Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Eva (Po, 22. 4. 2013 - 15:04)

Majitelka emailu...No ono Vy asi v občanském průkazu máte uvedeno jméno a příjmení pod jménem A že když se tu takto představujete. Jsem zaměstnanec to zaprvé a svůj e - mail uvádím z důvodu aby mi na něj klienti a klientky mohli psát, protože na jméno a příjmení asi se těžko někdo dopíše, to jen k vysvětlení k čemu slouží e - mailová pošta. Narozdíl od vás paní Marcelo (Abho Kunz) píši zde stále jen pod svým jménem Eva a uvádím svoji e - mailovou adresu a žádná různá smyšlená jména na to jsou tu experti jiní. Jak tu někdo výše psal, je jednoduché kohokoli a jakkoli očernit, ale jiná věc je, zjistit co konkrétní člověk opravdu dělá. Ve svém oboru jsem vzdělaná, svou práci vykonávám ráda, skromně a za tím vším si pevně stojím. Takže pkud se vám to stále nelíbí, tak si ten svůj komplex vyřešte třeba na lampárně! Ano jsem masérka, pracuji v HK, provádím masáže, reflexní masáže a poradenství. Tak ať se vám při tom vašem pisálkování daří. Dále se svámi "Dámo" zabývat nebudu, mám hodně práce, důležité a ne se zabývat vámi. Ostatním zde přeji hezký den, ať se Vám daří ve všem, co si přejete.
Eva

qqq (Čt, 30. 12. 2010 - 20:12)

Je mj. rozdíl v tom, že...Ovce, přiznám se, že mi je srdečně jedno, jaké má kdo vzdělání, mne zajímá, co kdo umí vyléčit. A tady v mnoha případech medicína mému léčiteli konkurovat nemůže.

Vážně škoda... (Čt, 30. 12. 2010 - 18:12)

jako mezi doktorama ,tak i...Že nefungujete. Nebo že fungujete? Já nevím, to je tak zamotané... Kráva se pase na bylinkách, a nic jí není. No není to zázrak? Nebo je? Nebo není? Vážně těžká otázka...

černé ovce (Po, 27. 12. 2010 - 18:12)

Je mj. rozdíl v tom, že lékař má určité vzdělání, léčitel nic...
Stejně tak Vaše informace o Vašem léčení jsou celkem o ničem, možná to pravda je, možná nikoliv. Nehýbu a nefunguju? Co tedy ta úžasná léčitelka tak úspěšně léčí? Bylinkama? Pohybové ústrojí?! Jak to víte, že bez ní byste se nehýbala?

edita2009@live. (Po, 27. 12. 2010 - 17:12)

jako mezi doktorama ,tak i mezi leciteli se najdou cerne ovce.Ja se lecim jen alternativni medicinou a uspesne.Bylinky a pod.Ale na nejake svetelne zareni apod.Neverim.Clovek si hold musi davat pozor.Ja mam super lecitelku a nebyt ji,tak dnes se nehybu a nefunguju.

Markéta (Čt, 23. 12. 2010 - 23:12)

přesbě tak, hrubé chyby a hlavně všude zdůrazňují cenu......přitom když člověk vidí jejich fotky a ty "davy " neboli dva klienty co se tam nechali masírovat , tak si udělá hned úsudek.......
A hlavně po straně se štěkají na diskuzích a neduchovně handrkují.....jsou to lháří a podvodníci.......Hadová a Vladimír určitě.....

? :-) (Čt, 23. 12. 2010 - 15:12)

http://www.youtube.com/watch?v=rgXpnqL1IAk

Když (Čt, 23. 12. 2010 - 14:12)

ale tito přišli bry na to, že z lidského neštěstí i tužby se dá vydělávat a div se světe jim to prochází..Už jsem to tu jednou psal, že ne střílet na potkání, to by jsme jim ještě museli zaplatit,ale poslat je pořádně ! pracovat,aby věděli co to je, živit se na problémech druhých. Poctivým "bylinkářům" se omlouvám..tam je to o něčem jiném...

