Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Bára (Pá, 21. 5. 2010 - 09:05)

Na to bych napsala asi jedno - lidi mají svobodu a je jejich věc, komu dají své vydělané peníze, je to jejich zodpovědnost. Proč vás to štve? Když tomu věří a platí, tak vás to nijak nepoškozuje. Mě je to ukradené stejně jako příslušnící církví, o kterých si myslím svoje, ale dokud nezasahují do mého života, tak mi nemají proč vadit.

kryber (Po, 28. 8. 2023 - 16:08)

To je paráda

Ale asi je to m (Pá, 21. 5. 2010 - 08:05)

Hrůza mne jímá, když čtu...Člověk by řekl, že "světelné dráhy" jsou tak jasný a zřejmý podvod, že to musí být každému jasné, že?
Ale kdepak. Když založíte diskusi na toto téma, nepochybně se do ní velmi brzy přihlásí někdo, kdo bude tvrdit že už to vyzkoušel, má s tím dobré zkušenosti, a všem to doporučuje. A nebude to zdaleka jenom poskytoval těchto „služeb“ skrytý pod pseudonymem, jak je zde obvyklé. Budou to i cvoci s bujnou fantazií, vyšinutci, osamělci se kterými by se jinak nikdo nebavil. Počet příspěvků bude narůstat, a kdo se přihlásí za měsíc, bude mít dojem že se zapojil do diskuse o něčem reálném, používaném, funkčním. Lidi zřejmě tu potřebu mají v sobě. Je to velmi prosté – založte si stránky, co nejkýčovitější, nabídněte lidem co největší píčovinu (s prominutím), zabalte jí do vědecky znějícího hávu ze slov nádodně vybraných z technického slovníku, a peníze se jenom pohrnou,Nebo možná nepohrnou až tak moc, ale na pokrytí nákladů a nějaký příměřený vývar to určitě hodí. Vítejte ve třetím tisíciletí....

kaspar (Čt, 20. 5. 2010 - 13:05)

Hrůza mne jímá, když čtu stránky různých bio- a psycho- troniků a pseudoléčitelů. Jsou všude a jak to vypadá, stejně jako klíšťatům v lese jim nelze uniknout. Stačilo se tady, na doktorce, ukliknout. http://www.svetelne-drahy.cz
Já už pro lidi jeho typu jen těžko hledám slova. Příživníci a paraziti škodící lidem v nouzi, mrchožrouti a krkavci živící se neštěstím jiných. Ty stránky, to je jeden velký blábol, hromada nesmyslů znějících rádoby esotericky. Ale zcela určitě se někdo chytí, zúčastní se, koupí si, a bude tu hyenu hájit.

Miloš Dolíhal (Po, 8. 4. 2013 - 18:04)

Tvoje anonymní nabídka na jakési pofidérní "služby" schovaná za email [email protected] nemůže v nikom budit důvěru, tak se nediv, milá "dámo", že na Tebe nikdo nereaguje kladně. Chceš vytahat z lidí peníze, ale nemáš ani tu slušnost, představit se celým jménem.

alt1 (Po, 8. 4. 2013 - 16:04)

A, budes sem rovnez uvadet svuj e-mail, cele jmeno a jaky mas zdroj prijmu? Nebo proc to vymahas od druhych, kdyz sam sve udaje tajis?

Marcelo, (Po, 8. 4. 2013 - 06:04)

Objevila jsem další...masérka a šarlatánka je něco jiného. Nejdřív si zjisti, co skutečně dělá a pak se vyjadřuj. Jak je vidět tak není problém někoho očernit.

Eva (Po, 8. 4. 2013 - 00:04)

Objevila jsem další...Reakce na Marcelu. Vážená Marcelo neboli Abho Kunc? K tomu není co říct, protože když si čtenáři pročtou vzkazy, tak ode mě najdou jen reakci na vzkaz paní, která psala o tom,že dala "léčitelce" nemalý obnos a krom slibů se nic příznivého nestalo. Jsem masérka a pracuji v masérském salónu, pod svým jménem a za přijatelné ceny.
Ono je to asi tak, ten kdo nejvíc křičí šarlatán, šarlatán a píše a špiní lidi kolem sebe, tak se snaží odvrátit pozornost od sebe a před svým prahem si nezametl pěkně dlouho neboli vůbec že ano? No tak kdo jste vy?

jana (Po, 1. 4. 2013 - 11:04)

http://www.erlink.cz/klik/U2VSfgQ=

Marcela (Út, 5. 2. 2013 - 09:02)

Objevila jsem další šarlatánku, její email je: [email protected]

alt1 (St, 9. 1. 2013 - 18:01)

Alte,ty máš s léčiteli...Ahoj Dalibore,

naprosty souhlas, neni moc lidi, kteri hledaji vlastni cestu ke zdravi, takze kazdy takovy clovek je pro druhe prinosem.
Budu rad kdyz mi napises na [email protected].

