Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Izabela (Po, 10. 12. 2012 - 15:12)

Nejhorší šarlatán je dle mého názoru Marcela Abha Kunc, za svobodna Marcela Cyprihová.

P (Po, 10. 12. 2012 - 06:12)

pokud je budete pobíjet na potkání, dostanete u soudu míň, než za přejetého ježka.

Indigo (Ne, 9. 12. 2012 - 19:12)

dělat si reklamu na tématu...Je úplně blbá.A škoda, že to tady tak umřelo :-)

Monika (St, 21. 11. 2012 - 22:11)

nabízím domácí KONOPNOU MAST NEBO KONOPNÝ LIH,OMÁCÍ KONOPNÁ MAST,CENA 100KČ ZA 100ML,je možno více kusů dle vaší potřeby, baleno v lékarenských kelímkách....Konopnou mast z vlastní zkušenosti opravdu mohu jen a jen doporučit,rozsáhlé využití praktická-nutná výbava každé domácnosti :o) u nás v lednici je celoročně stále po ruce ..je možné i osobní předání v Brně Konopná mast nalezne v domácnosti široké využití, pomáhá na Spáleniny, Akné, všechny druhy oděrek, kuří oka, opary, lupénku, atopický ekzém, na zrohovatělou kůži, artritidu, reuma, bolesti zad, záněty a otoky žil, výrony a svalové bolesti, menstruační bolesti, hemoroidy, záněty hrtanu, uvolňuje dýchání, pomáhá při astmatu, rýmě a nachlazení, bolestech hlavy, migréně a při zeleném zákalu (jako podpůrná léčba). Pozor Nenatírejte konopnou mast na krvácející rány! Zhnisané rány nejprve pořádně vyčistěte a nechte zaschnout! U ekzémů a lupénky může po ošetření konopnou mastí především s konopným olejem dojít k několikadennímu (až 3 dny) přechodnému zhoršení příznaků - to je však známkou hojení. Pokud negativní příznaky přetrvávají, je třeba konopnou mast přestat používat, protože se může jednat o alegickou reakci. Klouby, cévy ani svaly při zánětu nemasírujtet, konopnou mast pouze dobře vetřete do pokožky! [email protected]

Erik (Út, 20. 11. 2012 - 20:11)

Báro, ty seš piča jako hrom.

Haha (Út, 9. 10. 2012 - 20:10)

dělat si reklamu na tématu "další šarlatán, neměli by se střílet?" to je fakt bomba. Ty jsi asi úplně blbá??

Bára (Út, 9. 10. 2012 - 20:10)

Dobrý den,

Ráda bych Vás pozvala na manikúru, modeláž nehtů gelem do příjemného kosmetického salónu v centru Prahy. Přijďte si odpočinout, načerpat síly a dát nový vzhled rukám.

Těším se na vás.

Manikérka Bára.

Kontakt:721326317
Email:[email protected]

http://www.facebook.com/pages/Salon-Boswellia/130687623677158?ref=ts&fref=ts

www.salon-bosellia.cz

lenka-petr (Ne, 26. 8. 2012 - 16:08)

Po narození mé dcerky v roce 2010 u mě byla diagnostikována roztroušená skleróza, nebudu a ani nechci psát, co vše jsem prožívala. Hledala jsem vše, co se dá na internetu,od známých, vyzkoušela všemožné zaručené léčitele,dokonce i takové, kteří se chlubí,že už někoho s diagnózou RS vyléčili. Nic nepomohlo, byla to naivita a vyhozené peníze. Díky kontaktům ze zahraničí jsme se dostali k přednímu lékaři, který léčí a zavádí léky z východu do naší západní medicíny ten nám po prostudování mé diagnózy, vzkázal nemoc nevyléčím, ale zastavím. Nebudu popisovat léčbu, cestu do Burjatie,ale dnes 10 měsíců po léčení a dvou magnetických rezonancích, které mi potvrdili zastavení nemoci se cítím perfektně, dnes neberu žádné léky, můj stav je perfektní a v mém RS centru mi řekli, že zázraky se dějí,se vší úctou k lékařům a s pokorou, vím,že to není zázrak, podstoupila jsem léčbu která odstranila příčinu nemoci a to pomohlo. Bohužel díky farmaceutickým firmám se naše západní medicína dostala do slepé uličky, kdy léčíme příznaky, ale nevyléčíme nemoc.

Kánaský (St, 9. 5. 2012 - 08:05)

Osvaldová, máš pravdu, email [email protected] je v každém diskuzním fóru, dokonce to cpe ten podvodník i do diskuzního fóra o televizorech. :-) Majitel tohoto emailu musí být velký zoufalec, když svůj email strká do každé diskuze, včetně těch, které jsou úplně mimo téma. :-)

pepo (Út, 8. 5. 2012 - 22:05)

Týdně mi píše 2-15 lidí...tebe jsem potřeboval, určitě ti napíšu, na penězích mi nezáleží, chci být hlavně zdravý

Pepa1 (Út, 8. 5. 2012 - 22:05)

Nojo, doktoři jen dělají...Týdně mi píše 2-15 lidí abych jim pomohl zhubnout, s tlakem, lat. tetánií, prostatou ...atd. Důležité je aby si lidi četli příbalový leták a kontraindikaci u léků. Pak asi v 50-70% zjistí proč se jim zdraví zhoršuje. Nejsem lékař. Někdy stačí upravit jídelníček, někdy přidat potr. doplňky na přírodní bázi které pomůžou a za 1-3 měsíce je po problémech.
Pepa1 mail: [email protected]