Mj. (Čt, 23. 12. 2010 - 10:12)

Ovšem ta Pyramida net je dobré místo :-)))
přesně odpovídá popisu, který zde dávno provedl Kašpar (kde je mu konec)
stránky strašné, pravopisné chyby, obvyklé fráze, tahání peněz z lidí. Pokud si ale někdo myslí, že usednutím pod pár stlučených prken zlepší své zdraví, je cvok či hlupák a patří mu to....co na to asi ČOI?

lOto (Čt, 23. 12. 2010 - 10:12)

že i v léčebnách maji...:-(

Berte to tak (Čt, 23. 12. 2010 - 09:12)

že i v léčebnách maji přístup na Internet, dřív by běhala po ulici, a obtěžovala lidi, dnes běhá po netu..

I kuš, babo! (Čt, 23. 12. 2010 - 08:12)

Já mám hodně špatnou...Jak vidno,lidská hloupost je bez hranic. Jsi,človíčku,skutečně za hranicí normality. Je to přinejmenším trapné.

Markéta (Čt, 23. 12. 2010 - 08:12)

Já mám hodně špatnou zkušenost s lidmi z Pyramida.net. Pohybuje se tam nevzdělaná Eva Hadová a agresivní Vladimír, oba jsem potkala na Najdise, kde mě sprostě napadali a pomlouvali ..........Eva Hadová si dokonce vymyslela, že miluju vůni chcanek ......a že mě opustily moje děti............Vladimír tam kopíroval nějaké hloupé pomluvy z Doktorky.cz.........a s udivem jsem zjistila, že tito dva lidé léčí v Pyramida .net a vyžadují za svoje služby od lidí peníze !!
Takže v Pyramida si hrají na léčitele a bokem neduchovně vyvádějí a lžou lidem. A ještě za to chtějí peníze.

Paní Markéto, (St, 22. 12. 2010 - 19:12)

Já mám hodně špatnou...zajděte si k psychiatrovi, nebo skočte z okna. A vy ostaní: Bléééé. Blé...

to (Po, 20. 12. 2010 - 08:12)

Já mám hodně špatnou...už to čteme snad 10x a nikoho to nezajímalo, pusť to z hlavy

Markéta (Po, 20. 12. 2010 - 08:12)

Já mám hodně špatnou zkušenost s lidmi z Pyramida.net. Pohybuje se tam nevzdělaná Eva Hadová a agresivní Vladimír, oba jsem potkala na Najdise, kde mě sprostě napadali a pomlouvali ..........Eva Hadová si dokonce vymyslela, že miluju vůni chcanek ......a že mě opustily moje děti............Vladimír tam kopíroval nějaké hloupé pomluvy z Doktorky.cz.........a s udivem jsem zjistila, že tito dva lidé léčí v Pyramida .net a vyžadují za svoje služby od lidí peníze !!
Takže v Pyramida si hrají na léčitele a bokem neduchovně vyvádějí a lžou lidem. A ještě za to chtějí peníze.

Markéta (Po, 20. 12. 2010 - 08:12)

Já mám hodně špatnou zkušenost s lidmi z Pyramida.net. Pohybuje se tam nevzdělaná Eva Hadová a agresivní Vladimír, oba jsem potkala na Najdise, kde mě sprostě napadali a pomlouvali ..........Eva Hadová si dokonce vymyslela, že miluju vůni chcanek ......a že mě opustily moje děti............Vladimír tam kopíroval nějaké hloupé pomluvy z Doktorky.cz.........a s udivem jsem zjistila, že tito dva lidé léčí v Pyramida .net a vyžadují za svoje služby od lidí peníze !!
Takže v Pyramida si hrají na léčitele a bokem neduchovně vyvádějí a lžou lidem. A ještě za to chtějí peníze.

lota (Út, 14. 12. 2010 - 10:12)

Teda!!! Také mě přešla...opravuji,pitomců je v populaci mnohem víc než jen sedm procent :-D

(Út, 14. 12. 2010 - 09:12)

No,pokud někdo napíše...NECHLASTEJ!

Jo (Út, 14. 12. 2010 - 08:12)

Třeba stávkují za lepší práva zvířat.Ale tomu se moc věřit nedá.Stávky? S těmi se nic stejně nezmůže,jenom se ti chudáci zapíšou
na propouštěcí listinu.
Můj známý také jednou stávkoval a za měsíc šel a dalších 2O lidí ze stejného odvětí.

Reklama

Přidat komentář