Ja predevsim vychazim z knih a informaci na netu, kde nejvic doporucuji detoxikace, zmenu stravy, bylinky, pohyb, .... Takze ti muzu predat co jsem kde vycetl a vyzkousel a pro mne zas mohou byt prinosem tve zkusenosti s leciteli. Sam jsem si overil, ze nekteri lecitele opravdu umeji pomoct a to velice rychle, samozrejme ne vsichni.

Dalibor (St, 9. 1. 2013 - 06:01)

Alte,ty máš s léčiteli dobré zkušenosti stejně jako já,tedy pokud chceš,můžem si své zkušenosti vyměnit,já už v životě poznal 9 skvělích lidí,kteří opravdu hodně umí,ale ne všichni jsou jsou léčitelé,někdo je jiný doktor,jenda paní zas fizioterapeutka,která dělá věci u nás takřka neznámé,prostě jde o lidi,kterým se dá věřit,kteří nikoho nezklamou.

Dalibor (St, 9. 1. 2013 - 06:01)

Ahoj,tak jsme zase zešly na jedné diskuzi.Jediné co dodám,ty říkáš,že by léčitelé měli nést zodpovědnost za své činy,no a co doktoři,jim snad zodpovědnost nepřísluší?Jo ono se řekne,s vědeckého hlediska nic víc udělat doktor nemohl,uděl vše,aby pacienta zachránil.Jenže ono tomu tak není,spoustu lidí to dobře ví,jenže s tím nikdo nic nenadělá.

pedagog (Út, 8. 1. 2013 - 23:01)

Co takhle nechat na kazdym,...Tak se mi zdá, že Alt1 má strach o klienty :-)), aby náhodou některý hloupější klient nezmoudřel :-)).
I já se přidávám ke kritice nevzdělaných a samozvaných léčitelů, také jsem poznal, jak mohou uškodit,...
Každý má právo na svobodné rozhodnutí, ale nikdo nesmí být ovlovňován líbivými frázemi a neuskutečnitelnými sliby.
Až Alte uvidíš umírat lidi, jenom proto, že na chemoterapii nastoupili pozdě díky "bylinkovým slibům" léčitelů nebo energetickým drahám biotroniků, tak možná pochopíš,... Léčitelé by měli nést zodpovědnost za své skutky a měli by se vzdělávat, zatím jsou to až na výjimky většinou podvodníci.

alt1 (Út, 8. 1. 2013 - 22:01)

Léčitelství by mělo být...Dudku, sorry co se tyka tvoji tedy. Nicmene ja jsem ve dvou pripadech zazil presny opak, tam to podle jedne z nich meli na svedomi doktori. Jeste zvladala chemo, ale po prvnim ozarovani rikala, ze citila a stale citi jak ji spalili, ze ji toho asi dali moc a ze vi, ze to je konec. A druhy den byla mrtva. Prirodni lecbu odmitla, az do predposledniho dne verila doktorum.

alt1 (Út, 8. 1. 2013 - 22:01)

Léčitelství by mělo být...Co takhle nechat na kazdym, jestli k leciteli chce nebo nechce jit? Nebo si myslis, ze jsi ten nejchytrejsi a umis nejlip poradit? Kdyz nekdo nechce jit k leciteli, tak tam nejde a kdyz chce, tak at tam jde. Co ti je do toho?

Pral bych ti aby te bolela noha jako moji dceru, 3 mesice, a doktori ji nepomohli. A pak ji lecitel drzel za nohu pul hodiny, za 300,-, a od te doby ji noha nezabolela.

Honza (Út, 8. 1. 2013 - 21:01)

Léčitelství by mělo být...Ano, léčitele jsou prolhaní podvodníci, kteří tahají peníze z nemocných lidí. Nikoho však vyléčit nedokáží. O nic jiného než o prachy jim nejde.

Dudek (Út, 8. 1. 2013 - 16:01)

Léčitelství by mělo být zakázáno pod pohrůžkou doživotního vězení. Vždyť většina léčitelů jsou vrazi, kteří přesvědčují pacienty, aby odmítli klasickou medicínu a spoléhali na zázraky. Moje teta kvůli jednomu takovému léčiteli uemřela, protože jí tvrdil, že nemá rakovinu ale boreliózu a "léčil" ji bylinnými kapkami. Na onkologii pak přišle hrozně pozdě a to jí stálo život.

D (St, 19. 12. 2012 - 20:12)

Faktem je, ze napriklad radiovysilackou lze opravdu prenaset elektromagnetickou energii na dalku.

A jakou energii prenasite na dalku vy - mili prenaseci?

ale no jo, pořá (St, 19. 12. 2012 - 20:12)

Většina s Vás píše o...ale máš pravdu, na život v blábolech jsem se opravdu ještě nezmohl...

Reklama

Přidat komentář