Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

už jsem dávno b (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

katka (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

MARKÉTO-myslím,že to zařídím,aby tě blokli,ničíš dizkuzi a tudíž připravuješ doktorku o finance.Jinak,ty to máš v hlavě opravdu pomotané.Je mi tě líto,jsi sama se svojí nemocí.Jsi chudinka.

Markéta (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

nebloknou máš smůlu, uvidíš sám........

člověk kterej s (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

Markéto, (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

co blbneš s těma stránkama

člověk kterej s (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém....

největší problé (Pá, 10. 9. 2010 - 17:09)

...avšak neuvědomuješ si to

člověk kterej s (Pá, 10. 9. 2010 - 16:09)

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém......

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém......

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém......

člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém......

Andělé? nebo &q (Pá, 10. 9. 2010 - 15:09)

Zajímalo by mě, proč si někdo myslí, že jsou. Vidíme anděla v člověku, který je charakterní, bezelstný, slušný, tolerantní, ochotný pomoci? Pomůže nám ve správný čas na správném místě? Takové lidi znám, jsou 2-3. Nebo je tím myšleno, že když je nám nejhůř, požádáme je v duchu o pomoc, i když si jimi třeba nejsme jistí a za pár minut je nám psychicky lépe? Nejde jen o jakousi sugesci, že si přeji aby mi bylo lépe a mechanismy v našem těla na tom zapracují?

Tohle jste naps (Pá, 10. 9. 2010 - 15:09)

...zejména "zeslušnění" člověka, což je původní a hlavní smysl všech náboženství, ezoteriku nevyjímaje.

Človíčku (Pá, 10. 9. 2010 - 14:09)

už zase?s tebou se nikdo nebavil. Ty jsi příčina proč jsem vzdal pokusy o nějakou stálou přezdívku, protože mi lidi jako ty stejně pořád říkají Formole nebo Jaromíre. Pokud ani nejsi schopný rozpoznat že tohle nepsal Formol, nemá smysl dávat se s tebou do řeči.

Ale formole, (Pá, 10. 9. 2010 - 14:09)

už zase?

Ne, to jsem nec (Pá, 10. 9. 2010 - 14:09)

Děkuji za odpověď,teď...Někdy reaguju možná trochu cynicky, to je tím že už jsem vycvičený v reakcích na některé typy "léčitelů".
Když budete mít někdy nouzi o témata k diskusi, zkuste popřemýšlet proč se vlastně "ezoterika" tak vehementně vrhla na oblast "léčení" fyzických nemocí, když je tolik oblastí ve kterých by se uplatnila daleko lépe, a bez potenciálních škod na zdraví "pacientů". Je tolik smysluplnějších příležitostí k uplatnění, zejména "zeslušnění" člověka, což je původní a hlavní smysl všech náboženství, ezoteriku nevyjímaje. Tak proč ta neustálá hra na doktory? Proč co ezoterik, to léčitel? Když pak dojde až na ty co nejlépe vědí jak eliminovat rakovinu, a rozmlouvají lidem doktory, jsem na ně opravdu zlý, a nestydím se za to.

Pegi (Pá, 10. 9. 2010 - 14:09)

Třeba Reiki v běžném...Děkuji za odpověď,teď Vám rozumím, mě to odmítnutí diskuze Vašim způsobem zamrzelo.Byl jsem prudší uznávám,vzal jsem to jinak /jako pohrdání/nebo spíše nepochopil, jak jste to myslel.

Nevím o tom, že (Pá, 10. 9. 2010 - 13:09)

do urážek jsem jít...Třeba Reiki v běžném provedení Made In CZ stojí na andělích?
Ode mně jako od skeptika těžko můžete čekat vážnou diskusi o andělích. Jsem ochotný si povídat s lidmi a o lidech jako je Eliška, nebo několik podobných kteří se tu vyskytli. Hledají "něco mezi nebem a zemí" kdesi na pomezí náboženství a rádoby vědy, a minimálně mě zajímá proč, a co jim to přináší. V momentě kdy mi třeba Eliška řekne že smrtelně vážně věří na existenci andělů, přestane mě to zajímat. Ne proto že bych jí měl za hloupou, ale proto, že to téma spadá do oblasti ve které mám jasno. Těžko se dozvím něco, co by změnilo můj názor, a nemám ani chuť někoho přesvědčovat že "tohle" opravdu neexistuje. Jenom by nabyl dojmu že z něj dělám hlupáka. I v církvi jsou lidé (a je jich většina) kteří na anděly věří, a pak je tam drtivá menšina, která tyhle věci bere jenom jako folklór. S těmi si dokážu s chutí popovídat, s to většinou ne. Ne proto že bych se jich štítil jako "hlupáků", ale prostě proto že vzájemně není o čem. Ani mně ani jim by ta debata nic nepřinesla, maximálně ukřivděnost z "nepochopení".

Pegi (Pá, 10. 9. 2010 - 13:09)

do urážek jsem jít nechtěl,asi jste si to vyložil špatně.Jestli se Vás něco dotklo,omlouvám se.Proč odmítáte diskuzi o andělích jsem vážně nepochopil, protože na tom ezoterika stojí.Domnívám se, že nevíte o co jde a vidíte pouze ty reklamy a peníze šarlatánů a něco o nějaké předáváné energii.A to Vám stačí k diskuzi a můžeme začít střílet? Také si občas zpětně přečtěte, co jste napsal.Není to- já nic , já muzikant.Ale už mlčím..

a jak (Pá, 10. 9. 2010 - 13:09)

ale o andělech a plcích ze...chcete oddělovat pojmy Bůh a andělé?Vaše pravda a nic než pravda?Chceta vést monolog? Prosím, nebudu zavazet,ale hrajete nefér.Vy vlastně nechcete nic slyšet z druhé strany,Vás baví jen a jen provokovat.Promiňte, ale že by to byla zrovna ušlechtilá zábava Vašeho formátu?

Pro Pegi: (Pá, 10. 9. 2010 - 12:09)

dobře, tak si tu povídejte...S Markétou si moc nepopovídám, a to že bych si s ní měl rozumět od Vás beru jako zbytečnou urážku. Už několikátou v pořadí, minulou jsem viděl ve Vaší větě "Musíte připustit ostatním lidem vlastní zážitky,ne je hned mít za blázny". Kromě Markéty jsem tady nikoho za blázna neměl. Pokud s někým nesouhlasím, neznamená to ještě žeho mám za blázna. Z Vašich projevů cítím rozpor mezi jakousi "ezoterickou zbožností" dávanou okázale najevo, a agresivitou k oponentům. Tyhle dvě věci mi opravdu nejdou dohromady. Mějte se.

Markéta (Pá, 10. 9. 2010 - 12:09)

no člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém.....

no člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém.....

no člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém.....

no člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém.....

no člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém.....

no člověk kterej se bojí podepsat nám tady nemůže kázat o duchovnu a bohu a ezoterice protože sám má obrovskej problém.....

Markétko, ale o (Pá, 10. 9. 2010 - 12:09)

jen píše své názory. Tak buď trochu tolerantní. Vždyť Tě také dost lidí toleruje :-).

Reklama

Přidat komentář