Osvadová (Út, 8. 5. 2012 - 21:05)

Mě nejvíc pobavil "léčitel", který si po celém internetu ve všech diskuzích sám dělá reklamu a všude a jako údajně spokojený a zázračně uzdravený pacient uvádí svůj email: [email protected]

Mary (Út, 8. 5. 2012 - 14:05)

V ČR nežiju, ale i tak si myslím, že to je to minimum, co pro sebe a rodinu můžu udělat. Kdybych nečetla složení, koupím rybí prsty bez ryb, strouhaný křen s 5% křenu, vanilkovou zmrzlinu bez vanilky, čokoládu bez kakaa a pod. Také čtu, odkud potraviny jsou, a dávám přednost místním. Já vím, že Češi nevěří ničemu a nikomu. Tak proč nevěřit sobě a tomu, co vidím? Nemusí mě nikdo z televize a z rádia říkat, jak se mám dívat na svět. Věřím sobě a svému úsudku. A pro zajímavost uvedu web pro koumáky, kteří se zajímají o výsledky testování látek na zvířatech i lidech: www.inchem.org.

x_x (Út, 8. 5. 2012 - 06:05)

Nojo, doktoři jen dělají...Mary, tak jak jsem s Tebou v jiné diskuzi souhlasil, tak teď si myslím, že jsi vedle jak ta jedle.
Číst složení potravin? I tam se již podvádí, dokonce ani drahé potraviny nejsou zárukou.
A léky, které občas užívám jsou všechny bílé. :-)

Mary (Út, 8. 5. 2012 - 00:05)

Nojo, doktoři jen dělají dobře placenou špinavou práci za farmaceutický průmysl. Je na čase začít se starat o sebe, pečlivě číst složení potravin, nebaštit prášky jak lentilky (i když jsou schválně oslazené a barevné, aby vypadaly neškodně a přátelsky) a přemýšlet nad kvalitou jídla.

Jiřina (Po, 7. 5. 2012 - 12:05)

Šarlatán má pravdu. Mám problémy s otokem nohou. Vytahujou mi vodu z kolene už půl roku.Lítám sem a tam, mám prášky proti tomu, ale nepomáhají.Léčitelka z Prahy mi okamžitě zjistila, že je to od ledvin, nadledvinek a měla pravdu! Léčila jsem se s tím před rokem, bohužel kortikoidy a to je pěkný svinstvo!Napsala mi čaje, vitamíny atd.Srovnala meridiány, otevřela čakry a otok se okamžitě trochu zmírnil, necítím se již tak unavená! Tak furt nenadávejte.Když je vám nejhůř, tak jsou vám dobří, že?Chovala jsem se stejně a teď se stydím.

Šarlatán (Po, 7. 5. 2012 - 12:05)

Hrůza mne jímá, když čtu...No, vidím, že je zde spoustu omezenců, kteří vůbec neví, jak funguje vesmír a co to vlastně je Člověk!!!Není jenom z masa a kostí!Všem zabedněncům doporučuji shlédnout na youtube Henri Monfort v Praze a přečíst si knihu Poselství od protinožců.Jinak si klidně dál kopejte vidličkou a nožem svůj vlastní hrob, chemickými sračkami s názvem léky si ho můžete vyzdobit! Nenavážejte se do lidí, kteří vidí dál, než do výkladních skříní, TV reklam a podobných materiálních přebytků této planety.Co je důležité však, umět si svého šarlatána správně vybrat!Je to úplně stejné jako s lékařem.Buď narazíte na dobrého a nebo ne.Pokud jde o prachy, tak především farmaceutickému průmyslu a o medicíně ani nemluvím.Spočítejte si, kolik už jste POVINNĚ zaplatili dopředu.U léčitele platíte dobrovolně a jemu to žádná pojiš´tovna za vás neproplatí!

Dalibor (Pá, 16. 3. 2012 - 16:03)

Taky něco přidám,protože mám s léčiteli(šarlatány)jen ty nejlepší zkušenosti,jsou mezi nimi i podvodníci,ale i ti,kteří dokážou hotové zázraky,stačí si je jen najít,protože ti opravdu dobří nepotřebují žádnou reklamu a mají stále přeplněné ordinace.

for bara (Pá, 16. 3. 2012 - 09:03)

bara vam to pekne nandala. de videt, ze o tom vsem vite jen povrchove a hned to zaskatulkujete, tak jako vsechno ve svem zivote. ted si urcite myslite, ze tu budu propagovat nebo hajit cakry atd. ale ja o tom vim uplne stejny nic jako vy, zato jedno vim urcite, ze je hloupost stavet se k informacim timto zpusobem. vypadate jako hlupaci co jen tlachaj aniz by vedeli o cem mluvi. a cekate jenom na prispevek jak vam nekdo pritaka, ze mate pravdu. to je pohled na vec, kazdy ho ma jiny. ale pohled na vec si utvoris az ziskas urcitou sumu informaci. ale kdyz uz se u prvnich vet zastavis a zamitnes vse dalsi, tak mas docela omezeny nazor na vec a potom i reakce na dany tema vypadaji omezene. tot muj pohled :)

Kendy. (Ne, 22. 1. 2012 - 12:01)

Měli!!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář