Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Dalibor (Po, 16. 6. 2014 - 18:06)

Já jsem se setkala v první...Jox stále číhá a jen co oběví někdo,kdo uznává alternativní medicínu,hned vystrčí čumák s nory a útočí.Jetli můžu radit,nebav se s ním,je to trouba.

Jox (Po, 16. 6. 2014 - 16:06)

Já jsem se setkala v první...Jo aha :-DDD. Čili původní absolutní prohlášení už neplatí :-DDD. No to jo, to je jiná... Miluju alternativní myšlení a ne zcela jasná tvrzení o tom, jak se někde někdo s něčím setkal nebo o tom slyšel
:-DDD

raw-rabbit (Po, 16. 6. 2014 - 15:06)

Já jsem se setkala v první řadě s vyléčením jiné zásadní nemoci touhle cestou, a to na vlastní kůži. A případů rakoviny jsem měla v rodině taky dost na to, abych mohla vypozorovat určité shodné souvislosti.

Jox (Po, 16. 6. 2014 - 15:06)

Tobě je prostě všechno...To můžeš tlemit, jak je ctěná libost, já ti v tom bránit nebudu. Ale uvědom si, že tu možnost jsem nevyloučil, jen jsem ji taktně označil za nepravděpodobnou :-DDD.
PS: Ty ses zajisté s vyléčením z rakoviny změnou životosprávy setkala, a zajisté to můžeš dokumentovat i jinak než volným tokem vyprávění, tak, aby i skeptik musel smeknout a zahrát "Ach synku..." :-DDD

raw-rabbit (Po, 16. 6. 2014 - 15:06)

Samozřejmě že je to...Tobě je prostě všechno jasný, viď? Nezažil jsi to na vlastní kůži, ale víš naprosto neochvějně, že vyléčit se změnou životosprávy nelze. Tak dovol, abych se tomuhle postoji pro změnu zasmála zase já :DDDD

Jox (Po, 16. 6. 2014 - 15:06)

To, že někdo nemá osobní...Samozřejmě že je to možné. Stejně tak je možné, že střepiny ručního granátu vybuchnuvšího v obchodě s keramikou, zahrají na hrnečky a hrnce píseň "Ach synku synku". :-DDD

raw-rabbit (Po, 16. 6. 2014 - 15:06)

To, že někdo nemá osobní zkušenost s vyléčením nějaké nemoci díky úpravě životosprávy, ještě neznamená, že to není možné.

Jox (Po, 16. 6. 2014 - 15:06)

To ještě neznamená, že to...Vtipného na tom článku nebylo nic. Byl jen směšný... :-DDD

raw-rabbit (Po, 16. 6. 2014 - 15:06)

Jasně, další...To ještě neznamená, že to nemůže být pravda. Nevím, co je na tom tak vtipného.

Jox (Po, 16. 6. 2014 - 14:06)

...Jasně, další neověřitelná pohádka se zřetelnými prvky manipulace od homeopatky a alternativní slípky :-DDD

raw-rabbit (Po, 16. 6. 2014 - 14:06)

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svoboda/zivot/otazky/1044-nebezpecna-pohadka-o-starostlivem-statu-muz-zabity-sarlatanem-versus-clovek-ktery-odmitl-chemickou-peci-a-z-rakoviny-se-vylecil-sam-kde-je-pravda.htm

dfgdf (Po, 16. 6. 2014 - 11:06)

Podle mě je největší...Brečíš na špatném hrobě. Tohle jsi měla jít dávno vykládat na policii.

marie632 (Út, 29. 4. 2014 - 12:04)

Chtěla bych se zeptat, má tu někdo nějakou zkušenost se šamanismem? Konkrétně Pavel Švarc? Díky za každý názor

Jox (So, 26. 4. 2014 - 09:04)

Nedělám si srandu a to je...Gramatika tak úplně v pořádku není, ale s tím bys mohl něco dělat... S tou tvou paranoiou už je to horší... Potřeboval bys lékaře a trošičku psychofarmak, ne moc, jen malinko, aby farmaceutická lobby mohla bohatnout :-DDD. Hned by se ti ulevilo :-DDD

Bohu žel ne (So, 26. 4. 2014 - 09:04)

Pokud si neděláte legraci...Nedělám si srandu a to je na tom to nejsmutnější.Vy řadoví občané této země si totiž bezmezně myslíte,že zajít k lékaři je ku prospěchu Vašeho zdraví,jenže memáte ani nejmenší tušení,jak moc se pletete.Proč se neustá zvyšuje výskyt rakoviny,proč jsou děcka pořád nemocnější už od mala a alergie je v postatě běžná hlavně u děcek.Je to způsobeno hlavně tím,co si necháváme předepisovat od těch dealerů v bílích pláštích od výrobců jedů zvaných farmacije.Toto je bohu žel položený fakt,který se zatím daří díky obrovským prachům zakrývat.Jo a to že se Vám nelíbí moje gramatika je mi absolutně fuk,protože když nejde o život,nejde o nic.

Dalibore (Po, 21. 4. 2014 - 08:04)

Jo všiml,ale taky ...Pokud si neděláte legraci (což je možné), pak ta rada zní Pravidla českého pravopisu k ruce
ale spíše soudím, že jste vtipálek a máte z toho srandu

Dalibor (Ne, 20. 4. 2014 - 23:04)

To sis nevšiml, že za...Jo všiml,ale taky poznal,že v této diskuzi jsem krom Alta,jen mezi omezencama.Jenže si zároven myslím,že tyto diskuze jsou na to,aby si lidi něco řekli,něco si poradili a na nadávat si je hloupi.Prostě si můžem něco říct a navzájem poradit.

Jox (Ne, 20. 4. 2014 - 13:04)

Ale podívejme,další omezej...To sis nevšiml, že za omezence jsi tu ty? :-DDD

Dalibor (Ne, 20. 4. 2014 - 13:04)

Nauč se gramatiku, debilní...Ale podívejme,další omezej ubožák se ozval,nic lepšího neumíš troubo?

Sabina (Ne, 20. 4. 2014 - 13:04)

Víš Joxi,kdys zkusil...Nauč se gramatiku, debilní Dalibore.

Reklama

Přidat komentář