Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Dalibor (Ne, 20. 4. 2014 - 00:04)

Neměl bys, Daliborku, si...Víš Joxi,kdys zkusil očistu jater a poznal sám na sobě,jak je to pro tělo skvěli,mluvil by jsi jinak.

Jox (So, 19. 4. 2014 - 23:04)

Lidičky,co to tady melete za...Neměl bys, Daliborku, si zkusit místo jater naleštit mozek? :-DDD

Dalibor (So, 19. 4. 2014 - 22:04)

Lidičky,co to tady melete za hlouposti.Zkuste očistu jater a zjistíte,o čem je samoléčba,alt má pravdu.

jasně (So, 19. 4. 2014 - 14:04)

předeslim diskutujicim jen...Počítače tu jsou pár let a papír od Guttenberka, tak co se bude používat více?
Ach jo, to jsou argumenty.

REISHI (So, 19. 4. 2014 - 14:04)

předeslim diskutujicim jen jedno mate pravdu všichni a lekari jsou studovani lide ale maj spatne noty! Pouzivej me vsichni svuj mozek a inteligenci a odpovezte si na otazku co je kvalitni a kvalitni info. o REISHI CCA 4000 let a nebo nase farmacie s lekari cca 200 let?? ja jsem si udelal obrazek a reseni pred 6 lety a nelituji!!

Koukám (So, 19. 4. 2014 - 13:04)

Jirko, naprostý souhlas....Koukám, Alte1, že stále vykládáte stejné hlouposti jako dříve
ale dnes poněkud rozvláčneji, což...
lidem jako Vy si dovoluji připomenout např. tuberkulozu....dnes a dříve...
zápal plic dnes a dříve
obrnu,záškrt, atd.. seznam by byl dlouhý..

Dalibor (So, 19. 4. 2014 - 09:04)

Alt to v podstatě napsal tak jak to myslím já,jenže mě to nebaví tak moc rozepisovat.Jen k tomu doplním jednu věc.99% lidí si myslí,že bý nemocný v pokročilém věku je normální,prát do sebe prášky na tlak na cukr a td..... je zcela normální.Omyl,normální je nechodit po doktorech.Dokonce i můj obvodák,ke kterému chodím jen kvůli potřebným razítkům mě řekl.Pokud k doktorovi člověk vyloženě nemusí,at nechodí,protože tím škodí sám sobě.Ono to totiž jedním práškem začne a pak už se člověk jen veze.Tak se vážení s těmi názory uklidněte.

alt1 (So, 19. 4. 2014 - 00:04)

Takového suveréna, který...Jirko, naprostý souhlas. Nelze říct, že doktoři nic neumějí. Umějí například vydělávat spoustu peněz za periodické předepisování léků, které mají jednu společnou vlastnost. Nic nevyléčejí, jen tlumí příznaky nemoci. Případně pokud i něco vyléčejí, třeba antibiotiky, má ta léčba řadu vedlejších účinků, které často udělají víc škody než užitku.

A umějí taky zachraňovat životy v kritických situacích, třeba při úrazech nebo akutních stavech. Takže když bych měl bouračku, nebudu se chtít léčit sám, ale budu šťstný když uslyším zachranku. Ale když budu mít chronickou nemoc a doktorka mi opět sdělí, že mám tu nemoc v genech a budu muset brát až do konce života nejaké prášky nebo injekce, tak podepíšu reverz a pokusím se vyléčit sám. Navíc když nebudu jíst to co se dneska běžně jí nebo budu aspoň delat periodické preventivní očisty střev, jater a ledvin, tak taková situace ani nenastane.

Jinak nebral bych to jen jako co doktoři umí a co ne, ale rovněž bych to bral jako co mají povolené a co nemají a za co dostavají peníze od pojišťoven. Protože bohužel to na mne dělá dojem, že pro naprostou většinu doktorů jsou cílem jen ty peníze, ne, že bych je nechápal. Takže si nesmírně vážím třeba MUDr Elekové, která se odváží například říkat pravdu o očkování, na rozdíl od 99 procent jejích kolegů, kteří do dětí perou injekce přesně proti předpisu a to, co dr. Elekové vadí je asi netíží. Co se týká toho očkování, stačí si přečíst http://ona.idnes.cz/rozhovor-o-negativnich-vlivech-ockovani-ffu-/zdravi.aspx?c=A130725_004650_zdravi_haa a možná někdo ztratí úctu k podstatné části naší medicíny.

