Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Jox (Čt, 19. 6. 2014 - 12:06)

Nazdar Alte,je to úlet...Zase jen kecy, nedokazatelné pohádky o někom, kdo někdy někde... :-DDD
A že zrovna ty něco mumláš o jednoduchosti :-DDD

Dalibor (Čt, 19. 6. 2014 - 10:06)

Nazdar Alte,je to úlet viď,co ti jednoduší občané píšou.Nezhrabou se nic víc,než na urážky vyzdvihování se nad mín pravopisem,což mě nemůže rozhodit.Oni jsou zatím zdraví a necpou do sebe hromady prášků,tím pádem nemohou posuzovat úroven,našeho zdravotnictví.Ale až se dají na dráhu nekonečného martíria po vyšetření s nejasnými závěry a na léčbu bez konce,která nepřínáší žádné pozitíva,pak možná obrátí a napíšou,že jsme měli pravdu.Vždyť doktoři nedokáží ani krevní tlak srovnat,tak co chcou dělat dál,já to vážně nechápu.Jeden můj známí umíral na raka plic,doktor mu řekl,že chemoterapie je zbytečnám,že už je pozdě a poslal ho umřít domů.Jenže on zašel k jednomu léčiteli,který je ode mě ob dědinu.Prostě o něm slyšel,že ledasco umí.Začal se u něho léčit,jeho stav se začal rychle zlepšovat.Jenže on ten vůl to šel říct tomu doktorovi,co pohřbyl.Ten mu řekl,že to s ním vypadá opravdu o moc lépe a že by měl zkust to chemo.On ho poslechl a chemo nepřežil,tak co si o tom mám myslet.

raw-rabbit (Čt, 19. 6. 2014 - 08:06)

Tak to dokaž. Statistika,..."...Statistika, atd."

Ty bereš vážně statistická data? A asi taky průzkumy veřejného mínění apod., že? A to v každém svém příspěvku naznačuješ, jak jsi inteligentní...

Jox (Čt, 19. 6. 2014 - 00:06)

Hodně lidí je tu díky...Tak to dokaž. Statistika, atd... Poměry, procenta... Kolik lidí zachránilo očkování, kolik lidí zabilo očkování...
Pěkná blbost, co? Asi jako to tvoje tvrzení...
Dobrou... A nespadni z bidýlka... :-DDD

Linda (St, 18. 6. 2014 - 23:06)

Hodně lidí je tu díky moderní medicíně, ale hodně tu i "díky" ní bohužel není..

Jox (St, 18. 6. 2014 - 23:06)

Joxi, pisete, ze zavidite...Kdepak... :-DDD. Debil, který věří, je šťastný debil. Debil, který pochybuje, šťastný není. Věřící debil nepochopí ani debila nevěřícího, natož pak člověka, jehož rozum zůstal zachován. Přeji ti, alte, hodně štěstí :-DDD

alt1 (St, 18. 6. 2014 - 23:06)

Závidím debilům......Joxi, pisete, ze zavidite debilum. Kdyz si tady projdete sve prispevky a trochu se nad nimi zamyslite, tak mozna zjistite, ze uz jim zavidet nemusite.

Preju Vam dobrou noc.

Jox (St, 18. 6. 2014 - 23:06)

Pokud bude stale tak uboha...Závidím debilům... Bývají sebevědomí, vědoucí a šťastní... Žvaní nesmysly a nevědí o tom... Většina lidí je na světě díky moderní medicíně, ale mnozí, možná právě proto, že přežili navzdory plánu přírody vyhubit idioty, halucinují o čemsi zvráceném a vybájeném... Možná to byla od medicíny chyba, zachraňovat pitomce i navzdory jejich vlastním přáním :-DDD

alt1 (St, 18. 6. 2014 - 21:06)

Pokud k těm šarlatánům...Pokud bude stale tak uboha uroven oficialni mediciny, tak bohuzel budou lidi nuceni hledat zdravi jinde. A obcas si nabehnou, ale obcas se taky vyleceji. Vetsina tech co chodi k lecitelum zacinala u doktoru, proc by platili lecitele, kdyz uz maji predplacene zdravotni pojisteni. A az kdyz zjistili, ze doktori jim nepomuzou, tak zacli hledat nekoho jineho kdo by jim pomohl.

