prodáváš samotný přístroj a nebo i s těmi krémy a prášky na detoxikaci ?Tady je můj email :[email protected] .Předem děkuji

Nina V (Po, 4. 4. 2011 - 17:04)

Já mam s neinvazivní liposukcí dobré zkušenosti. |Cítím se lépe a vidím na sobě nějakou změnu . Jestli může doporučit tak zkuste tento salón http://www.kosmetika-lymfodrenaz.cz/neinvazivni-liposukce/má výborné ceny a se vším mi poradili, můžete zde využít i různé akce a slevy právě na liposukci

ivka (Ne, 3. 4. 2011 - 20:04)

mne na bochánky a na celulitidu nejvíc pomohl vacupress,už na nej chodím 4 roky a na léto díky tomu vždy zhubnu a vyhladí se mi nohy.mám několik kamarádek,co byly na ultrazvukové liposukci a všechny se shodly velký podvod za velké peníze

Hana (So, 2. 4. 2011 - 19:04)

Ahoj holky,samo ,ze ja ho mam...Prodáváš pořád ještě ten přístroj na domácí kavitaci?

bobinka (Čt, 31. 3. 2011 - 16:03)

Spíše je to individuální... Na mě to působí a jsou zase lidi na které ne... Podle mě je to dost individuální!:)

Cindy (Čt, 31. 3. 2011 - 10:03)

Ahoj devcata, neinvazni...Absolutně souhlasím, kavitace je pěkný nesmysl a tahač peněz z lidí! Jsem štíhlá a chtěla jsem jen doladit malé bochánky na bedrech...slečna se snažila měřit o sto šest, ale úbytek žádný. Jen mě odvodnila lymfodrenáž.

Q. (St, 30. 3. 2011 - 12:03)

"Ahoj, mám dotaz. Proč není vhodná kavitace při léčení vysokého tlaku a štítné žlázy? "

V případě obezity při poruše štítné žlázy patří nadváha do klinického obrazu, proto by se neprojevil ani jediný možný efekt - totiž efekt souběžně doporučovaného cvičení. V případě hypertenze je nejpravděpodobnějším důvodem nedoporučení to, že výrobce chce vzbudit dojem nějakého lékařského testování - a protože lékařské postupy mají své kontraindikace, výrobce toto chování napodobuje. Druhou možností je i to, že při výrazné dekompenzované hypertenzi by mohlo nemocného ohrozit intenzivnější cvičení.

Jinak sám biofyzikální podklad "liposukce kavitací" je naprostý nesmysl. Kdyby to skutečně fungovalo, tak jsou "léčení" zhusta postihování tukovou embolií do mozku a plic, žlučníkovými a pankreatickými záchvaty, žlučovými kameny, průjmy a xanthomy.

bobinka (St, 30. 3. 2011 - 09:03)

Já chodím i na lymfodrenáže a opravdu se mi zlepšila celulitida a to tak, že už si začínám kupovat sukně, dříve to bylo nemyslitelné. Já mám nemocnou štítnou žlázu také a zatím jsem nepřibrala, ba naopak!:) Jsem spokojená, cítím se lépe!:) Simono, zkusila bych tu lymfodrenáž, cca 2x-3x a pak třeba 1-2 návštěvy kavitace a uvidíte!:)Makco, s tou nohou - šla bych do nějakého salonu, kde se tomu opravdu věnují a nechala bych si poradit zda kavitaci nebo radiofrekvenci... Hodně štěstí všem!:)

Reklama

Přidat komentář