Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

Dalibor (St, 19. 12. 2012 - 20:12)

Většina s Vás píše o něčem,o čem nevíte vůbec nic,prostě Vás jen baví odsuzovat,protože nic jiného neumíte a v životě jste se nic pořádného nezmohli.

aby po vás (St, 19. 12. 2012 - 20:12)

Ano, je to tak. Už dost...ČEZ nechtěl poplatky za přenos energie :-D

lb (St, 19. 12. 2012 - 20:12)

je marný vysvětlovat něco...Ano, je to tak. Už dost dávno jsem se vzdal honby za penězi. Kvůli nim je shnilá celá tato společnost. Hmm.....docela rád bych s Vámi navázal kontakt. Mohli bychom si předávat zkušenosti. A třeba i posílat energii navzdory místním nevěčícím Jonášům

dojemné... (St, 19. 12. 2012 - 20:12)

je marný vysvětlovat něco...vskutku. zamyslím se nad sebou. asi bych měl přestat diskutovat s jurodivci...

hmm (St, 19. 12. 2012 - 19:12)

Tak vám opravdu dáno...je marný vysvětlovat něco lidem, kteří za vším vidí jen peníze.

jo tak. čili (St, 19. 12. 2012 - 19:12)

Tak vám opravdu dáno...nepatřím do skupiny potenciálních obdivovatelů a kavek, že? kromě kritiky ze mne nic nekápne... :-) jsem beznadějný materiál... kaju se! :-D

lb (St, 19. 12. 2012 - 19:12)

dá i žít. ale třeba by to...Tak vám opravdu dáno nebylo. A myslím, že už nebude.

no, asi se s tí (St, 19. 12. 2012 - 19:12)

To opravdu není duševní...dá i žít. ale třeba by to bylo léčitelné... ale možná taky ne, když tomu kavky věří. nese to zájem, že? obdiv chudých duchem... semtam i peníze...

lb (St, 19. 12. 2012 - 19:12)

jak je něco jen pro...To opravdu není duševní porucha. Znovu musím zopakovat....když něčemu nerozumíte, neznáte a nejste schopni vnímat, tak nehaňte a neodssuzujte. To, že se vám nedostává, ještě neznamená, že to neexistuje.

jo aha... (Út, 18. 12. 2012 - 21:12)

Nejsem žádná Suchánková....jak je něco jen pro vyvolené... a není to spíš jen duševní porucha?

lb (Út, 18. 12. 2012 - 20:12)

Suchánková, nech už té...Nejsem žádná Suchánková. Jen umím posílat a přjímat energii na dálku. A musím říci, že je to velmi příjemné. Dá se tak totiž i milovat. Kdo to neumí a není mu dáno shora, nemůže nikdy rozumět. A už vůbec ne hodnotit.

Kateřina (Út, 18. 12. 2012 - 20:12)

Suchánková, nech už té propagace, nikdo ti nevěří.

lb (Út, 18. 12. 2012 - 18:12)

Když někdo tvrdí, že posílat energii na dálku nelze, tak vůbec netuší, o čem mluví. Já jsem svoji schopnost posílat a přijímat energii objevil až v pokročilém věku. A se známými si energii posíláme, když není někomu dobře. Funguje to stoprocentně

hmm (Út, 18. 12. 2012 - 18:12)

Seš Suchánková osobně?...Seš jasnovidka? Píšu někde o penězích, o tom, že kohokoli léčím? Než něco označíš jako směšný podvod, tak to vyzkoušej. Jde to i zadarmo.

Kateřina (Út, 18. 12. 2012 - 18:12)

ze zvědavosti jsem si...Seš Suchánková osobně? Proč nám tady lžeš? Bojíš se, že už z nokoho nevytáhneš prachy? Stejně každý normální člověk ví, že posílání energie je směšný podvod. :-)

Tak (Út, 18. 12. 2012 - 18:12)

na léčitele věřím,ale myslím,že těch opravdu kvalitních moc není.A na dálku,tak na to už vůbec nevěřím.A nejhorší je,že tomu věří opravdu ti nemocní,zoufalý a nechají se tak lehce obrát o peníze.Smutné.

hmm (Út, 18. 12. 2012 - 18:12)

Souhlasím. Ono to údajné...ze zvědavosti jsem si vyzkoušela, jestli je možné posílat energii na dálku ....a jde. Zkusila jsem to 2x na dvou kamarádech. Ani jeden nevěděl kdy a co budu dělat. Jeden necítil energii ale úlevu od bolesti, druhý naopak tu energii hned poznal.

Nina (Út, 18. 12. 2012 - 15:12)

Posíláním energie na dálku se živí například léčitelka Jana Suchánková. Dle mého názoru typická šarlatánka. Slibovat lidem léčbu rakoviny pomocí biotroniky může jen podvodník.

vysvětli to ale (Út, 11. 12. 2012 - 07:12)

Souhlasím. Ono to údajné...pološíleným skoroezoterikům a téměř svéprávným důvěřivcům, kteří uvěří každé píčovině.

Rudolf (Út, 11. 12. 2012 - 06:12)

Souhlasím. Ono to údajné léčení na dálku ve skutečnosti nefunguje. Na dálku funguje jen zaslání peněz od paciente k léčitelovi. Ovšem od léčitele k pacientovi žádnou energii poslat nelze. Veškerá tzv.léčba na dálku s posíláním energie je podvod.

Reklama

Přidat komentář