Petr (St, 18. 6. 2014 - 21:06)

Pokud k těm šarlatánům budou lidé chodit a cpát jim peníze, tak holt budou naopak přibývat.
Jsou to vlastně lidé, co vydělávají na lidské naivitě a hlouposti.

Jox (St, 18. 6. 2014 - 15:06)

Tak to se s nás asi stává...Jojo. Idiotů přibývá, to je fakt... Na počtu šarlatánů a jejich kavek to je vidět nejlépe :-DDD

pobavený (St, 18. 6. 2014 - 15:06)

Ten negramotný idiot Dalibor mě taky baví. :-)

Indigo (St, 18. 6. 2014 - 13:06)

Koukám, že je to tu pořád stejné :-). Šarlatáni a hysteričtí lháři, logika se válí v prachu, a čím víc hrubek v mateřském jazyce, tím vetší odborník na cokoli :-) :-) :-).

Dalibor (St, 18. 6. 2014 - 11:06)

Tak to se s nás asi stává národ idiotů.Ono totiž lidí,vyhledávajíc léčitelé stále přibývá a obchůdky s bylinkami pořád lépe prosperují a množí se.Lidi totiž začínají chápat,že moderní medicína není to pravé.Lidi prostě přestávají slepě věřit skorumpované vědě a obrací se k přírodě.

Vasil (St, 18. 6. 2014 - 09:06)

Jen idiot může věřit léčitelům.

ra-rabbit (St, 18. 6. 2014 - 09:06)

Jojo, blahoslavení chudí...Lepší být zdravý blázen, než normální mrtvola, veleduchu Joxi :)

Jox (Út, 17. 6. 2014 - 18:06)

To je přesně ono,asi by...Jojo, blahoslavení chudí duchem... Ale vy to stejně nepoznáte :-DDD

Dalibor (Út, 17. 6. 2014 - 11:06)

Hele, já nejsem žádná...To je přesně ono,asi by jsme si rozuměli,dělám totiž podobny věci.Je to vlastně můj koníček,sem tam někomu vyléčit nemoc,kterou doktoři nedokáží.Přeji ti,at tě tvé nadšení pomáhat druhým jen tak brzo nepřejde.

raw-rabbit (Út, 17. 6. 2014 - 09:06)

Jo aha :-DDD. Čili původní...Hele, já nejsem žádná léčitelka, ani to není mým snem, ale dneska už se většina mých známých se svými zdravotními problémy obrací na mě, protože na rozdíl od klasické medicíny jsem jim většinou vždy dokázala aspoň částečně pomoct. (Nešlo tedy přímo o rakovinu, jen o takové "maličkosti", jako štítná žláza, krevní tlak, zažívání, dermatologické, psychické problémy apod.) A zvláštní je, že když to potom konfrontovali se svými lékaři, tak ti jim často vlastně dali za pravdu. Ovšem sami do nich především chtěli cpát léky a žádnou jinou alternativu jim nenabídli - tu uznali až posléze, když viděli výsledky. Takže asi tak. Kdo do sebe chce cpát prášky, ať si poslouží. Kdo je schopný přijmout i jinou možnost, tomu ji neznechucujme jen proto, že sami toho schopni nejsme. Pa, přeju ti Joxi hodně zdraví a spokojenosti.

Jox (Po, 16. 6. 2014 - 18:06)

Jox stále číhá a jen co...Já vím, že gramatika dnes už nikoho nezajímá, ale útoky někoho, kdo naseká dvě kruté hrubky, jeden překlep a čtyři formální chyby v jediném souvětí, mne nijak nezabolely... Kdopak tu je trouba? :-DDD

Reklama

Přidat komentář