Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Dalibor (Po, 3. 11. 2014 - 07:11)

V podstatě každý chemicky vyrobený lék,v těle zůstává asi 15 let,než se ho tělo úplně zbaví a za tu dobu způsobuje další různé zdravotní potíže.Toto mi povrdil nezávisle na sobě zubař,pediatr a plicní doktor s názorem takovím.Že pokud má někdo možnost chodit za někým,kdo k léčbě využíva bylinkové přípravky,homeopatka atd,ať jde za ním a doktorům se raději vyhne.Hlavně peditr je názoru,že moderní medicína je špatná a neúčinná.Bráchovi,když mu řekl,že by své zatím nenarozené dítě nechtěl očkovat a celkově do něho od malička cpat chemii mu hned vypsal žádanku k dotorce,která je u nás asi jediná pediatrička,která vyžívá jen bylinky a čínskou medicínu a že dělá opravdu dobře.Takže šarlatíni množte se,ať jsme zdraví národ.

Jox (So, 16. 8. 2014 - 22:08)

Ahoj Joxi,jsi opravdu...Ach jo...

Dalibor (So, 16. 8. 2014 - 21:08)

A léčitelé moc dobře...Ahoj Joxi,jsi opravdu přesvědčený,že lidi věříci alternativě jsou blbci?nebo o tom přemýšlíš,že je na tom něco,co by moholo lidem pomoci?Já dobře vím,že příroda pomáhá víc než zasraná chemije a moje pozvání na pokec u kafe stále platí.

Dalibor (So, 16. 8. 2014 - 21:08)

A léčitelé moc dobře...Ahoj Joxi,jsi opravdu přesvědčený,že lidi věříci alternativě jsou blbci?nebo o tom přemýšlíš,že je na tom něco,co by moholo lidem pomoci?Já dobře vím,že příroda pomáhá víc než zasraná chemije a moje pozvání na pokec u kafe stále platí.

Dalibor (So, 16. 8. 2014 - 21:08)

A léčitelé moc dobře...Ahoj Joxi,jsi opravdu přesvědčený,že lidi věříci alternativě jsou blbci?nebo o tom přemýšlíš,že je na tom něco,co by moholo lidem pomoci?Já dobře vím,že příroda pomáhá víc než zasraná chemije a moje pozvání na pokec u kafe stále platí.

Dalibor (So, 16. 8. 2014 - 21:08)

A léčitelé moc dobře...Ahoj Joxi,jsi opravdu přesvědčený,že lidi věříci alternativě jsou blbci?nebo o tom přemýšlíš,že je na tom něco,co by moholo lidem pomoci?Já dobře vím,že příroda pomáhá víc než zasraná chemije a moje pozvání na pokec u kafe stále platí.

Jox (Po, 14. 7. 2014 - 12:07)

Bohužel máte pravdu. Pro...A léčitelé moc dobře vědí, jak myslet za kavky :-DDD

mamut (Po, 14. 7. 2014 - 11:07)

Oni jsou totiž lidé občas...Bohužel máte pravdu. Pro mnoho lidí je pohodlnější nechat se vodit za ručičku, než myslet vlastní hlavou.

raw-rabbit (Po, 14. 7. 2014 - 09:07)

"...Další věc je, že nejsme vševědoucí, abysme dokázali spolehlivě rozlišit skutečnou hloupost od toho, co se některým z nás jako hloupost jen mylně jeví"

Přesně tak. Taky mě udivuje, jak si jsou někteří lidé jistí tím, že zrovna oni jsou ti nejchytřejší a vědí nejlíp, co je správné. Nepochybuje jen hlupák.

Jox (Pá, 11. 7. 2014 - 23:07)

A já tvrdím, že je...Demagogie :-DDD

Shogun (Pá, 11. 7. 2014 - 21:07)

Oni jsou totiž lidé občas...A já tvrdím, že je hloupost zakazovat někomu zákonem hlouposti, který škodí jemu samotnýmu. Pokud svobodně přijmu něčí pomoc, jsem za to zodpovědný sám.

Další věc je, že nejsme vševědoucí, abysme dokázali spolehlivě rozlišit skutečnou hloupost od toho, co se některým z nás jako hloupost jen mylně jeví, ale co ve skutečnosti funguje. Nebo nám bude zase nějaká autorita diktovat, co je a co není pravda?

Jox (Pá, 11. 7. 2014 - 18:07)

Ano, Deriku, to by byl...Oni jsou totiž lidé občas neskutečně hloupí, tak hloupí, že jejich vlastní svoboda jim bývá ke škodě :-DDD.

Jox (Pá, 11. 7. 2014 - 18:07)

Ano, Deriku, to by byl...Čili požaduješ, aby parazité a mrchožrouti měli svobodu ubližovat nejistýma a hledajícím, aby mohli pomáhat lidem od peněz a zdraví, aby nebyli zodpovědní za to, co lidem provedou... Občas jsou to léčitelé, kdo nenechají své ovečky žít, a to nejen obrazně, jsou to oni, kdo krásnými slovy vedou slabé ke smrti... Byl jsem kdysi u toho, když zněl smrtonosný zpěv těchhle krvelačných sirén, a dodnes se mi z toho dělá nanic...

Shogun (Pá, 11. 7. 2014 - 17:07)

Počkejte, ministr...Ano, Deriku, to by byl další krásný krok zpět k zářné materialistické totalitě.

Nechte kurva lidem trochu svobody chovat se podle vlastního přesvědčení. Kdo si jde vlastní cestou a narazí, vytrestá se sám. Kdo si jde vlastní cestou a vzlétne, je to jeho zásluha.
Sami si dělejte, co chcete, ale nechte lidi kolem sebe žít!

Derik (Pá, 11. 7. 2014 - 15:07)

Počkejte, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček s léčitelstvím v Česku zatočí a léčitelství zakáže nadobro. A bude od šarlatánů pokoj.

mamut (Po, 23. 6. 2014 - 01:06)

Na lidské blbosti se odjakživa nechalo nejvíce vydělat. Proto mne nepřekvapuje, že se to děje i dnes. Vždy se najde někdo, kdo uvěří nesmyslům. Je to sice hyenismus, ale - blbý - kdo dává, blbější - kdo nebere.

Jox (Ne, 22. 6. 2014 - 21:06)

No pokud alespoń cituje M....Magnetofon to svého času dokázal také... Tedy citovat Marka Twaina... Přesto bych magič za příklad vysoké inteligence nepovažoval... :-DDD

xzyyxz (Ne, 22. 6. 2014 - 20:06)

Dalibor je prostý debil a...No pokud alespoń cituje M. Twaina, tak takový debil není...

Jox (Pá, 20. 6. 2014 - 16:06)

ono je to s léčením...Jo, víra... Hned po dýmějovém moru a parlamentní demokracii to nejhorší, co tuhle civilizaci mohlo postihnout... :-DDD

xzyyxz (Pá, 20. 6. 2014 - 16:06)

On se Dalibor jen snažil...ono je to s léčením těchto chorob těžké :-))
pravdou je, že opravdu věřící ezotérici mají často podobné Dg.
vím o jednom, který si nechal vytrhat zuby neb byl přesvědčen o své chorobě, kterou mu ti zlí a hloupí lékaři nechtěji či neumějí léčit a dokonce ani dignostikovat...

Reklama

Přidat komentář