Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

znova hele (Ne, 5. 9. 2010 - 11:09)

holka, vždyť Ty jsi akorát...ještě to zkus ........uleví se ti a nebudeš muset prznit všechny diskuze kvůli svýmu nadrženýmu penisu.....hihi:)))))

Markétě (Ne, 5. 9. 2010 - 11:09)

ještě to zkus...holka, vždyť Ty jsi akorát k smíchu a i k pláči :-(

Pro muže, kteří (Ne, 5. 9. 2010 - 11:09)

Markéta Sommerová
Borovenského 2220
Stodůlky-Praha 5

honičovi (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

mně je dobře, ale Tobě...ještě to zkus ........uleví se ti a nebudeš muset prznit všechny diskuze kvůli svýmu nadrženýmu penisu.....hihi:)))))

Markétě (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

zkus to ještě jednou a bude...mně je dobře, ale Tobě evidentně ne :D

honičovi (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

pravděpodobně zbaven i...zkus to ještě jednou a bude ti líp.....:)))))

Markétě (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

vyhoň se uleví se ti...pravděpodobně zbaven i svéprávnosti :-)

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

no tak já jdu zas chvíli...to máš jedno jestli máš nick nebo nemáš, ta blbá energie stejně na tebe jde ......když tě někdo kritizuje ....

Už honíš chudáčku opuštěnej ?hoň!

Pegi (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

no tak já jdu zas chvíli jinam, u tohoto fakt nemusím být.

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

Ty jsi "ezoterik" v...vyhoň se uleví se ti chudáčku malej ......hihi

Markétě (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

zalez...Ty jsi "ezoterik" v pravém slova smyslu :D
a nebo smyslů zbavený? :D...vlastně i rozumu :D

Pegi (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

Pokud se pisatel nějak...Časem učitě.Ono se stává, že je někdo za názory strhán až na kost, tak to zkouší anonymně.Proč by si měl nechat od někoho nadávat? Jsou jedinci, kteří jsou ve svém živlu,když mohou někoho urazit nebo se dva dny hádat.Na ně už dávno nereaguji.Počtu si a semtam se zapojím.

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

Vidíte přesně k tomuhle je blbý nemít nick, hned za vás píše narvanej úchylák, kterej za mnou slídí na všech serverech kde není regitrace , protože se mu semeno tlačí do hlavy a je agresivní ......sedí na netu pořád , nikoho nemá .

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

"nechápeš vůbec...zalez zoufalče.................jdi honit péro jinam, my za to nemůžeme, že nemáš sex a musíš se vybíjet na netu ....blbečku nadrženej......trapnej.....

Markétě (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

"nechápeš vůbec ezoteriku, musíš být uvolněná, otevřená , nedůvěra tě svazuje ......" a ještě jsi zapomněla napsat...být zlá, paranoidní, sprostá, urážet, napadat :-)

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

k čemu je nick tak...to je právě ta tvoje naivita moje milá........kromě toho já jsem tu nikde nikdy neuváděla svou adresu, to dělá nějakej nadrženej idiot, kterýmu se semeno tlačí do hlavy.

Ale i kdyby se na mě zaměřil psychopat nebo pět psychopatů , tak se stane co?:))
Myslíš že na mě bude čekat před domem ?

nebo co mi hrozí ty naivko ??Ty se prostě bojíš světa, reality , nechápeš vůbec ezoteriku, musíš být uvolněná, otevřená , nedůvěra tě svazuje ......nebo něco divnýho tajíš ......

Markéta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

Pokud se pisatel nějak...přesně tak, bojí se podepsat .......má staženej zadek napsat jakýkoliv nick a to o něčem svědčí ...........je z toho jasnej obrovskej strach a tím je dané taky nepochopení ezoteriky, kdyby skutečně rozuměla těm věcem který tady řeší, klidně by napsala smyšlený nick jako my ....jenže nedůvěra a hrůza z reality je větší......

Henrieta (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

Pokud se pisatel nějak projeví, tak je většinou ostatním jasné, o koho jde

Pegi (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

Pro ostatní je používání...ano, ale už se mi stalo, že stejné nicky použivají i jiní, zvlášt když jde o běžná jména,Pak přemýšlíte jestli máte reagovat a křičet:"To nejsem já!" nebo to nechat být.

a Markétko (Ne, 5. 9. 2010 - 10:09)

k čemu je nick tak...můžu psát nick jako Pegi, to je jméno naší fenky.

Reklama

Přidat komentář