Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Jolly (Po, 13. 9. 2010 - 20:09)

Uznávám, špatně jsem se...Eulálie, a co to znamená, když zvuk varhan někdo přímo nesnáší?

Jolly (Po, 13. 9. 2010 - 19:09)

kde kdo hledá romantiku. Já...zkus "Ezoterický výběr 43" :D

Eulálie (Po, 13. 9. 2010 - 14:09)

Lidí, co slyší celkem...To, co jsi zřejmě přitáhla nebylo nic dobrého. Rodinní příslušníci se chovají jinak. Tedy pokud neděláš rodině ostudu.
Citlivci to mají v tomhle směru těžší proti tupcům, tvrďákům, kteří žádný kontakt v životě nepoznali. Hned mají kontrolu, zda to, co provedli, bylo z nadhledu OK. Naučíte se hlídat si myšlenky. Ne jen vyřčené slovo má sílu a je mocné. To ale ví i skeptici, kteří se tímhle zabývají nebo psychologové.

šarik (Po, 13. 9. 2010 - 14:09)

to nevím, k čemu by mi...haf haf

Eulálie (Po, 13. 9. 2010 - 14:09)

a někdo ho z vedlejší...Pokud je člověk doma sám v bytě,.....
i když jsem dost s okultními věcmi seznámená, myslím, že pisatel, co se zase neoznačil, má v tomto případě pravdu.
Anonymové, nemohli byste se označovat třeba čísly? Je celkem jedno jesli jste josef, pavel nebo 12,13, ale je to lépe rozlišitelné. Tak se pokuste něco vymyslet, prosím.

Pokud je člověk (Po, 13. 9. 2010 - 14:09)

Lidí, co slyší celkem...a někdo ho z vedlejší prázdné místnosti volá jménem, třeba hledati lékaře.
Neuražte se, tentokrát to není cynický bonmot, ale dobře míněná rada.

Šárí (Po, 13. 9. 2010 - 13:09)

tobě by pro začátek...to nevím, k čemu by mi jazykozpytný duch byl. Můj příspěvek je z tohoto hlediska celkem dobrý. Nepíšeme tu školní diktát. Pokud někdo ale chce rejpat kvůli nějaké té čárce, může si posloužit.

šarik (Po, 13. 9. 2010 - 13:09)

Lidí, co slyší celkem...tobě by pro začátek stačil jazykozpytný duch

Šárí (Po, 13. 9. 2010 - 13:09)

Lidí, co slyší celkem užitečné hlasy, je pár i dneska. Třeba paní K. Zitová, co vydala knihu o své spolupráci s takovým hlasem, myslím v nakladatelství BEN, pokud byste někdo měl zájem-zajímavé počtení pro hledající-pro tebe asi ne, Formole :-)))

Mně se akorát pokoušeli kontaktovat někteří mí rodinní předkové. Vycítili vnímavou a dočasně oslabenou osobnost, která by je mohla vyslechnout, skrze níž by se mohli projevit a pokusit se řešit své problémy… nějaký čas mi trvalo, než jsem se jich zbavila. Když je člověk v noci sám v bytě a někdo ho volá z vedlejší prázdné místnosti jménem nebo tluče zvenčí na dveře ložnice, není to žádná paráda.

Ne každý má bohužel to štěstí, že se s ním spojí schopný obchodnický duch, který navíc touží pomáhat a ne škodit :-)))

No tak vláčky j (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

tak to máme každý jinak a...spíš to prostředí, ta špína, graffiti, mátožní železničáři. To je něco pro nás zplozence pekla :-).
Jinak se vám za ty svíčky nikdo nesmál - dal jste návrh co by mi prospělo, já konstatoval že leda do hrobu. Nechodím před masážní salóny s protestním transparentem.

Pane, (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

kde kdo hledá romantiku. Já...tak to máme každý jinak a vidíte, nikdo se Vám za ty vláčky nesměje. Já nemusím fotbal a taky mě kluci nechápou, jsem pro ně ignorantský exot.

To záleží na to (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

jde mi jen o to, že nejste...kde kdo hledá romantiku. Já jí vidím leckde, přírodou počínaje a seřaďovacím nádražím konče. Jenom ve vonných tyčinkách a monotónní hudbě z CD "Ezoterický výběr 42" jí ne a ne najít :-).

Pane, (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Samozřejmě nikdo, to přece...jde mi jen o to, že nejste romantik, ale tak studeně věcný

Pán (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

kolik lidí Vás má rádo,...Samozřejmě nikdo, to přece víte nejlépe :-).

Pegi (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Uznávám, špatně jsem se...ano, to je nádhera,už jenom ta akustika

Jenomže s návšt (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

v podání dnešních...je to stejné jako so tou vaší ezoterikou. Klidně mi věřte, že v té záplavě kostelních sraček taky najdete kněze inteligentního, nefanatického, a nepředpojatého. Taky najdete skvěle zpívající kostelní sbor, který má radši Dvořákovy písně než odrhovačky s refrénem "ježíšku visíš nám na křížku". A taky potkáte v kostele inteligentní sebevědomé lidi, nejenom vyšinuté drmoličky otčenášů.
Je to přesně jako u vás - existují, ale je jich míň než toho pověstného šafránu :-).

Pane, (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Jenomže tohle by pána...kolik lidí Vás má rádo, ale opravdu rádo?Nemyslím ty, co musí.

Eulálie (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Uznávám, špatně jsem se vyjádřila. Na kázání Tě spíš někdy upozorní, že některé myšlenky Ti přivodí Bůh a nemusí to být jen v kostele za ječivého zpěvu.
Ostatně kvalitní varhanní hudba sama o sobě o myšlení jako takovém hodně napoví. Varhanní konzerty bývají většinou v kostelích a je to dobře. Zkuste porovnat skladbu současného skladatele a třeba Bacha.

Pegi (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

chápeme, že jde o oslovení...Formol má také pravdu,že na závažnější nemoci nemůžeme jít jen s bylinkama a zázračnýma lektvarama a mastičkama ze Švýcar a nejlépe z USA. Halicunace taky patří do rukou lékaře, no a ty bludy ať má každý ty svoje zas,né?

Pán (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Šári, dá se normálně...Jenomže tohle by pána právě zabilo. Stačily by už jenom ty voňavé svíčky, na Reiki by už ano nedošlo :-). Normální masáže těla bez masáží "dušičky" samozřejmě znám, ty jsou OK :-)

Reklama

Přidat komentář