Jinak Jirko, nebral bych to jen tak jak píšeš, buď lékař nebo léčitel. To by opravdu občas mohlo být z bláta do louže. Já doporučuju spoléhat se především sám na sebe, začít si číst knihy o alternativní medicíne a pokusit se řešit problémy sám.
A jeětě k tomu co píšeš, určitě nejsou všichni doktoři slepí, ale všichni mají stejné předpisy, které musejí dodržovat.

Říct, (Pá, 18. 4. 2014 - 17:04)

že doktoři nic neumí, může jen omezenec. Neumí všecko a neumí zázraky a mnozí doktoři neumí jednat s pacienty a mnozí jsou omylní, protože lidé jsou všeobecně omylní, ale že by nic neuměli? Dalibor asi vystudoval maximálně pomocnou školu, že může napsat něco takového!!!

jirka (Pá, 18. 4. 2014 - 17:04)

Dik za uznání.Doktoři...Takového suveréna, který si troufne říct, že doktoři nic neumí, jsem tedy dlouho neviděl.
Jsem zvědav, až budeš potřebovat třeba akutní operaci, zda budeš hledat a zkoušet 10 léčitelů.
A jinak, jsem momentálně na některé doktory nasraný, ale i tak si zachovávám soudnost, protože nejsou všichni stejní.

Jox (Pá, 18. 4. 2014 - 17:04)

Dik za uznání.Doktoři...Jsi slabomyslnej... To byla zjevně ironie :-DDD

Dalibor (Pá, 18. 4. 2014 - 16:04)

Rada za všechny prachy. Do...Dik za uznání.Doktoři totiž neumí nic a člověk je pro ně jen kus,na kterým se vydělávají prachy.

Jox (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

Určitě je lepší...Nevšiml sis na sobě, zejména takhle po ránu, že jsi slabomyslnej? :-DDD

! (Pá, 18. 4. 2014 - 09:04)

Určitě je lepší...Rada za všechny prachy. Do slova a do písmene!

Dalibor (Pá, 18. 4. 2014 - 09:04)

Určitě je lepší vyzkoušet 10 léčitelů,nechat za to nějaké peníze,třeba i zbytečně.Ale hledat a najít jednoho,který pomůže.Toto je určitě lepší než zajít k doktorovi a nechat si naordinovat prášky,ktery každého dřív nebo později zničí scela jistě.

Jox (Čt, 17. 4. 2014 - 21:04)

Dik, prvni normalni...Jsou léčitelé, kteří za spoustu peněz nepomohou, a jsou léčitelé, kteří nepomohou za málo peněz. Ale aby byli tací, kteří nějak pomohou, k tomu už je třeba veliká dávka sebeklamu...

kolemjdoucí (Pá, 26. 4. 2013 - 13:04)

Teda lidi, co vy jste zač. Co se do té paní navážíte? připadá mi, že je to tah nějaké konkurenční firmy. No Bóže, tak má adresu masazuevicky a co má být? Jestli paní umí, tak ať se tomu věnuje a nenechá se odradit škarohlídy a závistivci. Sama mám firmu a obdobnou věc jsem řešila nedávno - zkrátka jste-li dobří a klienti jdou k vám, konkurence to nemůže rozdýchat a začne škodit. Takhle to na mne působí i v případě Evy. Evče bych radila podat trestní oznámení, já ho podala a věci se začaly hýbat...pomlouvač se našel. Ano, konkurence řešila ztrátu klientů takto. Když má někdo úspěch a je šikovný, klienti to ocení, ale konkurence hledá způsoby, jak škodit.

Yossarian (Čt, 25. 4. 2013 - 01:04)

No ono Vy asi v občanském...Ty budeš pěkná kurvička. Hi hi prčáááááá!!!!!!!!

:-( (Čt, 25. 4. 2013 - 01:04)

Masáž u Evičky z Hradce, to musí být teda hodně špatný zážitek, když si tahle chudinka snaží dělat reklamu tady v diskuzi. Očividně k ní nikdo nechce chodit a tak tady zoufale nahání kšefty. Milá Evičko, trochu se nad sebou zamyslete.

A (Po, 22. 4. 2013 - 21:04)

No ono Vy asi v občanském...Evo, jsi ubohá. Tvoje masáže v Hradci Králové jsou jistě celému městu k smíchu. Už ta tvoje adresa je k smíchu: [email protected]
P.S: budu ti tykat, protože jsi póvl.

Reklama

Přidat komentář